Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti ~ Zanimljivosti  (Pročitano 41624 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Pivnice spremne!

Najveće južnoafričke pivnice poslale su umirujuću poruku navijačima koji će stići na Svetsko prvenstvo..
Poruka je jasna i glasna - Ne bojte se, piva će biti za sve!

Ovo je izjavio Norman Adami, direktor Južnoafričkih pivnica, dodavši da kompanija, koja proizvodi gotovo 90 odsto piva u JAR, predviđa povećanje prodaje od pet postotaka tokom SP i spremna je da odgovori na procenjenu potrebu od 30 miliona proizvedenih flaša i konzervi više!

- Prodaja zavisi o mnogim stvarima, klimi, broju turista, ali i o rezultatima koje će naša reprezentacije postizati - dodao je Adami.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Bosanci traže odlaganje finala SP

Jedna politička partija iz Bosne i Hercegovine traži da finale ili b ude odloženo ili počne minutom ćutanja zbog žrtava u Srebrenici, pošto se utakmica igra 11. jula

Sarajevski "Dnevni Avaz" piše da je jedna stranka zatražila da Predsedništvo BiH, kao i FS ove zemlje treba da upute ovaj zahtev FIFA.
- Jedan od evropskih naroda odbija da slavi i da se raduje u danu kada oplakuje svoje žrtve - navedeno je u zahtevu jedne od stranaka koja je pokrenula taj predlog.



Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Fudbal umesto nastave



Da je fudbal najvažnija sporedna stvar na svetu, Argentinci se uče od malih nogu. Nije ni čudo zašto su fudbalska velesila.

Argentinski ministar prosvete odlučio je da se u toku svetskog prvenstva u fudbalu učenicima omogući da gledaju prenose utakmica nacionalne selekcije, kako bi se sprečilo da oni beže iz škole.

-  Mislim da je mnogo bolje da im se to omogući, jer će tako izgubiti samo dva časa. U protivnom, tih dana uopšte neće dolaziti u školu - rekao je ministar Alberto Sileoni.

Utakmice Argentine na Svetskom kupu u Južnoj Africi pratiće najmanje 70 odsto stanovništva, što znači da bi škole bile prazne. Prvu utakmicu u grupi Argentina igra u subotu, kada nema nastave, ali preostale dve padaju u utorak i četvrtak u vreme nastave.

Sve škole će morati da obezbede televizore, a svi đaci koji se tih dana ne pojave na nastavi dobijaće neopravdane.

svetskoprvenstvo.com
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Naučnici iz Engleske: Srbija u finalu



Neumoljiva nauka potvrdila je da će Srbija dominirati predstojećim Svetskim prvenstvom u fudbalu


Iako su slavu Srbije godinama unazad predskazivali travari, vračare, tarot majstori, vidovnjaci i vilenjaci, ovoga puta potvrda dominacije „male zemlje na brdovitom Balkanu ” je stigla iz Engleske. Za razliku od pasuljara i tapkaroša, na naučnoj osnovi, matematikom, ekonomijom, hemijom i ostalim naukama iz kojih su gore navedeni prodavci magle redovno padali na popravni, dva engleza: novinar Simon Kuper i naučnik Stefan Simanski, izračunali su da će se ove godine u finalu Svetskog prvenstva u fudbalu u Južnoj Africi naći niko drugi do Brazil i Srbija!!!

Uzalud je Špancima to što imaju najskuplju reprezentaciju, kada proračuni ova dva genija kažu da će izgubiti od naše reprezentacije u polufinalu.

Ni Mesi, koji je po izboru FIFA najbolji igrač sveta, da ne kažemo i najskuplji po istraživanju pojedinih specijalizovanih časopisa, neće se radovati, a neće ni profitirati od ovog SP jer Argentina neće proći u drugi krug!!!

Prema računici ova dva, od danas, potencijalna kandidata za dobijanje neke od centralnih ulica u naselju Medaković u Beogradu, u četvrtfinalu će igrati Italija protiv Španije, Holandija sa Brazilom, Južna Korea i Srbija, Francuska protiv Nemačke.

U polufinalu će Srbija pobediti Španiju, dok će Brazil slaviti protiv Nemačke.

Ovo istraživanje možda ima i nekih slabih tačaka, a jedna od njih mogla bi da bude i ta da će Brazil pobediti Srbiju u finalu. Videćemo...

Postoji nekoliko načina da predvidite ko je potencijalni osvajač Svetskog kupa. Jedan od načina je da analizirate FIFA rang listu najuspešnijih reprezentacija. Međutim, to može da bude dosadno, a i ne odgovara nam u ovom trenutku.

