Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojnici skidaju uniformu zbog niskih plata  (Pročitano 6645 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.110
Ne talasajmo za dz mnogi ce tek da se skinu jer sve je otislo i otici ce.
A s druge strane imamo nastariju vojsku odnosno oficirski i podoficirski kor prosek godina je VS je 44 ili 45 nisam siguran bas 100 %  a sve zemlje u okruzenju imaju prosek oko 28 god.
Tako da je plata vec odavno na najnizim granama samo cu reci da obicni radnici po trafikama imaju vecu ili priblizno istu platu kao podoficiri a vecu nego vojnici po ugovoru ostale delatnosti da ne uporedjujem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1963
OS
Mac OS X v: 10.8.5
Browser
Safari 537.75.14
Necemo vise ratovati ni sa kim ali NATO nam je neophodan zbog mira i stabilnosti, ekonomskog prosperiteta i svakog drugog progresa koji vam padne na pamet!

Глупље образложење нисам прочитао. Ја сам и Инициа малопре питао, "Је ли, русофиле, јеси ти прочитао нешто глупље?" и он је рекао "Морам да признам, нисам"
 Smile Smile
To bi mogao da bude problem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Čekaj, sve i da pretpostavimo da je ovo istina, zarad čega oni napuštaju vojsku? Da bi bili nezaposleni?

Odes negde u Afriku, bliski istok i sta ti ja znam i tamo si car sa profesionalnom vojnom obukom, nabiju ti pet cinova preko noci, a mos i u privatnike, trazi se samo tako po svetu  Smile
A sta ce vojska, ugurace Srbiju u NATO i ostavice neku simboliku sa par prefarbanih humvija za sminku i to je to, uostalom, ni okruzenje nije na nekom nivou...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
LG G3
Ne talasajmo za dz mnogi ce tek da se skinu jer sve je otislo i otici ce.
A s druge strane imamo nastariju vojsku odnosno oficirski i podoficirski kor prosek godina je VS je 44 ili 45 nisam siguran bas 100 %  a sve zemlje u okruzenju imaju prosek oko 28 god.
Tako da je plata vec odavno na najnizim granama samo cu reci da obicni radnici po trafikama imaju vecu ili priblizno istu platu kao podoficiri a vecu nego vojnici po ugovoru ostale delatnosti da ne uporedjujem

Pa starešina i treba da bude što stariji,taj oficir sa 28 godina nikako ne može da bude bolji od onog sa 45 godina.Najveće zlo je što su od 2000 pa do danas mnogi vrsni stručnjaci i starešine ili najureni ili su sami otišli izrevoltirani i poniženi.I to ne zbog plate nego zbog postupanja prema njima i što se guraju tatini sinovi sa akademija (ovi sa 28 god).Naša vojska ne ceni iskustvo,uzmi na primer Zoltana Danija koji je danas POSLASTIČr,čovek koji je bio komandir borbenoj posadi koja je oborila F117 u zemlji Srbiji živi tako što mesi kolače i pomenu ga samo 27 marta.Jeste govno od čoveka ispao ali zamisli da neki amer obori neko rusko čudo tehnike,pa u zvezde bi ga kovali,a kod nas takav čovek dobije orden i šut u dupe,a ostala posada dobije go kurac.

Za ono što prosečan ugovorac radi i 30 soma je velika plata jer 90% vremena ne radi ništa,sem što idu na kurseve i gađanja ili bleje po kasarnama.Još većina kurseva im se priznaje u civilstvu,evo ja sa bio redov pa mi priznaju kategorije iz vojske i priznaje mi se u civilstvu što sa obučen za rad na mašinama grejderu i ulti,a bilo je kao ko će dve nedelje na kurs oslobođen je redovnih aktivnosti ako se prijavi i još dobije nešto što mu se računa i u civilstvu.

Nije sve tako crno-belo kako hoće da predstave,ipak su to državne jasle i siguran posao,neko bi sve dao za tako nešto,a nekima je opet i to malo.
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 40.0
Citat
Jeste govno od čoveka ispao

Ovo mi nejasno  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.110
EvilBlood@

Pa starešina i treba da bude što stariji,taj oficir sa 28 godina nikako ne može da bude bolji od onog sa 45 godina.Najveće zlo je što su od 2000 pa do danas mnogi vrsni stručnjaci i starešine ili najureni ili su sami otišli izrevoltirani i poniženi.I to ne zbog plate nego zbog postupanja prema njima i što se guraju tatini sinovi sa akademija (ovi sa 28 god).Naša vojska ne ceni iskustvo,uzmi na primer Zoltana Danija koji je danas POSLASTIČr,čovek koji je bio komandir borbenoj posadi koja je oborila F117 u zemlji Srbiji živi tako što mesi kolače i pomenu ga samo 27 marta.Jeste govno od čoveka ispao ali zamisli da neki amer obori neko rusko čudo tehnike,pa u zvezde bi ga kovali,a kod nas takav čovek dobije orden i šut u dupe,a ostala posada dobije go kurac.

