Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 266 267 269
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu  (Pročitano 236661 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8234
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia N86
Bud iz "Bračnih voda" uhićen zbog ljubavi prema marihuani

DAVID FAUSTINO, poznatiji kao Bud Bundy iz legendarne humoristične serije "Bračne vode", proveo je noć u zatvoru jer je floridska policija kod njega našla veću količinu marihuane. Da bi stvar bila gora, kad je vidio plavce, propali glumac pokušao je pobjeći kroz prozor od automobila.

Nakon što je policija na Floridi zaustavila 33-godišnjeg Davida Faustina, glumac se toliko prepao da je, prema izvješću, pokušao pobjeći kroz prozor automobila ali to mu, naravno, nije uspjelo. Nakon testa utvrđeno je da je "napušen", a u automobilu je pronađena veća količina marihuane.

S njim se vozila i supruga Andrea, s kojom od veljače ove godine više nije u idiličnim odnosima, pa su podnijeli zahtjev za razvod braka. Andrea nije uhićena, jer je Faustino priznao da je pušio sam, i to zato "da se smiri pri rješavanju bračnih razmirica".

Svojedobno se mnogo pisalo o depresijama glumca koji je od 1987. do 1997. godine bio planetarno poznat kao Bud Bundy, jedan od članova prave američke anti-obitelji iz serije "Bračne vode".

Kako nakon završetka serije nije uspio dobiti značajniji angažman, na red su došle frustracije, a zatim alkohol, droge i, naravno, rehabilitacija - koja očito nije urodila plodom. Početkom sljedećeg mjeseca bivšu zvijezdu očekuje očitovanje pred sudom, u kojem će Faustino pokušati izbjeći kaznu koja za posjedovanje u marihuane u SAD-u baš i nije zanemariva.






Izvor: Index
IP sačuvana
social share
  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Novi dečko Skarlet Johanson
Ljubimica Holivuda ima novog dečka...

POLJUBAC Ljubimica Holivuda Skarlet Johanson izgleda ima novog dečka. Slučajni prolaznici koji su se početkom prošle nedelje našli u klubu „Hollywood’s Troubadour" su videli Skarlet kako se ljubi s glumcem Rajanom Rejnoldsom. Rajan je bivši verenik Alanis Moriset, s kojom je raskinuo ovog proleća.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Seks uživo u novom spotu Merilin Mensona


MARKETING Kontroverzni Merilin Menson je svojim najnovijim spotom „Heart-Shaped Glasses" ponovno sjajno pripremio teren za izlazak novog albuma „Eat Me, Drink Me", koji će uskoro biti objavljen. Video spot za tu pesmu snimljen je u već prepoznatljivom Mensonovom stilu, a 38-godišnji roker dodatno je zakuvao celu priču angažovanjem svoje nove, duplo mlađe devojke glumice Ivan Rejčel Vud, s kojom pred kamerama, navodno, nije uopšte glumio scene seksa. Prema rečima dobro upućenih izvora, iako su u spotu njihovi intimni delovi tela zamagljeni, scene su navodno stvarne, a to su potvrdili i članovi ekipe sa snimanja. Inače, Rejčel je za „dahtanje" u spotu dobila rekordni honorar, koji je za sada još pod velom tajne.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Džegerova treća sreća u ljubavi
Posle dva propala braka, vremešni roker Mik Džeger se sprema da i treći put uplovi u bračne vode
Posle dva propala braka, vremešni roker Mik Džeger se sprema da i treći put uplovi u bračne vode, kada se iz hotela preselio u kuću, a na ruci njegove drage L’Vren Skot bljesnuo je prsten.




