Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodja nacionalnog stroja pobegao  (Pročitano 15996 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
davidovic nema veze sa nacionalnim strojem , njegova organizacija je novi srpski program .

Можда више и нема али имао је док му је суђено.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
I twice... koji je tvoj komentar?
Ako se dobro secam, nas dvoje smo se poprilicno sukobljavali po pitanju gosn Davidovica... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
twice je novi čovek, ja sam oduševljena  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 19874
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung 
Ма није он несретник крив  Smile Smile Smile Докле више да читам о Давидовићима, Ковачевићима, Луковићима...
IP sačuvana
social share
...Јер си много друкчији од свих
Јер ти си стална опасност за њих
Нешто си ново а не знају шта
Друкчије ходаш, друкчије мислиш...И ниси ко сви
Њихова слабост само си ти...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
I twice... koji je tvoj komentar?
Ako se dobro secam, nas dvoje smo se poprilicno sukobljavali po pitanju gosn Davidovica... Smiley


Знаш како...да је безвезе осуђен и да је суђење фарса то стоји. Донекле могу да разумем што неће да робија али ово за стразбур не разумем, то ми је некако патетично, не знам можда грешим.
Него највише ме занима та књига коју је најавио пошто је колико се сећам (бф је негде поставио неки његов текст) најавио све у вези суђења и ко је био тастер и ко се нагодио. Е то ме баш занима. Smiley


twice je novi čovek, ja sam oduševljena  Smile


Ја сам потпуно исти, а и ти си, читаш само оно што извадиш из контекста и што ти одговара.  Smile
« Poslednja izmena: 21. Mar 2009, 12:21:55 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
HTC Tattoo
Pobegao u Italiju,nije imao para da pobegne u Argentinu. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
Nisam još pročitao obrazloženje, ali biće zanimljivo videti sklop rečenica tih para-pravnih sudskih pripravnika...

I taj je nekome vodja? Para-pravnih pripravnika... koja konstrukcija...

Citat
On je najavio i da će se na pravosnažnu presudu žaliti međunarodnom sudu u Strazburu.

Ako to ne prodje, onda neka trazi azil u Izraelu, tamo ga niko nece dirati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Izdata poternica za vođom Nacionalnog stroja
Autor: Beta | 24.03.2009. - 15:36


Novosadski Opštinski sud naredio je danas da se izda poternica za vođom neregistrovane neonacističke organizacije Nacionalni stroj Goranom Davidovićem zato što se nije javio na odsluženje zatvorske kazne.

Opštinski sud je u saopštenju naveo da su Davidovićevi roditelji obavestili sud da okrivljeni živi i radi u Italiji.
Davidovićevi roditelji odbili su da prime sudski poziv, navodi se u saopštenju.
Dodaje se da je Opštinski sud 16. marta dobio pravosnažnu i izvršnu presudu protiv Davidovića, a istog dana njemu je upućen nalog da se desetog dana od dana prijema javi u Kazneno-popravni zavod u Somboru, gde treba da izdržava kaznu.
Vrhovni sud Srbije potvrdio je presudu Okružnog suda u Novom Sadu, po kojoj je Davidović osuđen na godinu dana zatvora, za izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
Davidović je sa dvadesetak pripadnika Nacionalnog stroja 9. novembra 2005. godine, na Svetski dan borbe protiv fašizma i antisemitizma, upao na jednu antifašističku tribinu u Novom Sadu, gde je šamarao i vređao prisutne na nacionalnoj osnovi.
Pojedini pripadnici te grupe tada su dizali ruke u znak nacističkog pozdrava.
Mediji su ranije javili da Davidović danas živi u Trstu.
Državno tužilaštvo je, na inicijativu Ministarstva pravde, podnelo Ustavnom sudu Srbije zahtev za zabranu delovanja Nacionalnog stroja zbog otvorenog propagiranja rasne i nacionalne mržnje.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mnogo trucanja ,mnogo i gluposti  Smile :

1. davidovic nije vodja nacionalnog stroja -nacionalni stroj nema vodju ,a nema ni formalizovano clanstvo :

Члан 6.

Национални строј нема вођу ни вођство и сваки вид активности се врши путем сопствене воље на личну одговорност у складу са програмом и статутом као и принципима за које се залажемо.

