Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 267 268
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu  (Pročitano 237731 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
GAĆOLOVAC!
Toše Proeski bombardovan gaćama i brusevima na nastupu u Prijedoru!

Oduševljene pesmom i izgledom mlađane pop zvezde Tošeta Proeskog, koji je pre tri dana do poslednjeg mesta popunio dvoranu "Mladost" u Prijedoru, obožavateljke su i ovog puta odlučile da ga nagrade, kako drugačije nego svojim najintimnijim delovima garderobe!    


Tako su u pravcu bine konstantno leteli grudnjaci i ženske gaćice, ali i zlatni lančići i privesci, ali i već uobičajeni plišani medvedići. Proeskom su se, izgleda, od svega ponuđenog najviše dopao model klasičnih ženskih gaća sa jagodicom, koje je u pauzi pevanja dobro proučio, što je zabeležio i naš fotograf!

Međutim, kada su prisutne dame videle da Toše namerava da kući ponese sve što je pronašao na sceni, počelo je masovno razgaćivanje u publici! Nakon tročasovnog koncerta, koji se završio vatrometom, Toše je izjavio, da u poslednje vreme uglavnom revnosno sakuplja ženske grudnjake!

- Naravno, one koje dolete na binu. Imam ih već podosta, tako da nije nemoguće da jednog dana napravim izložbu grudnjaka i gaćica koje sam dobio na poklon - rekao je mladi pevač, uz konstataciju da razmišlja o tome da jednog dana napravi izložbu ovakvih "suvenira".

S gaćicama u ruci, Proeski je dodao da ništa od onog što mu obožavateljke poklone ne baca. Sve skuplja i sortira u kolekcije:
- Prošle godine sam jednu takvu kolekciju od 600 plišanih medvedića poklonio jednom Domu za nezbrinutu decu, a u međuvremenu sam na dar dobio i 300 novih - priznao je Toše.
      
Odlična Marija!

Ni Toše nije propustio priliku da komentariše najaktuelniju temu proteklih dana - pobedu Marije Šerifović u Helsinkiju!
- Odlična pesma i još bolja interpretacija. Ima sve moje čestitke. Šteta bi bila da nije pobedila, jer neke od pesama na Eurosongu koje su rađene u nekoliko tonova sa smešnim tekstom mogu se samo gledati, ali ne i slušati. Primer su ovogodišnji predstavnici Ukrajine koji su zauzeli čak drugo mesto, i to s pesmom koja nema nikakvu muzičku vrednost - rekao je Proeski.      

(SINA - B. M.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Mik Džeger: Nisam škrtica!

Pevač Rolling Stones Mik Džeger demantovao je tvrdnje svoje bivše supruge Džeri Hol da je škrt, u intervjuu koji danas objavljuje britanski dnevnik "Tajms".

Teksaška manekenka koja se za britanskog rokera udala 1990. i kasnije se razvela, izjavila je prošlog vikenda da je njen bivši muž "velika cicija za svakodnevne troškove" i da ona mora uvek da plaća sve račune.

"Ta primedba je apsurdna", rekao je Džeger "Tajmsu". "Uvek sam plaćao sve troškove za decu i lavovski deo računa koje ona pravi kako bi održavala svoj nivo standarda, i bio sam i više nego srećan da to činim".

Prema listi najbogatijih osoba koju je "Sandej tajms" objavio u aprilu, Mik Džeger (63) ima bogatstvo vredno 215 miliona funti (315 miliona evra).




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
R Kelly: Ja, ja i samo ja!

Američki RnB pevač R Kelly šokirao je javnost kada se deklarisao kao "najveličanstveniji Afroamerikanac" modernog doba.

"Ja sam Muhamed Ali današnjice. Ja sam Marvin Gej, Bob Marli i Martin Luter King, svako veliko ime koje je postojalo, to sam ja" rekao je on.

R Kelly je dodao da "ne postoji muzičar koji može da se poredi" sa njegovim talentom, koji je "potpuno neverovatan".

"Svi shvataju kolika sam ja veličina. Sam sam sebi jedina konkurencija" nastavio je Robert Silvester Keli (40), poznatiji po nadimku R Kelly.

Neobično je što je pevač baš sada odlučio da se hvališe po medijima, pošto bi ovih dana trebalo da počne sudjenje na kojem je optužen za podvodjenje maloletnice!

U februaru 2002. godine pojavio se video snimak na kojem R Kelly vodi ljubav sa devojčicom od 14 godina! Pevač je "zaradio" 21 tačku optužnice za seks sa maloletnom osobom, što je kasnije svedeno samo na podvodjenje.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Fotograf tuži Lindzi Lohan

Jedan njujorški fotograf podneo je tužbu protiv Lindzi Lohan zbog toga što je američka glumica, navodno, naletela na njega majčinim automobilom.

Fotograf Djovani Arnold zadobio je "teške i trajne povrede" i pretrpeo novčani gubitak 13. marta, kada su mu kolena povredjena u incidentu, piše u tužbi podnetoj Vrhovnom sudu okruga Bronks.

Njujorški fotograf traži naknadu za zadobijene povrede i izgubljenu zaradu, pošto nije u stanju da radi od incidenta koji se zbio na Menhetnu, rekao je njegov advokat Mark Moser.

Automobil, marke BMW, pripada glumičinoj majci Dini Lohan, navodi se u tužbi, koja je podignuta protiv obe žene.

Moser je ispričao da je fotograf bio udaljen samo metar od automobila kada se vozilo pokrenulo i naletelo na njega, bacivši ga na haubu.

"Vozilo se nije kretalo, a on je samo hteo da je fotografiše", dodao je advokat.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Paris Hilton će "odležati" 23 dana

Bogata naslednica Paris Hilton neće morati da odleži u zatvoru celu kaznu od 45 dana, već samo 23, a biće i odvojena od ostalih zatvorenika.

"Paris će kaznu odslužiti u specijalnoj jedinici zatvora u predgradju Linvud", saopštio je portparol šerifa losandjeleskog okruga, Stiv Vitmor.

Kazna joj je smanjena pošto su nadležni uzeli u obzir njeno dobro ponašanje, objasnio je Vitmor.
"Nekoliko faktora je uzeto u obzir, izmedju ostalog i to što se pojavila na poslednjem ročištu na sudu", objasnio je portparol.

Paris Hilton će kaznu služiti na odeljenju koje ima 12 ćelija za po dve osobe, a u koje se smaštaju osudjeni policajci, državni službenici i slavne ličnosti.

Kao i ostali, u zatvoru kapaciteta 2.200 mesta, bogatašica će imati pravo da najmanje jedan sat dnevno provede van ćelije - da se tušira, gleda televiziju, rekreira se u dvorištu ili telefonira.

Paris Hilton (26) osudjena je na zatvorsku kaznu jer je prekršila uslovnu slobodu na koju je bila osudjena zbog vožnje u pijanom stanju. Iako joj je tada vozačka dozvola bila suspendovana, ona je uhvaćena kako ipak vozi auto.

Sud joj je naložio da se u zatvor prijavi 5. juna.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 267 268
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.