Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:54:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjezbaona-Uporedni horoskopi  (Pročitano 44604 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 319
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson 
Evo ja sam potpuni pocetnik i novajlija sto se tice uporednih horoskopa. Neki laicki pogled na ove aspekte bi mozda mogao da izgleda ovako :

Mars kvadrat Neptun bi mogao da pokaze tu izdaju,tj to sto ju je ostavio zbog druge.Moguce da je veza bila na neki nacin strastvena ali da je to predstavljalo iluziju. Mars kvadrat Jupiter bi mogao da pokaze na tu nepravdu koja je njoj naneta,prevaru.Imali su jedan lep aspekt Merkura i Venere koja bi mogla da ukaze na tu ljubav medju njima.Ako to pogledamo kao spoj lepog i korisnog onda bi njena venera tu videla ljubav i lepo a on mozda korisno.Sunce sekstil mars bi mogao nagovestiti neku jacu erotsku energiju.Jako negativan aspekt bi po mom misljenju bio Mesec opozicia Saturn - moze pokazati na nedostatak komunikacije medju njima. Ostali aspekti mi se cine nekako ok.

Hmmm sada,,verovatno gresim,ali to bi bilo neko moje skromno tumacenje  Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
Evo ja sam potpuni pocetnik i novajlija sto se tice uporednih horoskopa. Neki laicki pogled na ove aspekte bi mozda mogao da izgleda ovako :

Mars kvadrat Neptun bi mogao da pokaze tu izdaju,tj to sto ju je ostavio zbog druge.Moguce da je veza bila na neki nacin strastvena ali da je to predstavljalo iluziju. Mars kvadrat Jupiter bi mogao da pokaze na tu nepravdu koja je njoj naneta,prevaru.Imali su jedan lep aspekt Merkura i Venere koja bi mogla da ukaze na tu ljubav medju njima.Ako to pogledamo kao spoj lepog i korisnog onda bi njena venera tu videla ljubav i lepo a on mozda korisno.Sunce sekstil mars bi mogao nagovestiti neku jacu erotsku energiju.Jako negativan aspekt bi po mom misljenju bio Mesec opozicia Saturn - moze pokazati na nedostatak komunikacije medju njima. Ostali aspekti mi se cine nekako ok.

Hmmm sada,,verovatno gresim,ali to bi bilo neko moje skromno tumacenje  Smiley

Da pokusam ja da joj dam odgovor... ali malo drugaciji.    Pre svega mislim da je ovde rec o karmickoj vezi. Ova veza kao da je bila osudjena na prekid. Venera u konjukciji sa uranom ne donosi nista dobro, neobicna veza ali uran stalno iritira veneru (ljubav) i nabacuje joj suvise jedan slobodan stav koji je na kraju mora pokidati. Merkur sa venerom u konjukciji doprinosi nacinu razgovora, znaci moze da pomogne ali je merkur u egzilu jos u konjukciji sa uranom uslovio da jedna rec, recenica ili razmisljanje moze da bude pogubno po ovu vezu i njihov odnos. Sunce sa marsom - cvrst seks u ovom slucaju, ali kvadrat mars neptun - stalno nabijanje nervoze jer ce seksualnost jedne osobe biti izigrana na kraju. JUpiter konjukcija neptun - necija dobrota, vera, optimizam, humanost ce biti prevareni ili sto bi se reklo maglovita "sreca". A mesec opozicija saturn ne daje srecu, emocije su na minimumu, hladnoca, postupci bez osecaja. Saturn i pluton u 12 polju govore nam da ova veza i nije nesto bila protezirana od drugih ljudi.                                                                          To je neko moje kratko tumacenje a duze bi bilo desetak strana Smiley
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Evo primjer jedne veze koja je zavrsena i gdje je zenska dugo patila.Bili su u vezi 1 god-1 ipo i on je nju ostavio zbog druge


evo mu jedan.. Smile Smile

Wou mary pa DC na Algolu

A vidi ovu Veneru egzaktno u konjukciji sa dragim nashim Uranom...a Venera vladar DC
Mjesec ostaje u VI kuci da boluje,u opoziciji sa dragim nam Saturnom...Mjesec vladar VIII kuce smrti
Mars kvadrat vladar IV,kuce doma,Neptun

Raspad sistema u 3 aspekta

Pa da VII kuca se nastavlja u Blizancu,pojavljuje se josh jedna al nece on ni sa njom ostati,jer i Merkur ima konjukciju sa Uranom,e bash javi,kad se rastanu

vidish neravnotezu,prva kuca puna,sedma prazna,nezainteresovan partner Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


za mene ti je ljubav zabranjeni grad

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 12827
Zastava podgorica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Samsung versus
@kicka,fatalan i andjela,hvala vam puno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 45
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ovde možete napraviti uporedni horoskop sa tumačenjem na hrvatskom  Smile

http://www.astromagicraven.com/astrologija_horoskop/online/usporedni_horoskop/online_sinastrija_forma.htm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0