 Члан 12.

Национални строј нема званично чланство јер верујемо у сој не у број; у активисте не у чланове.  Активиста може бити онај ко на било који начин доприноси остварењу циља нашег програма, поштује статут и придржава се постојећих принципа Националног строја.



preuzeto sa :http://www.nacionalnistroj.org/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=48

2. davidovic je legalno izashao iz zemlje josh pre pola godine i (dok nije bio pravosnazno osudjen) i dobio je legalnu vizu . evo njegovog saopshtenja :

Goran Davidović, osuđen na godinu dana zatvora zbog izazivanja nacionalne, rasne i verske netrpeljivosti, legalno boravi u Italiji



BEOGRAD - Generalni sekretar „Novog srpskog programa“ Goran Davidović, koga je Okružni sud u Novom Sadu osudio na godinu dana zatvora zbog izazivanja nacionalne, rasne, verske mržnje i netrpeljivosti, legalno boravi u Italiji. Davidović za Kurir kaže da je italijansku vizu dobio zato što mu supruga radi u toj zemlji.
- U Italiji sam od avgusta 2008. godine. S obzirom na to da su mi u Srbiji ugrožena ljudska prava, očekujem da ću dobiti politički azil u Italiji. Onaj koji mi je više puta pretio smrću kažnjen je samo sudskom opomenom. Čak ni uslovnu kaznu nije dobio. Za mnom nije raspisana Interpolova poternica jer sam osuđen na godinu dana zatvora - ukazuje Davidović i dodaje da je optužen za verbalni delikt samo zato što je profesoru Milenku Peroviću, šefu Katedre za sociologiju na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu, rekao da je crnogorski ustaša i da ide kod Đukanovića.
- Meni je ostalo još 10 meseci zatvora jer sam dva već proveo u pritvoru. Ja ću to da odrobijam na trepavicama, ali ne želim da se vratim u Srbiju jer se ne osećam sigurno zato što policajci ljude ubijaju na ulicama. Nameravam da se žalim Evropskom sudu za ljudska prava u Strazburu zbog toga što su me pripadnici protivterorističke jedinice kidnapovali i prebacili iz jedne policijske stanice u drugu samo da bi RTS sve to snimao. Drugi razlog je velika nepravda u krivičnom postupku jer se navodno krivično delo nije ni desilo, već mi se sudi za verbalni delikt. Tužbu nameravam da podnesem u narednih šest meseci - objašnjava Davidović.
S druge strane, ministarka pravde Snežana Malović, koja boravi u dvodnevnoj poseti Italiji, potvrdila je za Kurir da će se danas u Rimu sastati sa italijanskim ministrom pravde Angelinom Alfanom i glavnim tužiocem za borbu protiv mafije Pjerom Grasom i da će jedna od tema razgovora biti Davidović.
- Jedna od tema razgovora biće i slučaj lidera ultradesničarske organizacije Nacionalni stroj Gorana Davidovića, koji je odbio da se odazove pozivu na odsluženje zatvorske kazne, i za koga se tvrdi da se nalazi u Italiji - kaže Malovićeva.

SUD IZDAO POTERNICU
Novosadski Opštinski sud naredio je juče da se izda poternica za Goranom Davidovićem zato što se nije javio na odsluženje zatvorske kazne. Kako je navedeno u saopštenju, Davidovićevi roditelji, koji su odbili da prime sudski poziv, obavestili su sud da okrivljeni živi i radi u Italiji. Inače, Opštinski sud je 16. marta doneo pravosnažnu i izvršnu presudu protiv Davidovića, a istog dana njemu je upućen nalog da se desetog dana od dana prijema javi u Kazneno-popravni zavod u Somboru, gde treba da izdržava kaznu.
Od italijanske ambasade u Beogradu do zaključenja ovog broja nismo dobili odgovor na koji je način Davidović dobio njihovu vizu.

preuzeto sa: http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-25-03-2009/zabar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC One
E mnogo mi je stalo do njega i njegovog saopstenja.

A to sto pise, baci. pisalo i nama Savezna Republika Srbija, pa je bila diktatura  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 19
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.