Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 21. Sep 2024, 05:18:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Visina od 165cm..  (Pročitano 10056 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15455
Zastava Dorcol
OS
Mac OS X v: 10.6.8
Browser
Safari 534.59.10
mob
Apple iPhone 7
Pozdrav!

Malopre me je bas iznervirala jedna situacija u kojoj sam se nasao. Bili smo u kaficu sa drustvom i za cudo neverovatna guzva se desila da nije bilo mesta. Svi pijani pa i ja!
Nas troje za stolom, uto dolaze 3 devojke i pitaju za mesto jer je sve prepuno. Naravno! Smestile su se i pola sata pri kraju one odlaze, medjutim vidimo se ispred kafica i jedna (iskreno najbolja devojka) dolazi do mene, grli me i sapuce mi na uho: "steta sto nisi koji cm vislji"... Stao sam zabezeknut!  Stvarno nisam to ocekivao iako jesam patuljak 165, ali kada neko kaze to nekom u lice malo boli istina. Pa sta ako sam patuljak, sta da radim?
Osetio sam to kao ruganje, a mozda i gresim. ??  Kako sam trebao da joj odgovorim?
Ona je tu oko 170-5cm...

ја да сам на твом месту не бих уопште обраћао пажњу на то, мислим да дајеш томе превелики значај. није те девојка ни на који начин увредила, чак ти је и дала комплимент ( у смислу да јој се свиђаш и да би те искористила за нпр. комбинацију или можда чак везу, само јој смета висина)...

па јбт ја висок 187 па милион пута се осетим ниско. имам једну другарицу 191цм, кад станем поред ње ко штрумф, реално  Smile

поента је да су људи генерално незахвали (то им је у природи, сматрају да им увек нешто фали) , ако није висина онда тежина, облик главе, уши, зуби, нос итд. Има баш пуно особа које за себе сматрају да им нешто ”фали”...

није то једина девојка на свету, имаш их као што кажу више него пива, идеш редом док не нађеш неку којој неће сметати твоја висина и сви задовољни.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Citat
па јбт ја висок 187 па милион пута се осетим ниско. имам једну другарицу 191цм, кад станем поред ње ко штрумф, реално
како ли је тек њој...  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Citat
па јбт ја висок 187 па милион пута се осетим ниско. имам једну другарицу 191цм, кад станем поред ње ко штрумф, реално
како ли је тек њој...  Smile
Вероватно се осећа као Гаргамел  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Ovo pozdravljam.   Smile  Nekad mi nisu jasne  Smile sta, sve bi htele nekog od 2m , crna kosa , plave oci , sportski gradjen , da ne pusi ne pije , da ima kesa i dobar auto i kitu od 22 cm..... e pa ne moze  Smile 

imam sve sem 2m i kesa. Smile

dobro i auto mi nije neki..
a i nije mi bas svih 22cm...
a i kosa mi je vise smedja...
a i oci su mi nako sucmuraste...

bem ti zivot... Smile
 Smile
« Poslednja izmena: 28. Jan 2014, 14:30:20 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.1
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Apple 15
22cm je bas previse....
To je obicno san zena koje nisu videle vise od 12cm...

2m je previse, ali preko 1.85m je sasvim ok...
Pare i same mogu da se zarade, a kola koje gore opisani muskarac bira uglavnom imaju tvrda sedista i ne mozes da izadjes iz njih, a da se ne izlomis.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 20
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia x3
Dobro si pogodio da postavis ovu temu u polju psihologije ovog foruma, jer upravo iz ovakvih uobicajenih i ucestalih desavanja i situacija mogu se izvuci vazni psiholoski problemi, fenomeni, zapazanja i sl.

Ovo je neka vrsta psiholoskog kompleksa koju svaki covek poseduje jer svakom coveku nesto fali, jer nijedan covek nije savrsen, u ovom slucaju u fizickom smislu tj izgledu.  Vrlo je lako navesti primere za ovo.  
Covek koji je citav zivot debeo ima komplekse u vezi sa njegovom kilazom, npr ako mu neko kaze da izgleda kao bure ili ako mu kaze da ga je lakse preskociti nego zaobici.  Ili covek koji ima veliku glavu ima kompleks oko velicine svoje glave i nije mu prijatno da mu neko kaze da je glavonja ili frankestajn i sl.  Ili covek koji je citav zivot mrsav ima kompleks oko toga kada mu neko kaze da izgleda kao cackalica ili kao ofinger itd.  To za njih skoro ispadne kao uvreda iako to nije uvreda u sustini.

Ono sto je zanimljivo u svemu ovome je moc kompleksa.  Npr debeo covek ima kompleks oko svoje kilaze i ulozi mnogo truda da smanji kilazu, i uspe u tome, izgleda sasvim normalno ili cak i mrsavo, a onda dodje neko i ponovo ga nazove "bure" bez obzira na njegov novi izgled i biva da taj covek i dalje bezvoljno i malouvredjeno slusa takve reci zbog neprebrodivog kompleksa i nije mu svejedno.
Da bi se kompleks prebrodio moras shvatiti njegovu sustinu koju sam upravo objasnio.

