Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vezao sidro oko vrata i preti da će skočiti sa Savskog mosta  (Pročitano 3618 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.76
Dobro sto se predomislio. Meni je cudno kako dok se penjao ili silazio nije pao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia krntija
Па наравно да је одустао. Човек који стварно хоће да се убије скоком са моста, дође на мост и скочи. Не стоји на огради два сата причајући са полицијским преговарачем, тражећи да му дође породица.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 36.0
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.17
Dobro sto se predomislio. Meni je cudno kako dok se penjao ili silazio nije pao.

То се зове равнотежа.Уравнотежен човек. Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
sta ti je pacenik...nije ko covjek mogao ni da se ubije..
nego je i to sidro na ledjima vucarao po mostu.. Smile ne bi ga ja nosao - jebo mu ja mater.... Smile
i crko je toliko...da nije mogao ni da se baci s mosta...  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2015, 00:00:57 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Folirant. Cuj zvao porodicu i pravio cirkus, a saobracaj obustavljen i pravi se guzva za dzabe. Mora biti kaznjen.

Licno da sam na njegovom mestu i da vidim da vec pocinje da se pravi cirkus zbog mene, ili bih skocio ili bih odustao istog trena, a ne da zajebavam narod te ocu da kakim te necu da kakim. I u (skoro) svim takvim situacijama je tako, zajebavaju pa na kraju ne skoce. Isto ko onomad ona kurva kad je ubedila onog coveka da ne skoci, e sad mene zanima je li mu posle dala ili jok  Smile

Dobro sto se predomislio. Meni je cudno kako dok se penjao ili silazio nije pao.
Ima onaj klip sa onim mislim pijanim covekom sto je spavao na luku od ovog mosta, tako da me ovo posle toga ni ne cudi sto nije pao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
ja sam jednog takvog spasavao.... pre 7-8 g....mozda i vise malo...  Smile
zam ga ja dobro....i suvise dobro..nio sto bi ja to htio...

prodao neki bakin stan...izgubio pare na kladionici i na kartama..i popio...
zavlacio i lagao zenu....i zena saznala...i  htjela razvest od njega...

i on na most,....zvao zenu i pretio da ce skocit ako ga ostavi...

kad je mene vidio...da idem....prema njemu.... Smile
htjeo je skocit...u nabujali vrbas.....ali nije smio....  Smile

znas kako sam ga scepo za revere...i povukao..i drugom rukom...zaljepio samarcinom... preko ograde... Smile

prvalio se ko vreca... preko ograde na pjesacku stazu.... Smile

nisam ga lupio..zbog toga da ga spasim... Smile
nista ja ne bi imao protiv da je skocio i utusio se.... Smile
svejedno ce ga neko jednom ubiti.... Smile

nego sto su mene zvali....da ga odgovorim od nauma....
pa bi i ja morao skakat za njim....  Smile
e tek bi ga onda udavio.... Smile

tako da....ne podnosim ljude koji naprave neko sranje ili se uvale u sranje...svojom tupavoscu...
pa onda hoce da se bjese..skacu sa balkona..s mostova..
jbt ko da nikad nisu culi za metak....  Smile

Smile
« Poslednja izmena: 11. Mar 2015, 01:00:31 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.76
Dobro sto se predomislio. Meni je cudno kako dok se penjao ili silazio nije pao.

То се зове равнотежа.Уравнотежен човек. Smile

Uravnotezen je on fizicki, samo u glavu nije. Kad neko oce-oce, kad neko nesto nece nadje hiljadu izgovora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
SKOČI BUDALO DA PROĐEMO: Evo šta su Beograđani dobacivali čoveku koji je hteo da se ubije!



Na visini od desetak metara Ivica Papić (56) proveo je dva sata zbog teške finansijske situacije i malih primanja
 Pokušaj samoubistva, samoubistvo, skok sa mosta, tramvajski most, reka Sava Foto: Milena Đorđević
Pošto je Ivica Papić (56) juče proveo dva sata na čeličnoj konstrukciji Železničkog mosta sa sidrom oko vrata preteći kako će skočiti, saobraćaj je bio prekinut do 16 časova.

Drama je trajala više od dva sata, a prema rečima njegove ćerke Ane za sve su krivi mnogobrojni problemi sa kojima ovaj čovek jednostavno nije mogao da se izbori.

Foto: Tanjug/Srđan IlićFoto: Tanjug/Srđan Ilić


– Tata je mene, brata i mamu izbacio iz kuće u novembru  jer je želeo mir. Ne znam kako se snalazio sa mizernim primanjima koje je imao. Od tada živimo u iznajmljenom stanu, a mama je htela da podnese zahtev za razvod braka. Kada sam došla sa posla, sačekalo me je njegovo oproštajno pismo, a nakon nekoliko minuta je došla policija po mene – objasnila je uznemirena žena za “Naše novine”.

Ispod mosta su sve vreme, koliko je Papić bio na visini od desetak metara bila tri čamca Rečne policije.



Foto: Milena ĐorđevićFoto: Milena Đorđević

Nezadovoljni građani koji su se našli na tom mestu, međutim, nisu imali razumevanja. Pokušavajući da pređu most, neki od njih dobacivali su i: “Skoči, budalo!”,  “Što si se penjao džabe” i “Skoči da bismo mogli da pređemo most”.

Uplakani muškarac je nakon gotovo dvočasovnog pregovaranja u 15.35 na tramvajske šine bacio sidro, koje je nosio oko vrata. Pet minuta kasnije sišao je s mosta gde su ga čekali članovi porodice, policija i lekari.

Prema pisanju “Naših novina” članovi porodice su Papića prošle godine više puta prijavljivali zbog porodičnog nasilja.



Izvor: Telegraf
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.