Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vođa Severne Koreje pogubio ministra jer je zaspao u njegovom prisustvu  (Pročitano 3763 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
LG Nexus 5
Ako su amerikanci rekli da je tip ubijen zoljom, onda im moramo verovati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Sta njih boli kurac za Sjevernu Koreju. Sto bi lagali..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ovaj sj.korejski tenkre...jeste svasta radio..uostalom kao i svi njegovi prethodnici...
i jesu brutalni..svi redom bili...
i prema nekim protivnicima rezima..i lopovima..i raznim drugom ..olosima.. svih vrsta...
i vjerovatno ih je u tome svemu masa bilo nevino...optuzeno...

ali u poslednje vrijeme stvaraoci te americke propagande...previse se gube..
i stvarno se pretjeruje...sa ovim sranjima... Smile
« Poslednja izmena: 14. Maj 2015, 11:10:56 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
TELEGRAF NA LICU MESTA: Evo kako zaista izgleda Severna Koreja! (FOTO) (VIDEO)


http://www.telegraf.rs/vesti/1094928-telegraf-na-licu-mesta-evo-kako-zaista-izgleda-severna-koreja-foto-video


  Svašta se piše o toj Koreji, ne zna čovek kome da veruje Smile
  Predlažem da autor članka poseti i ovekoveči Srbiju. Pa ako napiše onako kako jeste da mu se veruje na reč
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Nema tu šta da se veruje,kad budeš mogao normalno da udješ i izadješ iz te zemlje kao iz svake druge na planeti prestaće i priče,jednostavno je...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  Pa ni u Srbiju ne može baš svuda normalno da se uđe i izađe, zar ne ?
  Na Kosmet, na primer.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 38.0
To je ok nego ti kažem jebi ga napraviš od zemlje vojni logor i onda kao zapadna propaganda,pa kako neće biti propaganda kad sam doprinosiš tome.Jesi gledao onaj snimak kao on se penje na planinu,pa ga kao vojska dočekuje bla bla,pa mislim zamisli da to neko uradi u nekoj drugoj zemlji,to su presmešne stvari...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
  Nisam gledao snimak, nisam u toku, daleko je S.Koreja. Setio sam se ovog članka, to je sve.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 37.0
Overkill sto se kaze.

To je toliko infantilno da nemam rijeci.. ubicemo te atomskom bombom.

Ili je mozda poruka narodu da elite ne ginu od 1 metka  Smile

Tako nekako, negde sam procito da su ga roknuli sa Boforsom il tako necim, valjda ZSU topom, obicaj im je da sve krupne zverke roknu nekim vecim kalibrom, valjda da ga overe ko Milojko kapitalca od 300 kila  Smile
Inace, mali mora da rokne starkelje, da ne postane maskota.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 42.0.2311.90
Ah, ta večita debata o istini o SK... Fora je što dosta ljudi ne zna da se u SK većina turista sprovodi kroz određena mesta, po već utvrđenom programu i ruti, uz pratnju ''vodiča'' koji pazi da sam ne odlutaš ili ne slikaš nešto što ne predstavlja madrlend u najboljem mogućem svetlu.  Sad, kažu da nisu prema svima isti, na primer kada dođu turisti sa zapada, mnogo su striktni i pažljivi, al kad dođu turisti iz Rusije ili tako neke prijateljskije zemlje, onda im više gledaju kroz prste. I upravo takvi turisti izvlače iz SK najviše objektivnih fotografija i imaju najviše dobrih reportaža i o unutrašnjosti zemlje.

I onda vidiš druge slike na kojima su svi srećni i zdravi i misliš kako je to u stvari prava SK, koju Ameri i južnjaci kriju od nas zato što... su ljubomorni...  Smile A u stvari je pola tih slika namešteno. Naravno, niko od nas ne može da bude siguran i ne može ništa da tvrdi dok ne ode tamo. Ali ono, ako imaš nekoliko desetina reportaža i nekoliko hiljada slika napravljenih od strane Rusa ili nekih drugih turista koje boli uvo da pljuju ili hvale SK... na kojima se vide prizori žešćeg siromaštva i bede, i/ili isfoliranih osmeha i sreće, onda znači tu ipak ima nečega. Uostalom, kada vidiš da nakon operacije oka nad hiljadu ljudi, koju za džabe sprovede indijski doktor, svaki koreanac odma trči do portreta Kima i njemu zahvaljuje što mu je magično izlečio vid... znači da sa tim narodom nešto ozbiljno ne valja.

Sad dal ovaj baca ljude krvožednim kerovima i da li ubija izdajnike raketama... ko zna. Neću ništa da tvrdim. Ali da im nešto kolektivno fali u glavi, svakako im fali. I zato mene više ništa ne čudi kad su oni u pitanju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.