Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:02:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VIII kuća ~ Osma kuća  (Pročitano 99672 puta)
04. Feb 2007, 19:01:03
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Pošto ste na 30 strana rastrgli priču o Sexu, neka ona budeposebna tema...
A ovde ćemo uopšteno govoriti o svemu onome što osma kuća predstavlja.


"Porta superma - Najviša vrata"


Ovo polje je pokazatelj kriza, teskoba, mučnih borbi, vrlo teških trenutaka, nesrećnih slučajeva, ranjavanja, operacija, teških i hroničnih bolesti... Njegova formula mogla bi da bude "približavanje smrti, bola". To je takođe i polje nasleđa, zakona, raspolaganja tuđim novcem, ali i polje strasti, seksa, duševne snage, okultnih moći...
Osmo polje ukazuje na podršku koju dobijate od drugih, uključujuću tu i onu finansijsku, moralnu, duhovnu i fizičku. Ono označava testamente, poreze, pitanje osiguranja, kao i tajne, seks, duhovnu i fizicku regeneraciju, psihološki preporod, smrt...
Ova kuća je kuča okultnih stvari, dubokih istraživanja, ispitivanja i skrivene imovine. Ona obuhvata i imovinu vaših partnera, alimentaciju. Ovo je kuća hirurgije i, zajedno sa šestom kućom, ukazuje na tipove oboljenja...

Osma kuća nam govori o prostodušnosti, iskrenosti, usamljenosti, dugovečnosti, poslovanju sa opasnim stvarima, osiguranjima, porezima, bankama, štetama, užurbanosti, rizicima, teškim situacijama, kritičnim uslovima, tajnama, krivici, gresima, porocima, manama, bekstvima, dezertiranjima, raspravama, materijalnim gubicima, neravnopravnosti, pogreškama, zabludama, nesporazumima, tajnama, skrovištima, ciljevima, degeneraciji, regeneraciji, klevetama, osudama, ubedjenjima, hapšenjima, obuzdavanju. Govori nam o sestrama, seksualnim pitanjima, operativnim zahvatima, sinusima, urogenitalnom sistemu, grlu, izlučivanju toksina iz organizma...
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
meni se u 8 kuci nalazi venera, a venera mi je u blizancima stupnja ovna, a  8 kuca u blizancima stupnja vage
posto mi je 8 kuca pomalo cudna teze ju mogu razumijet, ali istina je da sam cijeli zivot nesto od nekog dobivala, sto novce, sto druge materijalne stvari, cak su me uvijek castili i pomali kad nisam ocekivala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
meni je u 8. pluton u vagi, vladar venera u 6. kuci, jednom mi je jedna astrologinja rekla da cu dobiti neko nasljedstvo od muza, kao udovistvo... ne znam je li to imalo veze s tim??

sto bi znacio taj pluton u 8. i jos je u konjuciji sa sjevernim mjesecnim cvorom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Ljepoto, volish da flertujesh, m? Venera u blizancima u 8. svidjala mi se jedna stvarchica koju sam prochitala za ovaj polozhaj Venere, kazhe: ako ovim osobama ponudite da se odluchi izmedju dve opcije - izabrace obe  Smile
Bezhish od sputavanja svake vrste, trazhish pre svega intelektualno 'zadovoljenje' a ondak sve ostalo, znachi - osnovno pravilo za tvog partnera bi bilo - "priiiichaj"!  Smile
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1527
Zastava Zagreb
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola 525
Ljudi, moj je prijedlog da na ovoj temi pišete o onim uticajima 8. polja koji se ne tiču seksualnosti, jer to pokriva ona tema.
Zanimljivo bi bilo da pričamo o novcima drugih, novac bračnog partnera, smrt, razdoblje između dva braka itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
nego sto, ne volim kad ja moram pricat a on suti ko kamen   Smile
ne volim to nikako, ja puno znatizeljna,,,, samo nisam flert namjerno, mozda znam rijecima da zavodim  Smile Smile
dobro to je meni samo zezancija, al onda shvatim uh ovi misle da sam ozbljna pa moram objasnjavat stupanj vage diplomatski Smile Smile

Ljudi, moj je prijedlog da na ovoj temi pišete o onim uticajima 8. polja koji se ne tiču seksualnosti, jer to pokriva ona tema.
Zanimljivo bi bilo da pričamo o novcima drugih, novac bračnog partnera, smrt, razdoblje između dva braka itd.
ako pise da je ovo 8 kuca znaci pise se tocno bas o svemu sto se nalazi u 8 kuci, i dal se koji planet nalazi tamo, kao sto su druge kuce isto imali



Edit by Makishon: Koristi opciju Izmeni.
« Poslednja izmena: 05. Feb 2007, 01:49:14 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Baby, did you forget to take your meds?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6oo1
Ovo polje je pokazatelj kriza, teskoba, mučnih borbi, vrlo teških trenutaka, nesrećnih slučajeva, ranjavanja, operacija, teških i hroničnih bolesti...Ovo je kuća hirurgije i, zajedno sa šestom kućom, ukazuje na tipove oboljenja...

Evo, mogu da potvrdim i ovo shto citirah...
Solar za 2oo2. mi je bash osvedochio ovo, tad su mi iz natalne 4. kroz 8. proshetali i Uran i Neptun, sasvim logicno - kad na to dodam Mesec koji je iz natalne 12. otisho u 6. = operacija. 
IP sačuvana
social share
See you at the bitter end....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Meni su i sunce(bik) i venera(blizanci) u osmoj kuci ali sunce je u opoziciji sa plutonom a venera u aspektu quincunx pluton mada ja ne znam sta taj aspekt znaci ,pa interesuje me ta smrt  posto mi je neko na temi pluton pominjao neki metak pa sad ,masu ,pa sam sad malo confused?!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.9
Mislim da je Venera kod tebe presudna, ako se varam neka me neko ispravi.. Bik na vrhu osme kuće: smrtu udobnim uslovima. Venera u osmoj kući opisuje lepu i laganu smrt, nikada u opasnosti ili ratu!! Čak može doneti smrt u krevetu u zagrljaju voljene osobe.
Sunce nema veze sa osmom kućom i smrti u tvom natalu.
Pluton je u Škorpionu, pa treba i njega pogledati. Ali za ovakva tumačenja treba puno iskustva pa ne bih da se zezam i tumačim. Neko iskusniji će već pomoći.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 84
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bok..meni je 8.kuća počinje u znaku Blizanaca a završava u Raku..u njoj imam Lilith(u Raku,4.st) i Vertex(Rak,0 st.)..znam da Lilith vise koristi u sinastrijama al radi opoziciju s Neptunom pa pretpostavljam da je od neke vaznosti i za natal..vladar 8. u 2.kući..aspekti: Vertex opozicija Merkur,Neptun i Mjesec (svi u 2.kući u Jarcu)...
e i imam puno fiksnih zvijezda u njoj..ne znam od kolike su one vaznosti
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 21
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:02:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.