Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:35:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjezbaona-Uporedni horoskopi  (Pročitano 44501 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 
Evo sad je opet uspeo da mu se vratim, a ja i dalje patim. Ne razum to Smile.
Mozda se bolje vidi ovde!

duso,nije ni cudo da patis,kad njegov Mars 0 tvoj ASCm,a mars vrlo cesto zna biti grub...ne mora to biti fizicki,cak moze biti i psihicki...i jos nesto nije ni cudo sto ste prekidala,i jos cete,jer imate obostrane konjukcije Sunca i Urana...dosta je tu strasti,tvoja Ve 0 njegov Pl-aspket fatalnosti,a koliko fatalne veze mogu biti dugotrajne,ja sam tenutno u jednoj takvoj...on u natalu ima aspekt Ve 0 Ne,a i ti svojim Ne pravis 0 na njegovu Ve,pa kao da ga ti ne razumes najbolje,postoji neko nerazumevanje izmedju vas dvoje,iako ste ista zodijacka kombinacija...mada vi imate i aspkete za dugotrajnu vezu,tvoja Ve 0 njegov Sa,tvoj sa 0 njegovo Sunce...jos nesto konjukcije Sa sa licnim planetama druge osobe znaju cesto biti veoma teske,a vama je oboma Sa jako bitan jer je vladar vasih ASC...

Hvala ti mnogo, mnogo  Smile! Izvini, tek sam sad videla! Jeste, taj njegov Mars me bas ubija.  Razdvojeni smo vec mesec dana.
Sve se nadam da cemo se opet pomiriti. Da li mozes da mi kazes nesto o tome?
Hvala mnogo  Smile!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
mob
Samsung d900
Evo sad je opet uspeo da mu se vratim, a ja i dalje patim. Ne razum to Smile.
Mozda se bolje vidi ovde!

duso,nije ni cudo da patis,kad njegov Mars 0 tvoj ASCm,a mars vrlo cesto zna biti grub...ne mora to biti fizicki,cak moze biti i psihicki...i jos nesto nije ni cudo sto ste prekidala,i jos cete,jer imate obostrane konjukcije Sunca i Urana...dosta je tu strasti,tvoja Ve 0 njegov Pl-aspket fatalnosti,a koliko fatalne veze mogu biti dugotrajne,ja sam tenutno u jednoj takvoj...on u natalu ima aspekt Ve 0 Ne,a i ti svojim Ne pravis 0 na njegovu Ve,pa kao da ga ti ne razumes najbolje,postoji neko nerazumevanje izmedju vas dvoje,iako ste ista zodijacka kombinacija...mada vi imate i aspkete za dugotrajnu vezu,tvoja Ve 0 njegov Sa,tvoj sa 0 njegovo Sunce...jos nesto konjukcije Sa sa licnim planetama druge osobe znaju cesto biti veoma teske,a vama je oboma Sa jako bitan jer je vladar vasih ASC...

Nije losa analiza  Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2008, 22:33:43 od fatalan »
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Interesujeme kad On ima njegovo So na mojem Ve i Sa, njegova Ve i Me na moje Ma, i njegov Sa na mojem Mo. Sta mi mozete o tome reci?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Nije losa analiza Smile

E,pa Fatalan bas ti hvala na komplimentu!!! Smile



Hvala ti mnogo, mnogo Smile! Izvini, tek sam sad videla! Jeste, taj njegov Mars me bas ubija. Razdvojeni smo vec mesec dana.
Sve se nadam da cemo se opet pomiriti. Da li mozes da mi kazes nesto o tome?
Hvala mnogo Smile!!!

Da li cete biti ponovo zajedno moze se videti iz dejvison horoskopa,a ja bas nisam strucnjak za dejvison,pa ne bih volela da lupam...
Ali,samo mi jedno reci koliko moze da neko bude za tebe,kad ste vec nebrojano puta raskidali,ocigledno da tu nesto ne stima...