BRAK - Iako ima dva propala braka iza sebe, čini se da Mik Džeger ne odustaje i da je odlučio da ozvaniči svoju dugogodišnju vezu s L’Vren Skot. Naime, ona se na jednom od modnih događaja u Njujorku pojavila u naručju svog dragog s blistavim prstenom na ruci, pa mediji nagađaju da bi upravo to mogao biti način na koji su budući mladenci odlučili da obaveste svet o svojoj veridbi.
Inače, par je poslednjih nekoliko nedelja potrošio mnogo vremena i mnogo novca na preuređenje svog novog doma – kuće u Londonu vredne devet miliona evra. Mik nerado u javnosti priča o svom privatnom životu, tako da bi prve vesti o eventualnom braku ovog para izašle u javnost tek pošto njih dvoje zaista legalizuju svoju vezu, što bi moglo da bude neposredno pred koncert Rolingstonsa u Beogradu.\|
- Mik nije tip za veridbu. Da hoće da se venčaju, verovatno bi to uradili odmah - tvrde dobri Mikovi prijatelji.
Džeger se do sada ženio dva puta. Njegova prva žena bila je nikaragvanski model Bjanka Perez Morena de Masijas, a nju je kasnije zamenila Teksašanka Džeri Hol. Sadašnja Džegerova devojka je bivša manekenka, danas radi kao stilistkinja i mlađa je 23 godine od svog dečka. Pevač je inače poslednje četiri godine živeo u hotelu „Claridges" u Mejferu, ali kad je račun nadmašio 2,2 miliona evra, ipak je odlučio da sobu zameni kućom.

Ko je Mikova buduća žena?
CICA L’Vren Skot (40) je u poslednje vreme priznata u modnim krugovima kao talentovana stilistkinja. Mediji su spekulisali da je „nova Joko Ono", pošto je navodno primoravala članove benda da ostave duvan i počnu uzornije da žive. Mika je naterala da nosi šarene košulje „Versaće". Poznata je po nogama koje su dugačke 106 centimetara. Prestala je da radi kao model pošto je jednom prilikom pala s „Manolo Blanik" štikli i uganula zglob.

Izvor: 24 Sata
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Ivica Kralj za Press
BEKAM I JA, KAKAV PAR!

Znam da je za mene zainteresovan LA Galaksi, novi Dejvidov klub! Bilo bi sjajno da odem u Ameriku i branim za ekipu koja će zbog njega biti najatraktivnija na planeti



Golman Partizana Ivica Kralj kaže za Press da ne bi imao ništa protiv da se preseli u Ameriku i igra fudbal zajedno sa Dejvidom Bekamom! Iskusni čuvar mreže ističe da mu je njegov menadžer Branko Milovanović preneo da postoji interesovanje LA Galaksija, novog kluba slavnog engleskog asa, koji će tamo zarađivati 50 miliona dolara godišnje. Kralj ne krije da bi bilo sjajno naći se u istom timu sa najplaćenijim i najpopularnijim fudbalerom planete.

- Naravno da bih voleo da igram sa Bekamom, pa ko ne bi? Bilo bi to potpuno novo iskustvo za mene i sigurno je da bih uživao da branim za tim koji će zbog prisustva Dejvida Bekama medijski možda biti i najatraktivniji na planeti. Međutim, videćemo koliko je ponuda ozbiljna, jer nikakvih pregovora još uvek nije bilo.

Milovanović: Pregovori su počeli!

Nekadašnji fudbaler OFK Beograda i Deportiva, danas uspešni menadžer Branko Beli Milovanović, potvrdio je za Press da je započeo pregovore sa LA Galaksijem oko transfera Ivice Kralja.

- Tačno je. Postoji interesovanje američkog kluba, ali pregovori su još u ranoj fazi. Svi dobro znamo ko je Ivica Kralj i kakav je golman. Takođe, njemu uskoro ističe ugovor sa Partizanom i neće biti problema da mu pronađemo novi klub. Za Kralja su zainteresovani i klubovi iz Grčke, sa Kipra i iz Turske - rekao je Milovanović.(D. R.)


Ivica Kralj ovog leta sigurno napušta Humsku, a svakako olakšavajuća okolnost za njega je što mu ističe ugovor sa Partizanom i odlazi kao slobodan igrač.

- Sve je u rukama mog menadžera i siguran sam da ćemo izabrati najbolju opciju. Mislim da još mogu da branim na visokom nivou.

Na pitanje gde je "zapelo" u pregovorima sa Partizanom, Kralj je jasan.

- Nije bilo pregovora. Jednostavno, nisam dobio ponudu za produžetak saradnje. Pravo da vam kažem i do mene su stigle priče da su mi iz kluba ponudili novi ugovor i da sam ga ja odbio, ali to jednostavno nije tačno. Zašto je to tako, to nije pitanje za mene - zaključio je nekadašnji reprezentativni čuvar mreže.