Međutim, u knjizi „Zašto je Engleska izgubila” Simon Kuper i Stefan Simanski su razvili model predviđanja rezultata međunarodnih fudbalski utakmica na osnovu najkarakterističnijih ekonomskih podataka. To su uradili i u slučaju Svetskog prvenstva koje se održava u Južnoj Africi.

Otkrili su da gotovo u tri od četiri utakmice konačan ishod može da se predvidi na osnovu formule koja se zasniva na odnosu između populacije nacija (veća nacija ima više talentovanih).

Zatim na osnovu Bruto domaćeg proizvoda (BDP) po glavi stanovnika (što je veći, bolji su izvori).

U obzir se uzima i iskustvo - što više igrate, to znači da i bolje igrate. A svemu ovome se dodaje i prednost domaćeg terena, jer je opšte poznato da svako ima veće šanse da pruži bolju igru i pobedi kada igra kod kuće.

Dvostruko veći Bruto domaći proizvod po glavi stanovnika, ili dvostruko veća nacija donosi po 0,1 procenat prednosti da bi se postigao gol. To i ne zvuči kao neka prednost, ali uzmimo na primer Švajcarsku: njihov Bruto domaći proizvod je 100 puta veći nego BDP Gane.

Strana koja ima duplo više iskustva ima 50% šanse da postigne gol, dok prednost domaćeg terena predstavlja ¾ gola.

Formula

Da bi se ustanovila gol razlika (GR) u obzir se uzima populacija (pop), Bruto domaći proizvod (BDP), iskustvo (isk).

(GR) (ij)=0,137 log (pop (i)/(pop)(j)) + 0,145 log (y(i)/y(j)) + 0,739 log (isk (i)/isk(j)) + (0,657 kada prednost domaćeg terena kada igra Južna Afrika).

Iz svake grupe dalje idu po dva tima, i u daljem toku takmičenja se primenjuje ista formula.

Gol razlika se na grafikonu pokazuje crnim brojevima: na primer, očekuje se da će Brazil u polufinalu protiv nemačke imati imati 0,39 golova prednosti.

Ovaj metod je do sada predvideo pobednika u 72% slučajeva.


svetskoprvenstvo.com
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Dunga pod reflektorima



Nekoliko ljudi sa čudnim smislom za humor pokušali su da selektoru Brazila Dungi skrenu pažnju tako što su uperili farove nekoliko automobila ka njegovoj kući, a takođe su istakli i transparente kojima su zahtevali da Santos Neimar putuje u Južnu Afriku

Lokalni komičari pokušali da se našale sa selektorom Brazila, međutim to im baš i nije pošlo za rukom jer je Karlos Dunga pozvao policiju. Oni su pokušali da ubede selektora da pozove napadača Santosa Neimara u reprezentaciju, ali Dunga izgleda nema smisla za humor.

Pokušali su da Dungi skrenu pažnju tako što su uperili farove nekoliko automobila ka njegovoj kući, a takođe su istakli i transparente kojima su zahtevali da Neimar putuje u Južnu Afriku. Selektor Brazila je na to reagovao pozvavši policiju. Ne zato da bi ih konsultovao oko ove neslane šale, već da bi sklonili ljude koji su mu osvetljavali kuću.

Jedan od svedoka ovog događaja je izjavio da je Dungina kuća mahom napravljena od stakla a oni su uperili farove četiri automobila i kamiona ka kući. Njegova porodica je bila primorana da se sakrije jer niko nije znao u početku o čemu se radi. I sam Dunga se iznenadio kada je stigao.

Na kraju je sve prošlo bez većih incidenata i niko nije uhapšen. Policajcima svidela ideja komičara, a možda i nije bilo elemenata krivičnog dela.

Izgleda da će svako imati problema ako naljuti Dungu. Videćemo kako će prolaziti protivnici Brazila na SP.


svetskoprvenstvo.com
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Komarci sa pet zvezdica



Nigerija će morati da nadoknadi štetu pošto je promenila hotel zbog, kako su naveli, prave invazije komaraca

Svetska fudbalska federacija (FIFA) saopštila je da će Nigerija morati da nadoknadi štetu pošto je promenila hotel u kojem će boraviti reprezentacija tokom Svetskog prvenstva u Južnoj Africi. U saopštenju se navodi da je Fudbalski savez odustao od namere da reprezentacija Nigerije boravi u hotelu Hempšir i da će ekipa biti smeštena u hotelu Voterfront. Nigerija će zbog toga morati da plati nadoknadu hotelu Hempšir, a FIFA nije navela iznos. Mediji u Nigeriji naveli su da je vlada pristala da plati 125.000 dolara kako bi raskinula ugovor sa hotelom.

