Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:06:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodic za kupovinu televizora  (Pročitano 186540 puta)
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia N8
sacekaj josh malo pa ces imati ovaj nas WEG, sa panelima iz LG-a i Samsung-a
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG Nexus 5
LJudi, planiram da za koj dan kupim TV pa bi mi dobro dosla pomoc oko izbora.budzet mi je do 35000din.

moj izbor je pao na ova dva televizora, pa bih vas molio da mi neko napravi razliku izmedju njih i kaze koj je bolji.naravno moze neko da mi preporuci i neki drugi televizor u ovoj ceni.

http://www.tehnomanija.rs/katalog/samsung-lcd-televizor-le-32d400.html

http://www.tehnomanija.rs/katalog/sharp-televizor-lcd-lc-32sh130ev.html

unapred hvala  Smile

Prednost bih dao samsungu, u zadnjih nekoliko godina su ulozili basnoslovne sume novca u razvoj televizora. Par godina unazad se kolju samsung i lg, uvek njih preporucujem. Mozda sony npr ima bolju izradu i ima "ime" i nista vise od toga. Ako ikako mozes da iskamcis jos 5000 din, bolje kupi ovaj full HD:

http://www.tehnomanija.rs/katalog/lg-televizor-led-32lk450.html

Preporucujem ti i da procitas tekstove sa prvie strane.


Citat
Mislio sam na marke Vivax, Sencor, Weg, Orion, FOX, VOX. Sta od toga preporucujes ljudima koji ne mogu bas da daju 40, 50k dinara?
Smile
To ti je kao kad kupujes "macku u dzaku",razliciti proizvodjaci a npr Menu potpuno isti.Znam da je najvise ''reklamacija" bilo na Fox i Vox,e sad za ostale nisam siguran.Mada su televizori tipa Vox,Fox,Sencor,Orion,WEG malo povoljniji sa cenama ali,kazem,tesko je tu reci sta valja a sta ne valja. Smile

Cane, na to sam i mislio, svaka info je dobrodosla ljudima koji planiraju da pazare neki TV. Koji su bolje izrade, koji se stalno reklamiraju zbog necega, kakav je kvalitet izrade, da li daljinski krckaju pod rukom dok im menjas kanale i slicno.

Nikada nisam savetovao nekoga da kupuje takve marke, vec da, ukoliko moze na neki nacin, usteka jos malo para, pa da kupe nesto bolji aparat.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Razmisljam o kupovini LG 37LV3550 led televizora cena je 565 eura. Moze li mi neko reci nesto o tom televizoru i ako ima neka iskustva u vezi istog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Ne kupovati TV dok se ne pojave oni sa ugrađenim DVB-T2 tjunerom. Možda je to nekome nebitno jer ima kablovsku, IPTV ili Total, ali je ipak šteta dati toliki novac za TV čiji tjuner ne podržava DVB-T2 standard.

Ako nije hitno, strpi sa još malo dok se ne pojave pomenuti televizori.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Razmisljam o kupovini LG 37LV3550 led televizora cena je 565 eura. Moze li mi neko reci nesto o tom televizoru i ako ima neka iskustva u vezi istog.

Imao sam prilike da testiram i koristim ovaj model - lg 42LV3400. Slicne karakteristike kao taj tvoj. Odlican je kontrast. Moje misljenje je da su velicinu "37 izmislili samo da malo zamaskiraju cenovnu razliku izmedju modela od "32 i "42 inca.

Dobar i kvalitetan TV, slika je odlicna, e sad, ako vec mislis da uzimas 37-icu pogledaj i model koji sam ti napisao gore, razlika u ceni je mala, a 5 inca je 5 inca. Ako ti treba TV sa dlna podrskom, oni su malo skuplji. Ne znam sta te konkretno interesuje, ako te zanima nesto odredjenije, pitaj.

Ne kupovati TV dok se ne pojave oni sa ugrađenim DVB-T2 tjunerom. Možda je to nekome nebitno jer ima kablovsku, IPTV ili Total, ali je ipak šteta dati toliki novac za TV čiji tjuner ne podržava DVB-T2 standard.

Ako nije hitno, strpi sa još malo dok se ne pojave pomenuti televizori.

Ne treba se toliko obazirati na tv sa dvb-t2 tjunerima, kada dodju kod nas, bice dosta skuplji, poznavajuci nase trziste, bice bezobrazno skupi. Druga je stvar ako se u Srbiji pusti stotinjak kanala preko T2. Cekati tv sa tim, naprednijim tjunerima zarad 10-15 kanala je obicna smejurija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ček da se zapljunem, trebaće mi ova tema.

Zamalo da uzmem zimus neku Toshibu 32". Kakvi su oni ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 11.0

Ne treba se toliko obazirati na tv sa dvb-t2 tjunerima, kada dodju kod nas, bice dosta skuplji, poznavajuci nase trziste, bice bezobrazno skupi. Druga je stvar ako se u Srbiji pusti stotinjak kanala preko T2. Cekati tv sa tim, naprednijim tjunerima zarad 10-15 kanala je obicna smejurija.



