Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:01:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjezbaona-Uporedni horoskopi  (Pročitano 44630 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala Andjela na tumacenju Smiley To sam stavila sinastriju mog bivseg muza i mene Smile

Na sve to sto si ti primetila ja uopste nisam obratila paznju, a za sve si u pravu Smiley

Ljubav je bila ogromna i fatalna u pocetku, bar prvih par godina. Zapravo, sve je super funkcionisalo dok nije doslo do zvanicnog braka, a onda kola krecu nizbrdo. Kad smo se razisli nije se znalo ko je srecniji.

Eto jedan savet, ko ima konjukciju venere i urana, nek ne sklapa zvanican brak Smile   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo jos jedne sinastrije...ja bih rekla da bi zbog trigona saturna i sunca ova veza trajala,a i vladari asc i desc su u konj. ali bila je jako kratka....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 102
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ninaaaa

Ne znam sta da kazem, nemaju neki los aspekt sa uranom koji donosi brz kraj veze, ili nagao kraj veze.

Ono sto vidim lose je pluton jedne osobe kvadratira mesec druge. A taj kvadrat je uzajaman. Saturn jedne osobe kvadratira mesec druge. Saturn kvadrat mars (bolje sto nisu zajedno) To je jedan od najgorih aspekata u sinastriji. I jednom i drugom je uran u sedmoj kuci, tako da mislim da je bolje da oboje nadju neku uranijumsku osobu, da bi odrzali brak.

Ne znam, verovatno je neka teska tranzitna planeta aktivirala neki njohov los aspek i oni su raskinuli, sto je jos bolje je aspekt saturn kvadrat mars, vremenom moze da stvori mrznju medju njima.

Ajde jos neko da da komentar Smiley

Jedna osoba sa svojim suncem, venerom i merkurom i marsom (svim licnim planetama) ulazi drugoj u 12 kucu, sto nije dobro. Pogotovo za veneru. Saturn jedne osobe pravi konjukciju sa vladarem dc-a druge osobe u sedmoj kuci. Mozda je u pitanju neka karma, koju si oni morali da zavrse. Ne znam, mozda lupam.

Ne znam, meni ova sinastrija nije najsrecnija, ali opet ne vidim koji bi aspekt moao da donese da ta veza kratko traje. Posto uran ne pravi lose aspekte sa licnim planetama. Losi aspekti sa saturnom nisu dobri, ali oni tek vremenom prorade.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
pa Uran jednog ulazi u 8 ,na samom vrhu 8 i trigon sa marsom daje snagu uranu,onda mrasovi su u kvadratu plus mars jedne kvadrat plutno druge...
Ovo je veza koja je bial zasnovana na starsti,venera sextil mars ali ostalo je katastrofa...
Samo jedan los aspekt da se napravi sa marsom ili uranom il plutonom i eto razodora Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ascendenti,skoro u konjukciji,znaju da spje ljude i da daju chak trajnost vezi ako drugi loshi aspekti to ne rasture.
Nad vladarem njegovog Asc je vladar njenog DC

Vladar njegovog Mjesecevog znaka je Uran,on bi mogao da ispravi simboliku urana u njenoj sedmoj kuci,ali treba prvo preskochiti saturna,bolje da su se kasnije sreli,kad je saturn odradjen...

Njen MC je na njegovom Mjesecu,pa je njegova dusha,vrhunac zivota za nju
on ulazi u njenu XII kuc sa cijelim stelijumom.Mislim da je vishe on njoj znachio nego ona njemu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
da ova veza je pocela jakom strascu,ali nema duhovnog slaganja,nekako kao da on nema tu dubinu koju ja hocu (tako mi se cini,mozda lupam) i mislim da je on bio vise zagrejan od pocetka do kraja,ali znate kakvi su ovnovi brzo se zagreju,a brzo i ohlade,tako da ko zna...mozda bi i moglo da traje neko vreme i bez toga,ali meni uran kvadrira veneru,pa je to verovatno zasluzno za iznenadni raskid,jer ja sam samo odjednom pobegla (kad sam shvatila da on misli vrlo "ozbiljno")... Smile i da znate da trenutno bas imam osecaj da je najbolje biti slobodan Smiley
prvo pricam o dubini,pa onda necu da se vezujem  Smile ..
ko razume shvatice  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
On ti ni nebi donio neku srecu u brak sa svojim Uranom u tvojoj VII,bolje sti si oishla,a mozda si se i bojala da te ne opeche svojom vatrom,ipak tvojoj vodi,vatra ovna bash mnogo ne odgovara Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma ovnovi mi  uopste ne odgovaraju previse su nagli,al uvek naletim na tako neki ovnovski tip (jupiter, vladar dc-a mi je u ovnu),a tek oni sa mesecom u ovnu sto me vole... Smile i da uplasih se ja njega bas,nemam snage bas da se borim sa njim Smile  izvinjavam se zbog offtop-a.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
da ova veza je pocela jakom strascu,ali nema duhovnog slaganja,nekako kao da on nema tu dubinu koju ja hocu (tako mi se cini,mozda lupam) i mislim da je on bio vise zagrejan od pocetka do kraja,ali znate kakvi su ovnovi brzo se zagreju,a brzo i ohlade,tako da ko zna...mozda bi i moglo da traje neko vreme i bez toga,ali meni uran kvadrira veneru,pa je to verovatno zasluzno za iznenadni raskid,jer ja sam samo odjednom pobegla (kad sam shvatila da on misli vrlo "ozbiljno")... Smile i da znate da trenutno bas imam osecaj da je najbolje biti slobodan Smiley
prvo pricam o dubini,pa onda necu da se vezujem  Smile ..
ko razume shvatice  Smile  Smile

Ovnovi su ustvari jako stabilni u vezama i dosta se daju,naravno zavis od natala ali zaista se trude da ugode zeni i vezu se kada se zaljube...
Sto se tice kvadrata venere i urana odlicno te razumem,i sama to imam i tacno je to,trazim dubinu ali kupim prnje cim vezea krene ka stabilnosti...Ono sto moras da naucis je da shvatis sta je to sta ti smeta a sta odgovara i kada to prepoznas u nekome da naucis da suzbijes taj kvadrat...
zapravo ono sto tebi treba je partner koji ce umeti da te voli ali da ti da i slobodu ,da te ne gusi svojom ljubvlju jer posesivci ce uvek cackati tvoj uran i terati te da odes Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vezbajte i na meni. Ionako mi nista nije jasno. Andjela ima moje podatke.
Bar cete da ucinite jedno dobro delo. Puno pozdrava!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 13:01:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.