Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:32:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VIP internet DA ili NE  (Pročitano 27327 puta)
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 16.0.912.75
mob
Nokia 6220
Kao korisnik da se nadovežem, ok je samo u slučaju da nije moguće uvođenje kablovskog, adsl ili wireless interneta...  Smile
Jednostavno je prespor kad se potroše tih 5 GB, a oni prolete meni za 15 dana max, iako ne radim ništa posebno, i onda drugih 15 dana kidanje živaca.

+1
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
Problem je u infrastrukturi, mozes kod bilo koga da odes, ako je infrastruktura losa, mos se slikati
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6348
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 7.0.517.24
mob
Nokia Lumia 920
E da, zaboravih nešto da kažem - ovaj vip internet koji sad koristim se vodi na devojku, ja sam koristio ranije na svoje ime i morao sam da otputujem u inostranstvo a nisam raskinuo ugovor (iz meseca u mesec, nije ograničen vremenski), posle mesec dana su me isključili, logično, zbog neplaćanja, pa su me zvali svaki je*eni dan da me pitaju kad ću da platim ta dva računa koja sam dužan, znači ne možete da verujete na šta je to ličilo, ja se nisam javljao na telefon a oni su našli kućni broj mojih roditelja, gde mi je prebivalište iz lične karte, pa su njih maltretirali....
Krajnje cigansko ponašanje, nigde u svetu toga nema, i to treba zabraniti zakonom.
Nije tu kraj. Pokrenut je postupak raskida ugovora od njih, ali ne pre nego što su mi još dva računa stigla, za dva meseca kada nisam koristio net, tj. bio je isključen, sa ona prethodna dva ukupno 4 računa sam bio dužan. Na kraju, kad sam bio u mogućnosti, otišao sam da platim sve to, 4 računa (oko 5000 din), i da budem siguran da je to to, da neće niko više da me zove i da sam izmirio sve, gde mi je rečeno u poslovnici da je to kraj i da je ugovor raskinut, da nemam više obaveza.
Međutim, 15ak dana kasnije meni stiže "poslednja opomena pred tužbu" ili tako nešto, gde piše da sam raskidom ugovora dužan da platim još hiljadu i nešto dinara, otprilike visinu jedne pretplate, valjda jer je ugovor raskinut sa njihove strane, na moju štetu. To mi naravno ne pada na pamet da platim, jedva čekam da me neko iz VIPa pozove da im kažem šta mislim o njima.

Ukratko, ko više ne želi da koristi ovaj net neka ODMAH ode do njih da raskine ugovor, inače će tražiti plaćanje 3 meseca nakon raskida.
« Poslednja izmena: 24. Jan 2012, 16:40:10 od V1RkE »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:32:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.