Ivica Kralj zbog povrede nije čuvao mrežu Partizana u čuvenim mečevima u Ligi šampiona protiv "kraljevskog kluba", ali kako stoje stvari, sudbina je odlučila da mu vrati dug i "spoji ga" sa najpopularnijim fudbalerom planete.

Ukoliko zaista ode u "grad anđela" i zaigra sa Dejvidom Bekamom, Kralj bi svakako imao šta da nam ispriča o legendarnom fudbaleru Mančester junajteda i Real Madrida, ali bi verovatno još zanimljivije impresije mogla da nam prenese njegova supruga Dragana koja bi došla u situaciju da se druži sa "spajsicom" Viktorijom Bekam.
Ž. VUČKOVIĆ

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Madona režira svoj prvi film
Autor: Tanjug | 17.05.2007 - 14:02

Popularna pevačica Madona(48) u Londonu je započela snimanje svog prvog filma kao reditelja.
U pitanju je kratkometražni film od 30 minuta, komedija naslovljena "Filth and Wisdom" zasnovana ne njenom ličnom iskustvu poznate ličnosti. Madona se nada da će snimanje biti završeno do jula, jer ovog leta treba da radi na novom albumu.
"Jako je dobro da Madona snimi taj film, pošto će na taj način moći da pokaže sve svoje talente. To je film bez velikih pretenzija, ali ona namerava da ga predstavi na više festivala", izjavio je tim povodom jedan neimenovani izvor blizak pop zvezdi.
Pevačica za sobom već ima iskustvo sa setova pošto je glumila u nekoliko filmova među kojima je ostvarenje Alena Parkera "Evita" iz 1997. godine. Madonin muž, britanski reditelj Gaj Riči, takođe je uključen u projekat, prenele su agencije.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Smanjena kazna Paris Hilton
Autor: Beta,AP | 17.05.2007 - 13:34

Bogata naslednica i starleta Paris Hilton neće morati da odleži u zatvoru celu kaznu od 45 dana, a biće i odvojena od ostalih zatvorenika.
Njoj je kazna smanjena sa 45 na 23 dana zatvora, koje će provesti specijalnoj jedinici u zatvoru u predgrađu Linvud, saopštio je portparol šerifa losanđeleskog okruga, Stiv Vitmor.
Kazna joj je smanjena pošto su nadležni uzeli u obzir njeno dobro ponašanje, objasnio je Vitmor. Nekoliko faktora je uzeto u obzir, između ostalog i to što se pojavila na poslednjem ročištu na sudu.
Paris Hilton će kaznu služiti na odeljenju koje ima 12 ćelija za po dve osobe, a u koje se smaštaju osuđeni policajci, državni službenici i slavne ličnosti.
Kao i ostali u zatvoru kapaciteta 2.200 mesta, bogatašica će imati pravo da najmanje jedan sat dnevno provede van ćelije - da se tušira, gleda televiziju, rekreira se u dvorištu ili telefonira.
Paris Hilton (26) osuđena je na zatvorsku kaznu jer je prekršila uslovnu slobodu na koju je bila osuđena zbog vožnje u pijanom stanju. Iako joj je tada vozačka dozvola bila suspendovana, ona je uhvaćena kako ipak vozi auto.
Sud joj je naložio da se u zatvor prijavi 5. juna.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Potvrđeno pisanje Kurira
VERICA I SAŠA DOBILI 56.000 EVRA

- Na kladionici smo Marijina mama i ja osvojili 56.000 evra, međutim, pare još nismo podigli. Da bismo došli do tog novca, potrebno je da oboje odemo u Helsinki i da uz tiket priložimo i pasoš. Tek kada se okonča ta procedura, povratićemo uloženo i naplatiti tiket.

- Pisanje Kurira o našem ulogu kao i osvojenoj sumi je apsolutno tačno, ali izbegavam na sve moguće načine da pričam o tome jer u ovoj zemlji svi pričaju samo o novcu - izjavio je za Kurir Saša Mirković menadžer ovogodišnje pobednice Eurosonga.

