Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:34:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodic za kupovinu televizora  (Pročitano 186926 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Istina je da Panasonic već godinama pravi najkvalitetnije plazma televizore. Usavršili su proizvodnju plazma panela, može se reći do perfekcije. Međutim, pošto se Full HD plazme ne prave u dijagonali manjoj od 42'' cena im nije za svačiji džep, a naročito 3D modeli.

Ovogodišnji 3D modeli su serije ST50 i UT50

Prošlogodišnji 3D modeli su serije VT30, GT30 i ST30
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kuliramo svi....

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1553
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Apple iPhone 3G
Izgleda ce ipak biti Samsung, prevagu je odneo Samsung tablet koji dolazi kao poklon uz TV Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Cane kakav je 3d na Vox-u u odnosu na druge LCD(ne plazmu)?posto mislim da kupim Vox LCD 42950 3D - 42". Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.62
mob
Nokia 
Cane kakav je 3d na Vox-u u odnosu na druge LCD(ne plazmu)?posto mislim da kupim Vox LCD 42950 3D - 42". Hvala
Ja,druze,nisam zadovoljan,ne sad sto je to VoX u pitanju nego zato sto je to LCD,jbg ja sam,po ko zna koji put cu reci  Smile , za Plazma televizor i kad je 3D u pitanju.Razmisli dobro,ako budes i imao priliku da ti prodavac pusti da i sam vidis kakva je slika...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Može li mi neko reći nešto o TV LCD LG 37LS5600 kakav je to televizor ,kakve su karakteristike.Malo toga o njemu mogu da nađem na netu.Mogu da ga nabavim za 560 eura.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 5
Za te pare je jako dobar izbor.

- Kontrast 4 000 000 : 1
- Picture Wizard II (softver za podesavanje i kontrolu kvaliteta slike druge generacije)
- Edge led
- Full HD 1080p
- Ako je ovo tvoj izbor zbog standarda DVB-T2, odmah da ti kazem da bataljujes kupovinu zato sto je taj standard samo za Veliku Britaniju i Svedsku podrzan, zbog tamosnjih metoda prikazivanja tog terestrijalnog standarda. U prevodu, to kod nas nece raditi.
- Potrosnja oko 90 w po satu
- Dynamic Motion Clarity Index 100 Hz (bitna stvar ako se gledaju dinamicki sadrzaji tipa utakmice, trke i slicno)
- DLNA podrska (Lan port, internet, mreza sa racunarom, media centrom i sl.)
- USB slot (jpeg, podrska za Divx, HD video sadrzaj, podrzani audio kodeci - AC3(Dolby Digital),EAC3,HAAC, AAC, Mpeg, MP3, LPCM)
- Side jack pack:
USB 2.0 x 1,
HDMI 1.4 x 1,
Headphone Out x 1 i
CI slot x 1

- Rear jack pack:
RF x 1,
SCART x 1,
Component in (Y,Pb,Pr) + Audio x 1,
Optical Digital Audio Out x 1, 
RGB In x 1,
Lan port x 1,
Pc Audio input x 1,
HDMI 1.4 x 2

- VESA 200 x 200 kompatibilan (ugradnja na nosac)
- Simplink podrska (ako imas vise LG uredjaja, mozes ih kontrolisati jednim daljinskim)
- Intelligent Sensor (Slika se automatski prilagodjava ambijentu u sobi, odnosno pozadinsko osvetljenje se menja ako je u sobi vise svetla ili je mracno [nekima je ovo super fora, neki tvrde da je beznacajna razlika])

Od posebnih zezancija ima i :
EPG(SI), Quick View, Input Labeling, e-Manual, e-Streamer i Key Lock. Mogu da objasnim sve posebno ukoliko te bas svaka od ovih stavki interesuje.




Ako te interesuje bas neka odredjena stvar, pitaj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Nije to moj izbor zbog standarda DVB-T2 nego se dvoumim izmedju LG 37LS5600 i LG 37LV3550 cena je ista pa ne znam koji da uzmem.
« Poslednja izmena: 16. Maj 2012, 09:16:44 od zziddane »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.64
mob
Nokia 
Citat
Kontrast 4 000 000 : 1
Ja sam trazio po netu nisam uspeo naci koliki je kontrast. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Ja mislim da je kontrast za LG 37LS5600 2000000:1 , a za LG 37LV3550 3000000:1.Karakteristike su slične stim da LG 37LS5600 ima DLNA podrsku.Ja mislim kupiti televizor sa tim karakteristikama, ako neko ima bolji predlog za te pare neka se javi.I ako moze Crowz ili Cane Mafija da mi kazu koji bi oni izabrali.Hvala. 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
LG Nexus 5
Ja bih izabrao ovaj sa DLNA podrskom, zato sto imam mali media centar wd-tv-live i eksterni disk sa HD filmovima koji je nakacen na taj media centar. Prilikom kupovine treba da gledas sta kupujes i sta ces koristiti. Ne znam koliko modela imas po toj "povoljnijoj" ceni. Meni bi prvi izbor bio samsung od "40 inca ili LG od "42, naravno, sa LAN portom. Zanemarljiva je razlika u ceni, a dijagonala je veca za 8,5-12,5 cm.

Tako da bi trebalo da razmotris sve moguce opcije pre kupovine televizora. Nije mala para 560 eura ali ako za 20 eura vise mozes da uzmes nesto sto ce ti vise trebati ili sto ces vise koristiti, trebalo bi da razmislis i o toj soluciji.

Primeri:
Lg 42LS3400, dobar, bez dlna
Lg 42LS5600, ja bi pre ovaj, ako imas i njega na lageru (po domacim prodavnicama je razlika u ceni 2000 din.)
Samsung UE-40D5003, dobar ali bez dlna
Samsung UE-40D6000 3d model, jako dobar
 

O drugim modelima televizora malo znam, zato sto sam drndao samo samsung, lg i toshibu, kolega cane moze da ti preporuci mozda neki bolji model koji je u tom cenovnom rangu. Samo jos da dopises sta zellis od televizora i da li imas media centar ili bi ga kupovao ili sta vec.


Ja sam trazio po netu nisam uspeo naci koliki je kontrast. Smile

Prethodni model serije LS5*** ima kontrast 3 000 000 : 1, a za ovaj njegov kazu da ima bolji kontrast od ovoga, na par stranih sajtova mu stoji da ima 4mil:1.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 32
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 00:34:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.