Nigerija je prošle nedelje poslala delegaciju u Durban, predvođenu ministrom sporta Ibrahimom Isahom Biom. Po završetku posete delegacija se žalila na lošu bezbednost hotela, buku i na, kako su naveli, „pravu invaziju komaraca”.


svetskoprvenstvo.com
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu



Obraćanje božanskim silama preko žrtvovanja krava i to sve za dobrobit fudbala.

Južnoafrički lideri, tradicionalisti, planiraju da izvedu ritual žrtvovanja životinja, kako bi blagosiljali Svetsko prvenstvo u fudbalu, prenosi agencija Rojters.

Zolani Mkiva, predsednik grupe „Makhonya Royal Trust”, zadužene za upravljanje kulturnim aktivnostima u zemlji, izjavio je da Svetski kup u fudbalu, koji će po prvi put biti održan na afričkom kontinentu, zahteva blagosiljanje u pravom „afričkom stilu”.

Ovaj „kulturolog” je došao na genijalnu ideju:

- Moraćemo da održimo neku vrstu kulturne ceremonije, tokom koje će određena životinja biti zaklana. Žrtvovaćemo kravu zbog ovog velikog dostignuća i pozvaćemo naše pretke da blagoslove ceo događaj i obezbede da sve protekne u najboljem redu. Radi se o obraćanju božanskim silama da donesu sreću i obezbede fantastičnu atmosferu -  rekao je Mkiva.

Mkiva je rekao i da su izvršni direktor i predsednik Lokalnog komiteta za organizovanje Svetskog kupa dobili pisma sa predlogom održavanja tradicionalne ceremonije na svakom od deset stadiona koji će biti korišćeni za potrebe prvenstva, i da se čeka njihov odgovor.

- Verujemo da od samog početka treba da postupamo u skladu sa svojom tradicijom - zaključio je Mkiva.

svetskoprvenstvo.com
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Čepovi za uši



Šta je plastično, dugačko oko metar, jarke je boje i ima zvuk kao slon?

Verovatno je malo ko tačno odgovorio - to je vuvuzela, truba u koje afrički navijači duvaju kao sumanuti na stadionima. Iako su se pojedinci ponadali, ove trube ipak neće biti zabranjene za unošenje iako proizvode buku od koje, kako je naučno ispitano, može ozbiljno da se naruši sluh.

Predsednik FIFA Sep Blater odlučio je da ne zabrani ovaj navijački rekvizit jer se time diskriminiše kultura jednog naroda.

- Oduvek sam govorio da ako idemo u Južnu Afriku, idemo u Afriku. Bučno je, drugačije nego u zapadnim zemljama, ima dosta bubnjeva, i svi moramo da se malo priviknemo na to - objasnio je svoju odluku Blater.

Njegova odluka je podstakla doktore sa Univerziteta u Pretoriji i na Floridi da naprave test sa vuvuzelama. Jedanaest dobrovoljaca prisustvovalo je jednoj tipičnoj južnoafričkoj utakmici sa 30.000 gledalaca na stadionu. Rezultati do kojih su doktori došli nisu ohrabrujući, s obzirom na to da je svim dobrovoljcima narušen sluh.

-  Kod svih koji su učestvovali u eksperimentu privremeno je oslabio sluh. U okruženju širom Južne Afrike maksimalna dozvoljena buka je 85 decibela za koju nije potrebna zaštita za uši. Međutim, ova studija je pokazala da se od vuvuzela stvara buka od više od 100 decibela, pa čak i do 130 decibela. Ovo nije strašno ukoliko navijači prisustvuju jednoj utakmici, ali ako u kontinuitetu budu na više njih, može doći do trajnog narušavanja sluha -  rekao je doktor De Vet Svanepel za Rojters.

Zbog vuvuzela ljudi širom sveta tokom prenosa često smanjuju ton na najslabije.

Neafrički gledaoci koji su se zatekli na ovogodišnjem Kupu Afričkih Nacija tvrde da od buke koju proizvode vuvuzele nisu u stanju da jedni druge čuju dok govore, a oni pritom misle samo na one trube oko njih, ne i na hiljade drugih koje se mogu čuti na celom stadionu. Šta tek mogu da očekuju gledaoci iz sveta koji se, recimo budu našli na najvećem stadionu u Johanezburgu koji prima 90.000 gledalaca, gde će mnogi imati ove popularne trube?