Gledala sam ti i direkcije i prema njima za 22. godinu direktovani mars pravi 90 sa natalnim Ur,a direktovani Ne pada na tvoj ASC...to samo ukazuje da ces imati vezu sa puno prekida,ali i da sigurno sledi razocaranje...Ali vec u 24. godini direktovani Pl pravi 0 sa natalnim Suncem sto ti moze doneti novu vezu....
« Poslednja izmena: 06. Jun 2008, 11:13:05 od Pailface »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 

Nije losa analiza Smile

E,pa Fatalan bas ti hvala na komplimentu!!! Smile



Hvala ti mnogo, mnogo Smile! Izvini, tek sam sad videla! Jeste, taj njegov Mars me bas ubija. Razdvojeni smo vec mesec dana.
Sve se nadam da cemo se opet pomiriti. Da li mozes da mi kazes nesto o tome?
Hvala mnogo Smile!!!

Da li cete biti ponovo zajedno moze se videti iz dejvison horoskopa,a ja bas nisam strucnjak za dejvison,pa ne bih volela da lupam...
Ali,samo mi jedno reci koliko moze da neko bude za tebe,kad ste vec nebrojano puta raskidali,ocigledno da tu nesto ne stima...

Gledala sam ti i direkcije i prema njima za 22. godinu direktovani mars pravi 90 sa natalnim Ur,a direktovani Ne pada na tvoj ASC...to samo ukazuje da ces imati vezu sa puno prekida,ali i da sigurno sledi razocaranje...Ali vec u 24. godini direktovani Pl pravi 0 sa natalnim Suncem sto ti moze doneti novu vezu....

Hvala ti mnogo  Smile!
Naravno nesto ne stima, on meni daje krivicu i kaze da sam ja "unistila" vezu i da uvek zelim da sprovedem svoju volju, a rastali smo se u neocekivanoj svadji. Od tada on meni pise kako cu zazaliti sto sam "unistila" tako nesto lepo i samo me napada.
Ne znam koliko ce on biti u stanju da vidi stvari takve kakve jesu.
Da li znas mozda sta se gleda u Dejvisonu vezano za obnovu veze?
Hvala ti sto si pogledala direkcije, znaci tek  u 24-toj neka nova, normalna veza  Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Interesujeme kad On ima njegovo So na mojem Ve i Sa, njegova Ve i Me na moje Ma, i njegov Sa na mojem Mo. Sta mi mozete o tome reci?

Kada se Sunce partnera nadje na poziciji Vase Venere i Saturna to je siguran znak karmicke veze i emotivnog odnosa koji bi mogao duze vremenski trajati. Izuzetno je bitno u kom znaku se ovo nalazi jer ce to pojacati ili umanjiti kvalitet i perspektivu odnosa
(dobro bi bilo ako je u Vagi, lose ako je u Ovnu).
Njegova Venera i Merkur na Vasem Marsu ukazuju na strast i veliku fizicku privlacnost.
Njegov Saturn na Vasem mesecu opet potvrdjuje karmicki odnos, ali i ukazati na vezu u kojoj vremenom moze doci do zahladjenja....
 
                                                     astrolog Vera Jovanovic
                                                kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0

Hvala ti mnogo Smile!
Naravno nesto ne stima, on meni daje krivicu i kaze da sam ja "unistila" vezu i da uvek zelim da sprovedem svoju volju, a rastali smo se u neocekivanoj svadji. Od tada on meni pise kako cu zazaliti sto sam "unistila" tako nesto lepo i samo me napada.
Ne znam koliko ce on biti u stanju da vidi stvari takve kakve jesu.
Da li znas mozda sta se gleda u Dejvisonu vezano za obnovu veze?
Hvala ti sto si pogledala direkcije, znaci tek u 24-toj neka nova, normalna veza Smile.

