Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:42:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 155 156 158 159 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojska Srbije: Stižu domaći sistemi  (Pročitano 630139 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
Citat
tj da se prica puno zbog toga da se malo nacija zabavi pricom i da zaboravi na avione i s 300



Ma naravno da je priča zbog laganja o roku za dolazak aviona, kao i zbog posete Vašingtonu, to je toliko puta većvidjeno.

Eh taj Vucic.

Umesto da ode po ruske tenkove, avione i raketle, on ide kod Trampa u Vasington.

шта је са главом Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
sto se svi na mene srde...

pa nisam ja odlucivao sta ce putin da uradi...

ja samo to prenosim...

 Smile


« Poslednja izmena: 20. Jul 2017, 19:48:47 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
Bice super ako dodju ti avioni ikada, ako ne dodju opet cemo nekako da prezivimo jbg. S300 je bajka koja glupom glasacu SNS-a prija uhu. To bi bila cela prica.

Putin je isto sto i Vucic samo u Rusiji.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
друже да ја теби нешто кажем да мање филозофираш и преводиш,нит је србија под ичијом контролом,а твоје објашњење је у најмању руку смешно Smile
одржати унутарполитички мир Smile
и наравно да можемо да вежбамо и са једнима и са другима,свидело се то неком или не
ја сам први противник било какве сарадње са нато-м,али ако имаш бар две чисте у глави,свестан си да је то неизбежно Smile
док опет неки други вероватно имају боље решење Smile

Da ja tebi nešto kažem druže, to što je tebi sve više od prosto proširene rečenice filozofiranje to je tvoj problem, to što si ti odabrao svesno ili nisi sposoban da izadješ iz nekih zabluda to je takodje tvoj problem, odgovorio sam ti jer si mi citirao post i postavio pitanje, niti sam te nešto pitao niti sam te pominjao u svom prvom postu, niti imam i najmanju ambiciju da tvoje stavove formirane šerovanjem kojekakvih nebuloznih vesti sa ruskih i SNS-ovih portala ispravljam. Ende ili Konec kako ti više odgovara.



Citat
ramose...ma ko ce znati sta je u pitanju..

ja licno mislim da rusija i te kako razumije situaciju u kojoj je srbija....
i mislim da je  rusija previse ozbiljna zemlja da bi se spustala na takve mizerluke
pa  da posjeta vasingtonu njima predstavlja nekakav problem....
pa da zbog toga razmatraju isporuku aviona i taj jbn s 300....

Nismo se razumeli ja to govorim da rade ovdašnji mediji i vlast zbog biračkog tela. Rusi nemaju veze s tim, niti to njih interesuje, lepo im je Rogozin rekao ako imate novca kupite, toliko je jednostavno.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Kako su mogli da imaju Migove kada je 29 krenula 80-it da ulazi u sastav... Smile
Lupetanje do besvesti...
Ruska tehnika je samo drugacija od Americke zbog toga sto je prave za surovije uslove i ne zasniva se puno na elektronici.
Uopsteno naoruzanje je konceptualno drugacije. Ali hej Ameri su sve izmislili, kada su dosli strucnjaci iz Evrope i ostatka sveta.


Inace u svojoj glavi ne mozes da razgranicic sta je matoro u naoruzanju jer nemas blage veze.
20 godina upotrebe aviona je nesto najnormalnije pa cak i vise.

F 35 koji je slovo posljednje tehnologije se razvija od 2006 godine i prosao kroz razne modifikacije.
Matoro je ako se gleda koliko godina je proslo, ali posto ne mozes da razgranicis neke stvari tesko da se moze iole reci nesto pametno.
Da ne pricamo o godistima brodova ili nosaca aviona itd.

Balticke zamlje su se odvojile od SSSR tamo vec krajem 80-tih, pocetkom 90-tih. Posle se odvojila i Moldavia, tamo 1990te. Moldavija je imala MiG 29, Rumunija je isto imala te avione.
Svi su napustili SSSR tu negde 1990te ili koju godinu ranije.

Tako da je NATO tj. clanice dosao do tih aviona sigurno tu negde 1989 - 92 i temeljno ih ispitao.

Ako je  MiG-29 usao u upotrebu 1982, nekih 8-9 godina kasnije su ovi vec znali kako radi.

Posto je sada 2017-ta, @bobaK_bl-jevi magicni ruski MiG 29 je poznat u detalje skoro 25 godina.


...
Putin je isto sto i Vucic samo u Rusiji.

Tako nekako. Rusija ima ekonomiju tu negde kao Italija. Jedno ih vadi ( i jos neko vreme ce ) gas i nafta.
I to je to.

One predstave javnog "disciplinovanja" tajkuna su za tupu masu, da bi glasala.
« Poslednja izmena: 21. Jul 2017, 10:41:52 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
Tako da je NATO tj. clanice dosao do tih aviona sigurno tu negde 1989 - 92 i temeljno ih ispitao.
Добили су Мигове и након уједињења Њемачке.
« Poslednja izmena: 21. Jul 2017, 10:59:15 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Citat
Tako da je NATO tj. clanice dosao do tih aviona sigurno tu negde 1989 - 92 i temeljno ih ispitao.
Добили су Мигове и након уједињења Њемачке.

Da, tako da je jedina svrha tog aviona da neki iz ministarstva ovog/onog uzme neki %

I za masu da rice.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
niko vam nije kriv sto niste isli u skolu..


Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
Mislim da je samo na ovoj temi jedno 10 puta dosad napisano da Srbiji ti avioni trebaju prvenstveno zbog čuvanja vazdušnog prostora za koji dobija lepe pare. Čiji je iznos takođe pominjan. Takođe je pisano i koje kriterijume neko RV mora da ispunjava da bi se njen VAP smatrao čuvanim. Tako da ne može da se uzme bilo šta, pa makar i 100 Galebova, nego da mora da bude određena količina određenih letelica određenih performansi.

Tako da se ne radi ni o kakvom sukobljavanju sa NATO, ili sa bilo kim. I samim tim priča o zastarelosti i inferiornosti u odnosu na taj i taj avion takođe pada u vodu. Jer bi naše RV ionako te Migove potezalo tek kad baš zagusti. Inače bi ih štedeli koliko mogu i oslanjali se na druge sisteme. Nego se prosto sve vrti oko čuvanja VAPa i naplate preleta.
Usput, mislim da je pisano i zašto se naše RV opredeljuje za ruske mašine a ne zapadnjačke. Ako nismo pisali sad skoro, sigurno je pisano na drugim temama. A i nije neka velika nauka da se shvati.

Dakle sve je to prežvakano i ustanovljeno 10 puta. Ali džaba kad neki prosto odbijaju to da prihvate. Jer kako onda da troluju i prave bespotrebne svađe, iznova i iznova.
« Poslednja izmena: 21. Jul 2017, 15:14:48 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 155 156 158 159 ... 398
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:42:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.156 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.