Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vođa navijača pogođen sa 5 metaka u pucnjavi u Beogradu  (Pročitano 3330 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
I-mate 30 Pro
Ni on nece moci da trosi milione...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1402
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Da se nisu ovi zajebali,jesu sigurni da nije upucan ćale vodje navijača,sa obzirom na godine.

Koji promašen život da u četrdesetoj izigravaš vodju nekome ko je duplo mladji,sednu oko njega u krug a on zapali lulu i priča doživljaje iz rata.
« Poslednja izmena: 10. Feb 2015, 19:01:09 od Mile Rent-a bubreg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
svako u svom zivotu treba da nadje sebe..i da taj on... u svom zivotu ima vaznu ulogu... a uloga smisao......
ovaj je nasao sebe u tome...neko drugi je nasao sebe u necemu drugom... i tako....
niko ne zna sta noc nosi zori ...a sta zora danu...


mrzi me citati ..i ne znam...da li je imao djecu,....
sve u svemu bar je negdje ostavio trag..
mnogi ljudi zive i dozive starost... i umru..
a da iza njih nikakv trag..po kojem ih neko moze poznati..ne ostave...

bez daljneg... sprcan zivot u nista...
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.94
Opet nobelovci prave pičvajz. C,c,c...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.62
kaze se noblesovci  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.94
Ja ih zovem i ''štetočine''.  Smile Ili ''hodajuće nesreće''.  Smile To gde prođe, tu više trava ne raste.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Da uzviknes na ulici u guzvi "hej ti, vodjo navijaca!" Okrenulo bi se njih 56..

koliko obicnih navijaca ima medju hiljadama vodja navijaca  Smile
Gaga jeste vodja bio u vremenu dok je postojala grupa Ultras,decko vise ne dolazi na utakmice jako dugo,tek mozda derbi odgleda,inace za razliku od nekih da ih ne imenujem sada,gaga je dobar decko i nije bio problematican,tim vise jer je ziveo i zivi u jednom naselju koje je po strukturi navijaca jako posebno,i tih navijaca ima 90% tu i svi su ga bar tada postovali,imao sam prilike cesto da idem i u njegov restoran pre evropskih utakmica,posto ove obicne utakmice on vise ne posecuje,sto se tice uopsteno vodja navijaca,svih ne samo C.Z.da razbijemo tu famu vec jednom,istina je da to uglavnom nisu zlatni momci,ja znam na prstima da nabrojim one postene koji su cak u vremenu krize prodavali i benzin na ulici.Ali ni oni se vise skoro pa ne pitaju nista,sada je sve to interes i interesne grupe,sto se tice obicnih navijaca,vatrenih ne vatrenih,oni su bar za sada normalni momci i ne bave se sumnjivim poslovima,ali ako se svojim isticanjem prekoraci granica,prosto udju u taj polusvet.Nije bas toliko netacno to sto je Brankica o njima rekla,dakle ona je 60% bila u pravu,ali uzela je mnoge u usta koji su ok,koji su sem po nekih tuca i paljenja i unosenja pirotehnike sasvim uredu,to je sve deo tog zivota,voleo ga neko ili ne,ono sto ne podrzavam je kriminal,droga,oruzje ubistva i slicno.Nazalost sve je toga vise,i sve ce biti jos vise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.94
I uništavanje imovine je takođe kriminal.

Kada neko ne može da ode i vrati se sa utakmice ili iz kluba... a da prilikom prolaska kroz grad ne izlomi nešto... to je isto kriminal, štaviše to je na granici kvalifikacije za Lazu ili Kovin.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 66
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
I uništavanje imovine je takođe kriminal.

Kada neko ne može da ode i vrati se sa utakmice ili iz kluba... a da prilikom prolaska kroz grad ne izlomi nešto... to je isto kriminal, štaviše to je na granici kvalifikacije za Lazu ili Kovin.
znas kako mogu se sloziti,ali to je sada problematicna konstatacija,ovo drustvo i ovaj sistem vec godinama unistava,prosvetari unistavaju srpsku istoriju u udzbenicima,nekluturni ljudi unistavaju prirodu pa bacaju sve smece van predvidjenog mesta,a svedoci smo da i politicari razbijaju zemlju,neki na ovaj,neki na onaj nacin.Dakle to je vec konstatacija za neku tribinu,jer mislim da smo mi generalno bolestan narod,tacnije da mi ne zamere mnogi oboleo narod.I tesko je tu naci nevinog.Trudim se da budem koliko mogu u vinkli bar ja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.94
Ako su država, društvo, prosveta... sjebani, to ne znači da treba još više da ih sjebemo. Jedan problem se ne rešava stvaranjem drugog. Ako se obrazovanje srozava i deci glave postaju sve praznije, to ne znači da treba brže bolje da im ih napunimo glupostima i crno-belim pogledima na svet. Ako je zemlja svinjac, to ne znači da treba da je razrušimo. Itd, da ne nabrajam sad, jasno je šta kažem.

Primetio sam da se kod navijačkih grupa i kod nekih pokreta, ne samo u Srbiji nego i u nekim drugim zemljama, često potura ta logika. Zemlja je sjebana, ajde da je sjebemo još više. Nema se para,teško se živi, ajde zato da napravimo štetu. Kivni smo na političare i tajkune, ajde da jebemo mater jedni drugima i spalimo sebi gradove. To je po meni žešća glupost.

Naravno, nisu svi navijači i pokreti takvi, ali kažem, često se u zadnje vreme nameće ta destruktivna kontradiktorna logika. Ako je nešto pokvareno, to ne znači da treba brže bolje još više da se uništi.
« Poslednja izmena: 10. Feb 2015, 23:49:10 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.