Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu  (Pročitano 238177 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Breda Pita "smorili" paparaci

Slavni holivudski par Bred Pit i Anjdelina Džoli nedavno su se sa decom "preselili" u Prag zbog potrebe snimanja, ali taj boravak im svima ne prija podjednako.

Bred Pit i Medoks, najstarije dete porodice Pit-Džoli, vidjeni su sa rukom u ruci na putu za lokalnu školu.

Filmski par i njihovo četvoro dece od nedavno su prešli u češku prestonici. Medjutim, kako prenose agencije, sve to dosta teško pada Bredu koji kaže da ga horde paparaca prate neprestano.

"Svakog dana pred kućom čeka najmanje 12 autobusa punih novinara. To je ipak previše!", požalio se slavni glumac.

Pre Praga, najglamurozniji holivudski par živeo je u Parizu, što je Bredu posebno prijalo.

"Tamo je sve bilo jednostavnije. Ljudi koji su nas sretali pozdravljali bi nas sa običnim 'zdravo' i nastavljali svojim putem", rekao je on žaleći za svojim mirom.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Bono protiv komšijskih kamina
Autor: Beta | 16.05.2007 - 20:38

Irski roker Bono, neumorni borac protiv side u Africi i za poništenje duga zemalja trećeg sveta, poveo je novu bitku - protiv komšijskih kamina, piše "Njujork tajms".
Prema pisanju tog lista, Bono se žali zbog dima koji ulazi u njegov stan na poslednjem spratu zgrade San Remo na obodu Central parka, prenele su agencije.
"Bono je bio veoma prijatan. Rekao je: 'Slušajte... To ulazi u moj stan i ne mogu da podnesem toliko dima", rekla je listu Leni Mej, koja živi u zgradi.
Bonov najveći problem je, navodi list, dim iz stana komšije Bilija Skvajera, takođe rokera, koji je bio relativno uspešan 1980-ih godina. Međutim, prema rečima predstavnika za štampu grupe "U2", Bonov zahtev je potpuno razuman.
"To je problem zgrade. To je pitanje zdravlja i bezbednosti", kazao je listu neimenovani predstavnik benda.
Bono, koji u stanu živi sa suprugom i četvoro dece i ima kuće na jugu Francuske i u Dablinu, kupio je stan 2003, za 14,5 miliona dolara. U zgradi San Remo, kako navodi "Njujork tajms", žive i glumac Stiv Martin i režiser Stiven Spilberg.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Pobile se Linda Evans i Džoan Kolins
    Dve velike rivalke iz slavne TV sapunica „Dinastija“ Kristal i Aleksis, alias Linda Evans (73) i Džoan Kolins (64), pobile su se nedavno i u stvarnom životu. One su glumile u predstavi „Legends“ zbog čega je i došlo do čarki. Posle sukoba Džoan Kolins ostala je sa ožiljkom na ruci zbog čega ne može da nosi prsten. To su suparnice!
Sting otpustio trudnu pomoćnicu
    Sud je proglasio krivim popularnog pevača Stinga i njegovu suprugu Trudi jer su maltretirali pa potom otpustili svoju kućnu pomoćnicu Džejn Martin koja je uz sve to bila u kasnom periodu trudnoće. Sting najavljuje da će se žaliti protiv takve presude. Zanimljivo.
Stalone priznao da je švercovao hormone
">   Glumac Silvester Stalone priznao je da je prilikom promotivnog boravka u Australiji povodom premijere filma „Roki Bilboa“ posedovao zabranjene hormonske preparate. Stalone tvrdi da hormon rasta „jintropin“ koristi po preporuci lekara. Za kaznu će morati da plati 18.000 dolara.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Najskuplji osmeh na svetu
Osiguranje za osmeh, na neverovatnih deset miliona dolara...



