Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:58:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojna gimnazija  (Pročitano 27084 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 747
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Apple iPhone 5
Moj ortak vec dve godine pokusava da je upise i ne ide mu.... Oba puta su ga vratili jer nema dovoljno kg Smile
Inace, visok oko 185, oko 67kg

Ovo moje se odnosi na akademiju....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
Citat
Zato je, opet kažem, bolje završiti civilnu srednju školu, pa ako sa 19 i dalje želiš da budeš vojno lice, a ti onda upiši akademiju

  Bas to i ja pokusavam da objasnim klincima od 14 godina. Ja sam sa 14 godina bio zadrt, nezreo i nisam slusao slicne savjete.Nisam samo bio nezreo da donesem pravu odluku vec i da zivim zivotom koji je bio propisan u internatu.  Disciplina mi nije bila problem koliko neshvatanje
od strane osoblja (civilnog i vojnog) za nase godine ?

 Najzalosnije mi je bilo kad su pitomci sa podrucja Beograda isli u gimnaziju od svojih kuca (to je bilo omoguceno valjda zbog stednje ), dok smo mi svi ostali gulili redovan  oblik, dobro nam poznatih  aktivnosti .I onda sebi postavis pitanje zasto sam ja ovde ? U cemu je svrha dodatnog truda koji mi ostali ulazemo ?
Znam mnogi ce reci kako  im je bilo super, jer su imali puno druzenja , zezanja , nisu imali kontrolu roditelja i sl. Ali koliko se ja sjecam sve je to zalivano sa dosta alkohola. A to se moze i u civilstvu .

  Na kraju sam shvatio da su se najbolje snasli pitomci koji poticu iz razorenih i problematicnih brakova,siromasnih porodica (neka  se  ne naljute). Znate, oni nisu imali mnogo izbora, neki su ostajali u internatu cak i preko ljeta. Tako je bar bilo u mojoj klasi ! Znate kad vam neki ljudi tamo kazu da nikad nisu bolje jeli nego u internatskoj menzi , onda vam to malo bolje oslikava situaciju. Da ne ispadne da bas po svemu pljujem, nije hrana bila losa, ali poslije rucka jedva sam cekao da dodje vrijeme za veceru(a ni nisam bas neki gurman).

@RASMC

  Ti si morao biti kod nacelnika Krigera.
Jednom sam se upecao na njegovu zamku od katrana , iza internata 4.godine , kad sam malo ranije odlazio na raspust ! Smile
Sav sam se uljepio , ali me to nije pokolebalo !

 

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da sam bio kod Krigera :mrgreen:Nije valjda da taj katran i dalje stoji na ogradi? Smile
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
  He he he. to je bilo davne '94 !!!!

Na taj nacin nam je izostravao cula i unapredjivao vojne vjestine ! Mudar defanzivac , nema sta !

Ali hrabro srce je izdrzalo i usprkos teskim gubicima sretno se probilo iz celicnog stiska Krigera !


Sjecas se onog pacenika Cede istoricara ? J..o te , kako sam samo znao istoriju ! Ali njemu nikad nije bilo dovoljno !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
SonyEricsson w950i
 :D Cedo Mlinarevic,kad se setim njega. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
  @ orphelin


Ti si ocigledno svjez iz v.gimnazije. Znaci Cedo jos fura po starom. Citave godine pita citavo gradivo ?

Najvise me je iritirala geograficarka (mada sam imao dobru ocjenu)- ne znam kako se zove- bila je sva u fazonu "mi moramo golim prsima na visestruko nadmocnog neprijatelja". Svaki cas nam je drzala govore ko kakav komunisticki komesar!. Smile

 U najboljem sjecanju su mi ostali profesor fizike i iz muzickog(mislim Dusanka) , bili su pravi lafovi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I sometimes wish I'd never been born at all

Zodijak Pisces
Pol
Poruke 14665
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Али зато је Милка Цанић Закон. Није ми предавала, али је пар пута мењала Гордану Бањац(иначе моју омиљену професорку). А Чеда је био и остао болид. Некад комуњара, а онда велики четник.
IP sačuvana
social share
Uostalom, smatram da Kartaginu treba razoriti!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 18:58:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.