Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Virtuelna galerija ~ Makišon  (Pročitano 18424 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
savrsenstvo: tratincice Smile
neodoljivo: magare, pogotovu s ovim razbacanim usima Smile
najzanimljiviji motiv: lastavicje gnezdo
clean: ptice na zici
"ja sam ponosna vlasnica kaktusa koji cvetaju Smile : zadnje dve .. mozda to i nije kaktusov cvet uopste, ali meni asocira Smile

nadam se da si zmiju slikala iz velike daljine Smile




a tek sad sam videla filipa Smile
pogledi na zadnje dve su od neprocenljive vrednosti Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
~: paracin77 Ako misliš na sliku iz prethodne poruke u pitanju je reka na Staroj Planini - Visočica Smile

Sarmice, jeste to je katusov cvet...Schlumbergera x Buckleyi zovu ga Christmas Cactus, imaš 2 vrste jedan ima crvene cvetiće a drugi roze. Uglavnom ga svi imaju u kući i nemaju pojma da je kaktus  Smile

Vodena zmija - ta ne bih se ja baš toliko izlagala opasnosti da je nije moj momak držao za rep (tada je bespomoćna) i da je otrovna  Smile Bila sam u crvenoj majici, ta boja zmije strašno iritira...zbog toga je tako izbuljila u objektiv  Smile

Filip je moje najveće blago i volim ga najviše na svetu celom. Ljubi ga tetka  Smile

Hvala za komentar  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87
Zastava Paraćin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia 6120c
Da,mislio sam na sliku iz predhodne poruke.Baš me je podsetila na mesto Stevanac kod Stalaća.Hvala u svakom slučaju.
Naravno,fotografijice su ti super.Ja sam takođe neke svoje izložio,ali ja sam još početnik u svetu digitalne fotografije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
I ja sam početnik, smatram da je za dobru fotografiju bitno da uvek držiš prst na ''okidaču''.  Smile Nikad ne znaš kad će ti se desiti neka fenomenalna situacija za fotografisanje  Smile Moja inspiracija je priroda ft životinje  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 1234
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 makišon,
kod tebe i sarmice se najviše ćaska!!)
ja se oduševila onim prvim nebom kroz žice, ta me tema inače odvaljuje!!
ali one munje, kakav ulov!
blagišgasetebi... jel znaš da su otkrili tek nedavno da svaka veća munja ima i gornji deo, ogromno telo, naučno ime:"vila"! izgleda ko ogromni duh, i ide do najviših slojeva atmosfere, kažu da služi da razmenjuje materiju i obostrano pročišćuje slojeve Z. atmosfere...toliko čudo, a tek ga sad uočili
pitajboga što ti ovo napisah, biće da se preterano oduševljavam munjama,a i ovde može da se ćaska opušteno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
moon lit,
i mene oduševljava nebo i sve extremne prirodne pojave  Smile
Treba imati puno strpljenja da bi se uslikala munja...pola sata sam škljocala neprestano da bih je uslikala  Smile A s obzirom da se plašim grmljavine možeš misliti kako su mi se ruke tresle...prosto je neverovatno kako sam uspela da napravim takvu fotografiju  Smile

Hvala puno za komentar, Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Što se toče konkursa i mog zelenka, nisam osvojila nagradu ali će valjda i moja fotografija kao i sve ostale fotografije sa konkursa biti izložene u galeriji O3ON 21 i 22 decembra.  Smile