NOVAC - Ameriki Fereri, zvezdi američke serije „Ugly Betty", osiguravajuće društvo „Lloyds of London" osiguralo je osmeh na neverovatnih deset miliona dolara. Sve što treba da radi je da redovno pere zube. Pre Ferere i druge zvezde su osigurale najlepše delove tela. Dženifer Lopez je guzu osigurala na milijardu dolara, Doli Parton ima grudi koje vrede 600.000 dolara, Maraja Keri je osigurala noge na milijardu dolara, a Klaudija Šifer je lice obezebedila na pet miliona dolara.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Očajna domaćica Viktorija Bekam


MAMA Da bi upisala decu u jednu od elitnih škola na Beverli Hilsu, Viktorija Bekam nije mogla da se osloni samo na svoje ime i novac. Zbog toga se ugledala na junakinje serije „Očajne domaćice", učlanila se u školski odbor i naučila da peče kolače. „Morala sam da se pretvorim u Bri. Tako je teško upisati dete u neku od privatnih škola na Beverli Hilsu. Kao roditelj, osećate se kao da ste na suđenju. Ja sam obećala da ću se angažovati u školskom odboru, a Dejvid se ponudio da đacima održi nekoliko fudbalskih treninga", rekla je Viktorija, koju plaši mogućnost da njeni kolači ne budu u skladu s visokim školskim standardima. Inače, bračni par Bekam jedva je pronašao kuću u kojoj će živeti u Los Anđelesu, jer su sve nekretnine koje su gledali bile suviše kičaste za njihov ukus. „Mnogo kuća koje sam obišla su suviše kičaste, mnogo zlata, sve je potpuno u Versaće fazonu. Verovali ili ne, Dejvid i ja imamo dobar ukus", zaključila je Poš.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Toše skuplja brushaltere i medvediće

Tokom gostovanja u Prijedoru, drugom po veličini gradu u Republici Srpskoj, popularni makedonski pevač Toše Proeski se požalio na neobične probleme koje mu priredjuju pripadnice lepšeg pola.

Naime, čim se pojavi na bini devojke iz publike počnu da ga zasipaju raznim poklonima od zlatnih lančića pa do brushaltera i gaćica. Bilo je toga i na koncertu koji je u utorak uveče održan u dvorani
"Mladost" povodom 16. maja, Dana opštine Prijedor.

"To je istina. Nema koncerta da mi se na bini ne nadje bar nekoliko takvih poklona. Sve što mi bace na binu ostavljam i čuvam. Ništa ne bacam, pa ni devojačke grudnjake", kaže Proeski.

Rekao sam da ću jednog dana napraviti izložbu grudnjaka koje sam dobio na poklon, priča dalje Toše i dodaje da su, na sreću, odevni predmeti u manjem broju, a najčešći poklon jesu plišani medvedići.

"Tih igračkica dobio sam toliko da sam pre godinu dana oko 600 plišanih medvedića poklonio jednom domu za nezbrinutu decu, a u medjuvremenu sam ih dobio još 300, tako da ću nastaviti da ih sakupljam za neku novu prililku", kaže Proeski.

Komentarišući rezultate nedavno održanog "Evrosonga" u Helsinkiju popularni pop pevač je rekao da je srbijanska predstavnica, Marija Šerifović, zasluženo odnela pobedu na ovom takmičenju, pre svega zato što je dobar interpretator i da je vrlo dobro iznela pesmu koja je, doduše, balada, ali je tako dobro uradjena da bi zaista bilo šteta da nije pobedila.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Raskinuli Lazetić i Rada Radenović

Fudbaler italijanskog Torina Nikola Lazetić i voditeljka TV Pink Rada Radenović nisu više u vezi, piše tabloid "Svet".

Pozivajući se na izjave njihovih prijatelja, list navodi da su njih dvoje odlučili da se razidju, jer su shvatili da njihova ljubav na daljinu nema perspektivu.

"Shvatili su da nema svrhe da budu zajedno. Nikola ima mnogo obaveza, zauzet je jer se bliži kraj prvenstva i njegovom klubu predstoje važne utakmice. Rada ima porodičnih problema zbog kojih će u narednom periodu odsustvovati sa televizije", izjavio je jedan njihov prijatelj.