I naravno, sebe treba da prihvatis onakvog kako jesi jer u tome je sreca, to ne trebas da shvatis apsolutno pa da zapostavis sebe u svakom smislu.  
Osobe koje traze nesto od tebe sto nemas ili ne mozes da im das su najcesce osobe koje tebe tj tvoje bice ne zele kraj sebe, vec nesto na trenutak prolazno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
komplexi... Smile

covjek kad sam sebe ne prihvati onakvog  kakav je....
kako ce ga tek neko drugi prihvatiti....

i sto je najgore te budale umisljene...svi ih  ljudi oko njih  prihvate..kakvi god da su...
a oni jedini  sami sebe ne prihvate... Smile

to nisu komplexi..to je oboljenje...to su bolesni u vugla ljudi... Smile

u 90% slucajeva svi ti nadimci prikaceni..
debelima -deba...
mrsavim-zgoljo..
glavatim-glavonja..
nosatim-nosonja
visokim -strkljo..
malim-mali smrad.... Smile
ne proizlaze ni iz cega... Smile
niti iz kakve mrznje..niti iz kakve zavisti..niti iz kakvog komplexa... Smile
niti iz bilo cega...
nego iz ciste zajebancije....ili trenutnog afekta u nekoj prepirci......i covjek to uglavnom i ne misli... Smile

ko ba razmislja o tome... Smile

sta ima debeljuco da se ljuti sto mu neko kaze da je deba...
jel on debeo..jeste..pa sta hoce onda koji klinac... Smile

to samo kreteni uzimaju za zlo...i ljudi koji nisu nikad ni u kakvoj raji bili....


ja samo na ovom netu sam vidio da se vode neke price tog tipa....
pa i o nekim namjerama..o nekim zavjerama..komplexima....sve nesto..
paranoicno jbt.... Smile

ja nikad ni sa kim u zivotu nisam vodio takve price... Smile
debeli mrsavi..ovakav onakav...sta me ba boli kita kakav je on...bilo ko... Smile


ljudii se uglavnom zezaju...a mentoli se naloze....i furnu se do te granice da  pocnu i da mrze te ljude ...
sto im nesto kazu iz zafrkancije..  Smile

i kad jednom dobijes nadimak..on te prati do kraja zivota....
bez pbzira da smrsas..porastes....i ne znam sta..

jbt mi smo samira jednog zvali prco...bio svrljav....ali lik posle u 20tim narasto pogolem...
i dan danas ostao prci.... iako je covjek preko 190 cm visok...

pa i mrvica jedan...covjek sad ima 2m...i  110-120 kila...ali i dalje je mrvica... Smile  Smile
i svi ti ljudi su bili raja i nije ih niko tako zvao sto ih mrzi... Smile
nijedan od njih nije bio papak ili ljakse pa da se ljutio...
nego.da sus e ljutili tek onda bi ih zajebavali...zaoprave... Smile
ne kobajagi  Smile Smile


to pametnom moze reci..da to nema veze sa komplexima...
nego kakav si takav si..i takvog te svet vidi... Smile mozes tis ebi redati komplex do komplexa..boli nekog kita za to... Smile

mali smrad..glavonja..sivonja...saupak...pickurina i td...to su ljudima uzrecice...  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 01. Feb 2014, 05:14:05 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 20
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia x3
Definitivno je rec o kompleksima. Da nije, ne bi se svi oni debeli trudili toliko i ulagali snage da smrsaju, samo mi nemoj reci da to rade zbog zdravlja. Ne bi mnogi isli na plasticne operacije ili stavljali proteze na zube ili na nekakvu depilaciju i ne znam sta jos. Ovo sto ja govorim ne mora  svakog da obuhvata, ali u vecini slucajeva to jeste prisutno. Ti kompleksi trebaju da se prebrode tako sto ce se shvatiti sustina ovakvih kompleksa i tako sto ce covek prihvatiti i zavoleti sebe. Za to treba truda i navike i privikavanja, vremena za sve to, kao i vremena gde ga niko ne podseca na njegov problematicni kompleks.
« Poslednja izmena: 02. Feb 2014, 00:19:53 od Mirsen Alibasic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ne voljeti sebe...nije komplex...

ti ljudi nece voljeti sebe ni onda kada promjene fizicki izgled...
jer oni ne treba da remontuju fizicki izgled...
nego onaj unutarnji....

ako covjek misli da ga neko ne voli zbog njegovog fizickog izgleda..
i da onaj tko ga nije volio....da ce ga zavoljeti kada promjeni fizicki izgled.... Smile
taj treba da uz fizicki i unutarnji remot odradi i remont mozga..... Smile
posto mu je i on u ku***.....

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 21. Sep 2024, 05:18:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.