« Poslednja izmena: 10. Dec 2007, 20:26:05 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 6120
Steta... Odlicna je slika! Sve cestitke... Docicu na izlozbu. Mozemo da se dogovorimo da dodjem kad si i ti tu, taman da upoznam nekog sa bureka, posto nisam bio na okupljanjima...  Smile
« Poslednja izmena: 10. Dec 2007, 20:42:28 od filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
U pa ovakooo, odakle da pocnem?Smile
U postu sa Filipom, treca i cetvrta su ostavile najveci utisak na mene..Zato sto su to dva sjajno uhvacena trenutka, decija i bezbrizna kao i sto bi svako detinjstvo trebalo da bude:) Steta sto cetvrta nije malo ostrija, da pogled jos vise dodje do izrazaja..Sa tehnicke strane je malo  slabija, ali u tom nekom drugom pogledu motiva i trenutka je jako dobra, i cak nadoknadjuje slabiju tehnicku stranu...:)Dzabe dobra tehnicki odradjena fotografija ako samo preslikava realnost  ine sadrzi nista vise u sebi sem formi koje nista ne prichaju i ne znace...

Post ispod-Slika sa pticama na zici je perfecto u svakom pogledu, od boje do kompozicije i motiva...Osecaj koji slika stvara...
Isto i sa slikom pored. Pun pogodak:)A boje su ko naruchene... Podseca me iz nekog cudnog razloga na Van Goghove vrane iznad polja..
Gnezdo je zanimljiv motiv  i  svidja mi se kako joj boje i blage konture daju feeling kao da je naslikana tradicionalno..A ja sam zesci tradicionalac sto se umJetnosti tiche tako da mi je to dodatni plus:)

Plici su preslatki..Mice male..Mada mi je nekako tuzna slika, ne znam zasto.. Smile

Btw, nisam bas ljubitelj fotografija sa cvecem..Ali sa ovim belim si ubola ko prstom u oko:D (dakle, to je dobro:)

Ne znam, ova ti je serija mnogo dobra, nemam nekih pametnih primedbi...Smiley

A mali zeleni..Ne znam  kakvu si ideju imala na umu kad si slikala...
Ali meni se svidja ideja citavog  tog mikronskog zivota i sveta
i tih malih bica koje jedva  vidimo golim okom...I tu ideju si  uspesno, sa namerom ili bez prenela na papir...Smiley


« Poslednja izmena: 10. Dec 2007, 21:40:26 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
filip93, daleko sam ja od Bgd-a...trenutno nisam u mogućnosti da dodjem ali bih te zamolila ako odeš tamo da uslikaš zid na kojem stoji moja fotografija Smile Smile

Osma putnice,
meni je jako teško da slikam Filipa a da bude miran  Smile Već je Sarmica spomenula kako Canon aparati prave loše slike noću a ja bih dodala - i u zatvorenim prostorijama. Blic bi sve uništio, nisam htela da uključujem blic...pa eto, ispalo je mutno zbog svega toga. Ali je meni, kao što si već primetila, jako bio važan trenutak. Naročito za sličice Filipa - prva, druga, treća i četvrta... a za petu je bio raspoložen da saradjuje  Smile

Hvala za lepe komentare.  Smile

To su inače stare fotografije, već pola godine nisam škljocnula nijednom jer sam mislila da mi je aparat u kvaru...čim kupim nove baterije biće novih  Smile

Što se tiče ovog skakavca tj. slike ''Skakač'', poslala sam je na konkurs a tema je bila ''Svetlosti i senke''. Ta slikica je nastala kada mi je maleni skakavac, jedva 10 mm skočio na nogu dok sam razmišljala šta sad kog djavola da slikam za taj konkurs  Smile Smile Nisam mogla da verujem kada je počeo da se vrti oko objektiva i da bukvalno pozira  Smile Morala sam bez previše pokreta da se namestim tako da ga obasjava sunce, da primaknem aparat što bliže mogu (uspela sam na 2 cm od njega) i okinula.
Mene najviše privlači makro fotografija i volela bih da imam neku bolju opremu kako bih mogla da slikam, ali za sada se moram zadovoljiti sokoćalom Canon A 520  Smile

Poseti temu Konkursi, postaviću večeras obaveštenja za još neke konkurse gde bi ti 'ladno mogla da pokupiš prvu nagradu. U to sam sigurna... (autoportret npr.) Smile
« Poslednja izmena: 11. Dec 2007, 16:59:31 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8 10 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.