Nikola Lazetić bio je oženjen Radinom koleginicom Sandrom Drašković, alijas Sani Armani, sa kojom ima sina Luku.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Zubi ružne Beti vrede deset miliona dolara

Posle zadnjice, grudi i nogu, holivudske zvezde su počele da osiguravanju i osmeh! Led je probila glumica Amerika Ferera (23), zvezda humorističke serije "Ružna Beti", kojoj je osiguravajuće društvo "Lloyds of London" osiguralo osmeh na neverovatnih deset miliona dolara. A sve što treba da radi je da redovno pere zube.

Inače, serija "Ružna Beti" u SAD je postigla neverovatan uspeh i nalazi se na četvrtom mestu po gledanosti, a glumica je za veoma kratko vreme postala jedna od najvećih TV zvezda.

"Veoma sam polaskana, ovo je stvarno sjajno iznenadjenje", kratko je izjavila Amerika Ferera povodom svoje "osigurane" vilice.

Serija "Ružna Beti" govori o neatraktivnoj devojci s fiksnom zubnom protezom koja pokušava da se probije u svetu mode radeći za jedan snobovski modni časopis. Iako je na programu relativno kratko, od jeseni prošle godine, serija je već veoma popularna, a Ferera je zahvaljujući naslovnoj ulozi ove godine postala vlasnica Zlatnog globusa.

Inače, ovo nije prvi put da zvezve osiguraju neki deo svoga tela. Dženifer Lopez je osigurala svoju guzu, Doli Parton i Maraja Keri grudi, dok je Klaudija Šifer osigurala svoje lice.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Bijonse Nouls na neobičnoj dijeti

Američka pevačica i glumica Bijonse Nouls morala je da oslabi zbog uloge u filmu "Dreamgirls", zbog čega je bila na specijalnoj dijeti.

Umesto da uživa u čokoladi i čipsu, ona se prepustila svinjskim kožicama!

"Na filmskim setovima hrana je uvek tako primamljiva. Tu su stolovi sa raznim vrstama čokolada, peciva i kolača", izjavila je Bijonse za magazin "Cosmopolitan".

"Jedem svinjske kožice, jer su niskokalorične. Trčim i radim sklekove da bih ostala u formi, a teško odolevam čokoladi", dodala je ona.

Bivša članica benda "Destiny's Child" priznaje da je zdrava ishrana za nju dosadna.

"Jedem puno dosadnih stvari, kao što su zeleno povrće. Ne jedem crveno meso i hleb, a ne pijem ni alkohol jer mi se ne svidja ukus. Puno plešem i mislim da je to najbolja vežba", rekla je ona.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Džastin Timberlejk u vezi s Džesikom Biel

Izgleda da su medijska nagadjanja o mogućem pomirenju Kameron Dijaz i Džastina Timberlejka bila pogrešna, jer je američki pevač u javnosti vidjen s glumicom Džesikom Biel (25), u koju je navodno toliko zaljubljen da je vodi na turneju po Velikoj Britaniji.

Dakle, i Skarlet Johanson je ispala iz igre.

Priče o mogućoj vezi Timberlejka i sve popularnije glumice Džesike Biel potvrdjene su njihovim prvim pojavljivanjem u javnosti, tačnije u Mančesteru, gde je Džesika doputovala kako bi se svom novom dečku pridružila na turneji po Britaniji.

Džastin je mladu glumicu odveo na neformalnu večeru, nakon čega su krenuli u razgledanje, pri čemu im nisu smetali blicevi fotoaparata, što verovatno znači da su odlučili da javno objave svoju vezu.

Po običaju, javljaju se razni "izvori" i "prijatelji" s detaljima o novoj vezi. "Čim je saznao da Džesika ima vremena, Džastin ju je pozvao da mu se pridruži na turneji. Trude se da skrivaju vezu, ali toliko su zaljubljeni da ni u javnosti ne žele da glume strance", kaže jedan od njih.

Par se upoznao na dodeli Zlatnih globusa, a nastavak njihovog druženja je Kameron Dijaz, tadašnja Džastinova devojka, navodno, veoma teško podnela.




Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.