(N. P.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
POPIŠULJA!
Bivši rukometaš i plejboj Vlada Mandić dobio ćerku

Da švaleri dobijaju ćerke, još jednom se pokazalo kao tačno, ovog puta u slučaju Vlade Mandića. Naime, njegova supruga Jelena Višekruna je u utorak veče u Novom Sadu rodila devojčicu Anđelu, saznaje Kurir iz dobro obaveštenog izvora.

- Kada je Vlada čuo da je postao tata, umalo nije pao u nesvest od sreće. Častio je sve redom, da bi nakon toga odmah otišao kod Jelene u bolnicu da proveri sa lekarima da li je sve u redu i da joj se nađe pri ruci.

- Zanimljivo je i to da je Mandić do pre samo dva meseca mislio da će dobiti sina, da bi mu lekari, tek kada je Jelena bila u sedmom mesecu trudnoće, saopštili da će dobiti devojčicu. Nijednog trenutka se nije razočarao, već je bio oduševljen činjenicom da će postati otac - priča naš sagovornik i dodaje:

- Jelena je izrazila želju da ćerkici da ime Anđela, što je Vlada bez pogovora prihvatio, a od trenutka kada je saznao da je postao tata malene devojčice, ne prestaje da se smeje i časti i znane i neznane. Velika žurka se planira za nekoliko dana, a Vlada je pred svim prijateljima izjavio da će isključivo on kupati bebu i da na njega, kada je reč o izlascima, ne planiraju neko vreme jer želi da se potpuno posveti ćerkici.

Podsećanja radi, Vlada Mandić je svojevremeno važio za jednog od najvećih zavodnika kod nas. I dan-danas se prepričavaju njegove ljubavne šeme sa Kristinom Bekvalac, Cecom Ražnatović (ovu vezu nikada nije hteo javno da prizna, prim. D. T.), te Jelenom Jevremović i Jelenom Jakovljević. Izgleda da mu je ova treća Jelena bila i suđena.

Bilo kako bilo, zgodni rukometaš je na momački život poodavno stavio tačku, a sada kada je i postao otac, verujemo da će se još više posvetiti porodici i, kako tvrde njegovi prijatelji, uživati u vaspitanju svoje ćerkice. Pretpostavljamo da će, kada mala Anđela odraste, i imati čemu da je nauči, bar kada je reč o muško-ženskim odnosima, za koje je tata Vlada pravi ekspert. Čestitamo!

(D. T.)

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
DUPLO SLAVLJE!
Folk pevač Đani uz promociju novog albuma proslavio i desetogodišnjicu braka

Promocija novog albuma folkera Đanija na prestoničkom splavu "Ada" u sredu po podne okupila je veliki broj predstavnika sedme sile, ali i pevačevih prijatelja i poslovnih saradnika. Da je Đani omiljen među kolegama, uverili smo se na licu mesta, jer su se oni odazvali u velikom broju, te su tako jedan za drugim pristizali Saša Popović, Sanja Đorđević, Tina Ivanović sa suprugom Zvezdanom, Dejan Matić, Sejo Kalač, Nataša Đorđević, Darko Filipović, Nemanja Nikolić, Bane Mojićević, Ivana Šašić, Ana Kokić i mnogi drugi.

U maniru dobrog domaćina, Đani je goste dočekivao na ulazu, u čemu mu je svesrdnu podršku davala supruga Slađana. A, da je taj dan njoj jednako značajan, saznalo se tokom konferencije za novinare, kad je Đani saopštio da ima dvostruki povod za slavlje jer se na isti datum pre deset godina i venčao.
- Hvala Slađi što mi je pomogla, rodila troje divne dece i trpela me sve ove godine - izjavio je ovim povodom popularni folker.

Nakon konferencije, gosti su se služili specijalitetima s bogatog švedskog stola, da bi potom, kad se Đani latio mikrofona, sve preraslo u veliku žurku. Nakon njega, na stejdžu su se smenjivale kolege, koje su mu čestitale promociju i jubilej, i uz obilje alkohola okupljeni su dočekali kasne večernje sate.

G. JOVANOVIĆ

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 266 267 269
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.