Za ono što prosečan ugovorac radi i 30 soma je velika plata jer 90% vremena ne radi ništa,sem što idu na kurseve i gađanja ili bleje po kasarnama.Još većina kurseva im se priznaje u civilstvu,evo ja sa bio redov pa mi priznaju kategorije iz vojske i priznaje mi se u civilstvu što sa obučen za rad na mašinama grejderu i ulti,a bilo je kao ko će dve nedelje na kurs oslobođen je redovnih aktivnosti ako se prijavi i još dobije nešto što mu se računa i u civilstvu.

Nije sve tako crno-belo kako hoće da predstave,ipak su to državne jasle i siguran posao,neko bi sve dao za tako nešto,a nekima je opet i to malo.


Ako ce mo iskreno da govorimo ne moze chovek od 44 godine da radi ono sto moze sa 28 godine ine to sam mislio na spremnost i visprenost a ne na iskustvo koje se stice s godinama zivota.

A sto se tice profesionalnih vojnika (ugovorca) nije mu plata 30 soma vec oko 24-25 hiljada a dezurstvo se placa 800 dinara jer i ja dezuram i zato sam 1000000 % siguran u to a sto se tice terena nema ga jer nema se para za takve poduhvate tako da suvisan je svaki komentar.

A u civilstvu im se priznaju sve kvalifikacije koje su stekli i vojsci
« Poslednja izmena: 01. Apr 2016, 23:57:21 od Jefta1 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
LG G3
Gledaj emisije gde je gostovao Aničić,pa ćeš shvatiti koliko je govo Zoltan Dani ispao.Čovek je sebe isturio u orvi plan kao da je NEV sistem kojim upravlja jedan čovek,jedini je odlikovan i bio je mečka po novinama par godina,čak je i kenjao da je P18 bio sa nekom dodatnom modifikaijom pa su se Rusi otimali oko Danija da im kaže koja je to modifikacija,pa kad su Ruske službe pripretile i ad je osetio tvrdo onda je rekao da se šalio i da je to rekoa da bi uplašio NATO  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
LG G3
Ne radi mi veilko a nemam pojma što  Smile Ja znam dosta ugovoraca i svi imaju 30 soma i primaju kroz akontacije,znam i par vodnika koji imaju i po 50 soma.
« Poslednja izmena: 01. Apr 2016, 23:58:52 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
OS
Windows
Browser
Chrome 49.0.2623.110
Ne radi mi veilko a nemam pojma što  Smile Ja znam dosta ugovoraca i svi imaju 30 soma i primaju kroz akontacije,znam i par vodnika koji imaju i po 50 soma.

Prijatelju Zastavnik prve klase sam po cinu (najvishi chin u podoficirima) i nemam toliku platu nemoj da unosish zabunu molim te.
A bash bih voleo da upoznam te vodnike sa 50 soma platom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.110
mob
LG G3
Idi u 72 pa ćeš da ih upoznaš  Smile On čovek ide spava po kampovima u KBZ,jedu ga stenice,a ti šetaš čizme negde po nekoj kasarni,ne radiš ništa i opet se žališ,evo školski drug završio akademiju i žalei se da mu mala plata,a ne radi ništa sem što šeta dupe po Lađevcima,od naleta ima 3h i to je nakupio tokom obuke  Smile

Dale koliko ništa ne radite još ste i odlično plaćeni,onaj koji kopa rudu ima manju platu od Vas i svaki dan mu ej lutrija,a zdravlje mu je narušeno odavno.

Imaš sigurna primanja,imaš uniformu,čizme ide ti socijalno i penziono,dakle šta se buniš kad ne radiš ništa,ali bukvalno ništa  Smile

Jadni mi sa takvim zastavnicima koji pisu h tamo gde mu nije mesto  Smile
« Poslednja izmena: 02. Apr 2016, 00:16:48 od EvilBlood »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.