Ne mogu zajedno a ne mogu ni jedno bez drugoga!
njegove cetiri planete u njenoj 5.kuci-ona je in looveee,ali vise ljubav bez obaveza,tako ga dozivljava njene tri planete u njegovoj drugoj kuci daje mu neku sigurnnost..obe venere u cetvrtim kucama-lepo im je zajedno,emocije postoje.Njegov mesec(vodoliji) na njenom DC(vodoliji) ,zadovoljava njenu potrebu za uranijskim partnerom,sad kako taj mesec deluje na nju to ne znam..njeno sunce kvadriraju njegov mars i pluton,podriva joj autoritet ,pokusava da je kontrolise,da dominira,sex je neverovatno vruc!njen mesec konjukcija njegov neptun,moguce da on nju obmanjuje,igra se njenim emocijama.mesec sextil mars i plutona-jaka strast,probudio je njegov pluton dubeke emocije u njenoj dusi.Aspekti sa merkurom daju dobru komunikaciju,venera sekstil sunce predstavlja ljubav.Njena venera trougao njegov saturn ,nijr najsrecniji aspekt,on hladi njenu ljubav(venera),ona mu povladjuje,koketira,trudi se,ali on ostaje nedodirljiv ,ipak mislim da ovaj aspekat daje trajnost!Venera kvadrat uran(njegov),los aspekat ,previse je nezavisan za njenu veneru,mada njoj treba uranijski partnet pa mozda i nije tako lose,on je taj koji odlazi ali se i stalno vraca rekla bih zbog trougla saturna i venere!Njegova venera nije aspektovana,rekal bih i nije narocito zaljubljen ,al njegov mars pravi dosta aspekata pa ona u njemu budi strast,tera ga na akciju,ratnika,zastitnika,on je za nju arheotip muskosti!Mars trougao saturn je los aspekat ali daje jaku strast!Njen uran u njegovoj prvoj kuci i jos pravi sextil sa njegovim mesecom,rekla bi da je usla naglo u njegov zivot,protresla mu emocije,donela mu uzbudjenje,promene,iznenadjenja,dobro prija njegovom mesecu u vodoliji.Njen neptun je naseo na njegovih par planeta,posebno neptun konjukcija jupiter i merkur,rekla bih ona njega malo i obmanjuje,ne moze njegov merkur da je 'procita',nejasna mu je,muti mu razum...njen pluton konjukcija mars-asocira me na sex,ali i na borbu,nasilje,ne zna se ko je agresivniji ovde..bilo bi dobro da se ovaj aspekat odradi u krevetu..i opet pluton trougao lilith...prosto receno ovde ima obilje strasti...e sad ne umem da protumacim njen saturn na njegovom ASC??rekla bi da je lose ,namece mu ona neki osecaj duznosti,teskobe,obaveze al daje trajnost?Njena venera na njegovom IC???ona njega voli?Njegov saturn na njenom IC?? treba mi pomoc oko ovih aspekata na cvorovima i IC-u,MC-u,ASC-u i DC-u,njih ne umem da protumacim!! a nadam se da sam pogodila ostale aspekte!!!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 206
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moze li mi neko samo reci da li ce se ova veza ikad prekinuti? Trajala je zvanicno osam godina, a onda me je ostavio zbog druge, pa me je opet trazio. Ja sam bila u vezi, ali nikako nisam mogla da prekinem kontakt sa njim, i sad smo opet ni na nebu ni na zemlji.
Ja 14.12.1983. 09.00h u Backoj Palanci
On 3.4.1982. 17.00h u Backoj Palanci
IP sačuvana
social share


Uploaded with ImageShack.us
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Imam problema u tumacenju.  Smile
Venera i mesec su u 4. kuci, venera je u trigonu za saturnom koji je u 7. kuci, a mesec je u kvadratu sa saturnom. Dc je u devici, a merkur je u isto u kvardratu sa saturnom i u opoziciji sa mesecom.... Kako sve ovo tumaciti?
U vezi smo vec citavih dva meseca   Smile
Hvala unapred  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
SonyEricsson 
Imam problema u tumacenju. Smile
Venera i mesec su u 4. kuci, venera je u trigonu za saturnom koji je u 7. kuci, a mesec je u kvadratu sa saturnom. Dc je u devici, a merkur je u isto u kvardratu sa saturnom i u opoziciji sa mesecom.... Kako sve ovo tumaciti?
 U vezi smo vec citavih dva meseca Smile
Hvala unapred Smile
venera i mjesec u IV kuci-vodenoj kuci,osoba kojoj pripada IV kuca,jako osjeca veneru i mjesec od druge osobe,veza se nastavlja iz predhodne inkarnacije,kad su se srele ove dvije osobe kao da su osjetile neku vrstu prepoznavanja,kao da se znaju od ranije...
venera u trigonu moze da doprinese trajanju odnosa,sa tim da saturn htjeti da zadrzi osobu veneru,ona moze da se povremeno hladi,ali prija joj na neki nacin stabilnost osobe saturna,njegovu pouzdanost,veza tezi dugoj stazi....saturn moze da previse zahtjeva od svog partnera
i kod kvadrata mjeseca i saturna postoji jaka veza,ali mjesec ce u razvitku odnosa da osjeca saturna  kao hladnog i strogog,pogresno tumaceci njegova raspolozenja,pa ces e mjesec plasiti da ne bude odbacen,osjecace se kao da ne moze da stigne do svog partnera,koji kao da je ogradio oko sebe ljusturu

kvadrat vladara dc sa saturnom druge osobe,nije dobar za brak,moguce je prilikom tranzita,kao i u sluchaju kvadrata saturna i mjeseca da dodje do razlaza
u tome je razlika,kod tranzita malefika preko trigona,pojacava se trigon,a kod tranzita malefuka kod kvadrata,pojacava se losa energija u vezi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
njegovih pet planeta(sunce, jupiter, saturn, merkur, mesec) iz sedme kuce su u mom cetvrtom polju koje je prazno...
sta bi to trebalo da znaci, da nije veza koja se nastavlja iz prethodne inkarnacije!!?lupam ,a Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 23:54:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.