U dejvisonu se gledaju tranziti...i uopste gledaju se ASC-kao pocetak vase veze,Desc-vas odnos,ME-vasa komunikacija,Mesec-osecanja,itd...nego kada ti direktovani Pl budeo pravio 0 sa natalnim Suncem,moze doci do veze,ali ta veze ce verovatno biti jaka,s puno dobrog sexa Smile,mada kako PL oznacava i kraj i ona ce se zavrsiti...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 

Hvala ti mnogo Smile!
Naravno nesto ne stima, on meni daje krivicu i kaze da sam ja "unistila" vezu i da uvek zelim da sprovedem svoju volju, a rastali smo se u neocekivanoj svadji. Od tada on meni pise kako cu zazaliti sto sam "unistila" tako nesto lepo i samo me napada.
Ne znam koliko ce on biti u stanju da vidi stvari takve kakve jesu.
Da li znas mozda sta se gleda u Dejvisonu vezano za obnovu veze?
Hvala ti sto si pogledala direkcije, znaci tek u 24-toj neka nova, normalna veza Smile.

U dejvisonu se gledaju tranziti...i uopste gledaju se ASC-kao pocetak vase veze,Desc-vas odnos,ME-vasa komunikacija,Mesec-osecanja,itd...nego kada ti direktovani Pl budeo pravio 0 sa natalnim Suncem,moze doci do veze,ali ta veze ce verovatno biti jaka,s puno dobrog sexa Smile,mada kako PL oznacava i kraj i ona ce se zavrsiti...

Hvala ti! Evo gledam, kad smo se upoznali su nam Sunce i Mesec pali na Saturn iz Dejvisona. Inace je Saturn vladar naseg AC u Dejvisonu.  Koliko mogu da vidim su nam trenutno u konjunkciji Jupiter iz Dejvisona i tranzitni, takodje nam je tranzitni Jupiter u konjunkciji sa Ac-om Dejvisona. Ne znam koji tranziti su presudni za to da li ce doci do pomirenja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 140
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Hvala ti! Evo gledam, kad smo se upoznali su nam Sunce i Mesec pali na Saturn iz Dejvisona. Inace je Saturn vladar naseg AC u Dejvisonu. Koliko mogu da vidim su nam trenutno u konjunkciji Jupiter iz Dejvisona i tranzitni, takodje nam je tranzitni Jupiter u konjunkciji sa Ac-om Dejvisona. Ne znam koji tranziti su presudni za to da li ce doci do pomirenja.

mislim da je do raskida doslo upravo zbog tranzitnog Ju preko ASC...Ju se cesto smatra benefikom,ali on usled loseg polozaja moze ukazivati i na raskid...ju je u jracu u padu,pa on ovde pokazuje losije strane i samim tim pravi 180 sa 7. kucom,pa verovatno otuda i raskida...inace vrlo je moguce da ce te se vi jos miriti,jer Ur-suvladar 1. kuce pravi 60 sa VE, i 120 sa Sa-vladar ASC,ali ne znam koliko ce to potrajati...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 278
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Netscape 8.1.3
mob
Apple 


Hvala ti! Evo gledam, kad smo se upoznali su nam Sunce i Mesec pali na Saturn iz Dejvisona. Inace je Saturn vladar naseg AC u Dejvisonu. Koliko mogu da vidim su nam trenutno u konjunkciji Jupiter iz Dejvisona i tranzitni, takodje nam je tranzitni Jupiter u konjunkciji sa Ac-om Dejvisona. Ne znam koji tranziti su presudni za to da li ce doci do pomirenja.

mislim da je do raskida doslo upravo zbog tranzitnog Ju preko ASC...Ju se cesto smatra benefikom,ali on usled loseg polozaja moze ukazivati i na raskid...ju je u jracu u padu,pa on ovde pokazuje losije strane i samim tim pravi 180 sa 7. kucom,pa verovatno otuda i raskida...inace vrlo je moguce da ce te se vi jos miriti,jer Ur-suvladar 1. kuce pravi 60 sa VE, i 120 sa Sa-vladar ASC,ali ne znam koliko ce to potrajati...

Hvala na tumacenju!
Jupiter je trenutno retrogradan, ne znam da li to nesto govori.  Venera ce jos malo biti u Raku, mozda ce to pomoci, jel je Rak vrh 7. kuce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:35:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.