Biće verovatno skuplji, ali ne preterano, ako se budu masovnije uvozili, a neki i proizvodili kod nas (WEG).
E sad u vezi potrebe za DVB-T2 tjunerom se ne slažem. Većina ljudi u Srbiji prati TV putem zemaljskog prenosa. Neki ljudi (penzioneri itd.) gledaju samo osnovne kanale sa nacionalnom frekfencijom i nisu im potrebni kablovski i drugi distributeri TV programa. Ta grupacija, koja je ipak većina u Srbiji, neće moći da prati TV program zemaljske televizije od 2015. godine, ukoliko nemaju TV sa DVB-T2 tjunerom ili risiver.

Uzimajući u obzir i eventualnu prodaju TV-a posle nekoliko godina, verujem da će se pre prodati televizor sa DVB-T2 tjunerom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Ček da se zapljunem, trebaće mi ova tema.

Zamalo da uzmem zimus neku Toshibu 32". Kakvi su oni ?

Jedino da cimas caneta mafiju, on valja televizore. Smiley Ja nekoliko godina drndam ovaj model toshiba regza 42XV500P. Ovaj tv ima ubedljivo najjaci i najlepsi zvuk od svih koje sam do sada imao priliku da proveravam. Panel mu je los ali ne zato sto nemaju tehnologiju, vec zato sto je to sada vec prilicno star model toshibe.



Ne treba se toliko obazirati na tv sa dvb-t2 tjunerima, kada dodju kod nas, bice dosta skuplji, poznavajuci nase trziste, bice bezobrazno skupi. Druga je stvar ako se u Srbiji pusti stotinjak kanala preko T2. Cekati tv sa tim, naprednijim tjunerima zarad 10-15 kanala je obicna smejurija.

E sad u vezi potrebe za DVB-T2 tjunerom se ne slažem. Većina ljudi u Srbiji prati TV putem zemaljskog prenosa. Neki ljudi (penzioneri itd.) gledaju samo osnovne kanale sa nacionalnom frekfencijom i nisu im potrebni kablovski i drugi distributeri TV programa. Ta grupacija, koja je ipak većina u Srbiji, neće moći da prati TV program zemaljske televizije od 2015. godine, ukoliko nemaju TV sa DVB-T2 tjunerom ili risiver.

Uzimajući u obzir i eventualnu prodaju TV-a posle nekoliko godina, verujem da će se pre prodati televizor sa DVB-T2 tjunerom.

Sve to stoji ali posmatraj malo i ekonomicniju stranu. Vecina prati tv preko zemaljskog prenosa iz par razloga, jedan je recimo inat, imam slucaj iz manjeg grada gde ljudi jednostavno nece kablovsku zato sto je "preskupa", vec se kace na nju divlje ili drndaju se sa antenama na krovu.

Zamisli situaciju gde penzioner iz nekog sela blizu Leskovca poludi sto ne hvata vise nikakav signal na svom TV-u, ode u grad i iskesira jedno 400-800 eura za tv propisne dijagonale sa dvb-t2 tjunerom. Totalno nebulozna prica, bar za tu istu vecinu ljudi u Srbiji. Vise ce im se isplatiti kablovska, total ili set-top boksovi, nego kupovina TV prijemnika sa dvb-t2 tjunerom.

Buduci da je nasa drzava sklona mahinacijama, predvidjam scenario slican hrvatskom. Drzava je besplatno delila STB-ove korisnicima i kod njih je vec ukinut analogni signal, a neko je lepu lovu zaradio od drzavnih para predvidjenih za kupovinu tih STB-ova iz inostranstva. Nesto slicno ce se i ovde desiti, najverovatnije, a to je razlog vise za tvrdnju da ne mora da cekas jedno godinu-dve da bi povoljno kupio tv sa dvb-t2 i gledao kanale ko covek.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Interesuje me da li ce televizor LG 37LV3550 koji ima Digitalni tuner                                         
DVB-T / DVB-C / MPEG-4 / AVC(H.264) moci da prima digitalni zemaljski signal koji ce biti pusten u Srbiji.Posto sam citao da ce digitalni zemaljski signal biti u MPEG-4 formatu.A sto se tice 37 ili 42 inca imam mali dnevni boravak oko 2 metra od tv do troseda pa se bojim da mi 42 inca nije veliki.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
LG Nexus 5
Interesuje me da li ce televizor LG 37LV3550 koji ima Digitalni tuner                                         
DVB-T / DVB-C / MPEG-4 / AVC(H.264) moci da prima digitalni zemaljski signal koji ce biti pusten u Srbiji.Posto sam citao da ce digitalni zemaljski signal biti u MPEG-4 formatu.

Bice da je ono boldovano slucajno spojeno i da se verovatno radi o reprodukciji videa sa prenosivog HDD-a, USB-a i sl.

Citat
A sto se tice 37 ili 42 inca imam mali dnevni boravak oko 2 metra od tv do troseda pa se bojim da mi 42 inca nije veliki.

U tom slucaju ce ti i lg 32LS570S biti odlicno resenje, plus ima DLNA podrsku koju mozes veoma dobro da iskoristis. Meni licno dlna vise znaci od t2 tjunera iz razloga sto volim da gledam filmove u full hd-u, dok me nasi kanali skoro pa i ne zanimaju, a sem toga, vec imam stb za digitalnu televiziju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:06:20
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.