Očigledno je da afričko stanovništvo bez njih ne može da zamisli ni jednu utakmicu. Zato ne bi bilo na odmet da svako pri poseti stadionu, ima par čepova za uši, za svaki slučaj.

svetskoprvenstvo.com
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Fotelja ili stadion



Prodaja aranžmana za posetioce SP u Južnoj Africi je uveliko počela. Interesovanje postoji, ali se mali broj ljudi iz Srbije odlučuje da izdvoji, ne baš malu sumu novca, kako bi pratili našu reprezentaciju.

Kompanija „Emirati” jedna je od turističkih operatera ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu i već je spremila aranžmane za sve stanovnike država koje su se plasirale na završni turnir u Južnoj Africi.

Iz Srbije ova kompanija još uvek ne leti, a najbliži grad odakle kreću je Istanbul, do kog možete stići na rolerima, trotinetom, autobusom – na raspolaganju su vam različita sredstva i prevoznici.

U zavisnosti od toga šta vam odgovara i sa koliko novca raspolažete, možete da izaberete jednu, dve ili sve tri utakmice u grupi. Ukoliko ste pravi patriota, obavezno kupite i kartu za finale. Ako imate dovoljno para, želite da vas prijatelji zamrze, povećate šanse da vas devojka prevari sa najboljim drugom, možete da kupite i ceo paket karata.

Za 64 utakmice, koliko će se odigrati u periodu izmedju 11. juna i 11. jula, štampano je ukupno tri miliona ulaznica.

Karte se mogu kupiti pojedinačno ili kao paket za pojedine selekcije, a najeftinije staju oko 90 dolara za mečeve u grupi, zatim 165 za četvrtfinale,  275 za polufinale do 440 dolara za finalni meč.

Pojedine turističke agencije nude aranžmane koji obuhvataju prevoz do stadiona i smeštaj u hotelu sa dve ili više zvezdica iz jednog od tri centra (Johanesburg, Kejp Taun ili Durban) gde će uglavnom biti smešteni turisti.


svetskoprvenstvo.com
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Poruka u boci



Ima muškaraca koji nisu baš sigurni kako da svojoj dragoj objasne koliko je Svetsko prvenstvo u fudbalu važan događaj. Evo nekoliko saveta koji mogu biti od koristi.

Upozorenje!!! Navedene savete koristite na sopstvenu odgovornost!!!

Ove savete je do sada isprobao samo jedan ispitanik. Nakon što ih je primenio na svojoj devojci, pod nerazjašnjenim okolnostima je završio na Urgentnom centru. Čim izađe iz šok sobe, proverićemo koliko su mu ovi saveti bili od koristi. U celosti prenosimo poruku koju je ostavio svojoj devojci:

Draga moja ljubavi,
u toku je Svetsko prvenstvo u fudbalu.
Molim te da na mesec dana, koliko bude trajalo, zapamtiš nekoliko stvari (možes ovaj papir da staviš i na  frizider, da ti bude lakše) :
- Savetujem ti da redovno pratiš i čitaš sve sportske rubrike tako da kad poželiš da provedemo vreme zajedno imamo o čemu da razgovaramo.
- Ako tokom juna i jula slučajno dođeš do daljinskog upravljača, savetujem ti da ni ne pomišljas da koristiš isti!
- Ako baš moraš da prođeš pored TV-a, u toku bilo koje utakmice, najljubaznije te molim da to uradiš puzeći. Ako ti padne na pamet da se prošetaš u tangama ili gola ispred TV u gore navedeno vreme, sa namerom da me zavodiš, zaboravi -  mogla bi da se prehladiš, da te „opali” promaja, a tokom SP nemam mnogo vremena da se brinem o tebi.
- Tokom svih utakmica za mnoge stvari biću slep i gluv! Ni na kraj pameti mi neće biti da se javljam na telefon, otvaram vrata  ili vodim psa u park.
- Poželjno bi bilo da u frižideru uvek ima hladnog pića, a na njemu raznih grickalica.
- Molim te, ali zaista te molim, ako Srbija bude gubila, poštedi me komentara
tipa : „Nemoj da se ljutiš, lomiš pikslu i čašu, pljuješ na TV -  to je samo igra.” ili „Pobedićemo drugi put…” 
- Ponovno prikazivanje golova mi mnogo znači. Nije bitno što sam ih već video!
- Poruči svojim prijateljicama da se ne porađaju i da ne organizuju ništa važno gde bi i ja trebalo da prisustvujem, jer ćeš dobiti uvek isti odgovor - NE!
- Dostavi mi spisak svih drugova koji kažu da ne vole fudbal i sa kojima si planirala da se vidiš baš u vreme prenosa utakmica.
- Volim te.

svetskoprvenstvo.com
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.117 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.