Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ New  (Pročitano 296323 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Iako ima samo pet godina ćerka holivudskih glumaca Toma Kruza i Kejti Holms navodno piše dečiju knjigu, a njeni roditelji će je objaviti, preneli su danas američki tabloidi.

Prema rečima jednog izvora bliskog porodici Kruz, Kejti i Tom misle da je njihovo dete izuzetno i žele da iskoriste svoju moć i uticaj, tako da će prva knjiga njihove ćerke stići ubrzo u knižare, piše veb tabloid ''Entertejnment vajz''.

''Oni misle da je knjiga veoma dobra i planiraju da je izdaju čim je Suri završi'', rekao je izvor, dodavši da pored dara za pisanje, devojčica lepo i crta, pa će svoju knjigu sama ilustrovati.

Predstavnik za medije holivudskog glumačkog para demantovao je ove spekulacije, ali mediji mu nisu poverovali, pa se vest o Suri i njenoj knjizi brzo proširila.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pevačica Rijana dizajnirala je svoju prvu kolekciju odeće za modnu kuću Ðorđa Armanija, preneli su danas mediji.

Kolekciju, koja će se naći u prodaji od sledećeg meseca, čine majice sa kratkim rukavima, farmerke i donji veš, a pevačica je izjavila da joj je džins omiljeni deo kolekcije.

Ona je farmerke opisala kao ''blagi rok fazon, neverovatno seksi sa jakim muškim rubovima''.

Većina garderobe u okviru kolekcije ima Rijanin inicijal ''R'', a u okviru kolekcije se nalaze i kožne jakne i pletene tašne.

Portparol Armanija je izjavio da su Rijanin ''mlad, moderan i očaravajući duh'' razlog saradnje ove modne kuće sa njom.

Ranije ove godine, Rijana je postala zaštitno lice kolekcije donjeg veša Emporio Armani i kolekcije farmerki, a pojavljivala se i reklamama za ovaj brend.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Marijana Čvrljak i Nikola Nemešević, bivši učesnici rijalitija 'Veliki brat', počeli su da razmišljaju o ozvaničenju svoje veze, što planiraju da urade sledeće godine.

Par je o braku počeo intenzivno da razmišlja tokom boravka u Pragu, gde je produkcija rijalitija poslala nekadašnje ukućane 'Velikog brata' na nagradno putovanje.

‘Marijana i Nemeš su na ideju da ozvaniče svoju vezu došli prilikom boravka u prestonici Češke. Tada su prvi put ozbiljno razgovarali o tome da odrede datum i složili su se da to bude negde na proleće. Inače, njihova veza je prošla sve probe, pregrmeli su sve osude, a već dugo žive zajedno, tako da su i to probali i videli da im je lepo. Oni se čak ni na odmoru, kada su imali toliko prilika da svako za sebe nešto radi, nisu ni za trenutak razdvajali jedno od drugog’ rekao je izvor blizak paru za ‘Alo’.

‘Sigurna sam da će uskoro reći sudbonosno „da“, a Ema želi da im bude deveruša. Imaće skromno venčanje, neće oko toga praviti pompu, a na slavlje će pozvati sve bivše ukućane’ rekla je za hrvatske medije Tamara Đorđević, bivša ukućanka ‘Velikog brata’, koja je sa Nemešom i Marijanom bila u Pragu.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Balada 'Grad bez ljubavi', novi singl Severine Vučković, preslušana je skoro dvesta hiljada puta prvog dana kada se pojavila na Jutjubu.

Svojevrstan rekord po broju poseta oduševio je Severinine fanove, a sa prvog mesta najgledanijih 'skinuo' ju je miljenik tinejdžerki Džastin Biber, sa svojom novom pesmom 'Fa La La'. Mladi pevač je jedno vreme pratio u stopu Severinu što se tiče broja pregleda, ali ju je treći dan ipak prestigao.

Hrvatska pevačica zadovoljna je zbog činjenice da je njena verna publika toliko puta 'kliknula' na njenu novu pesmu, da ju je ubacila u trku sa svetski poznatom zvezdom.

'Jako ste me obradovali, hvala vam, jupi, jako sam srećna! Posebno se zahvaljujem svim svojim divnim fanovima i na proleće im obećavam odličan album' poručila je Severina.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pevačica Ana Nikolić krenuće na turneju po Hrvatskoj uprkos otkazivanju koncerta u Dubrovniku, čemu je prethodila prava kampanja protiv njenog nastupa u tom gradu.

Nikolićeva kaže da je u susednoj zemlji uvek nailazila na odličan prijem, i da je incident iz Dubrovnika izolovan slučaj. Zato planira niz nastupa u Hrvatskoj, i kaže da će se sa eventualnim demonstrantima 'izboriti što kraćim šorcićem', pa će na kraju zaboraviti zašto su se okupili i svi će pevati sa njom. 

’Publiku ne delim prema nacionalnosti. Idem tamo gde me zovu i gde sam dobrodošla. Da me ne vole, sigurno ne bih stalno dobijala pozive iz Hrvatske, gde me tretiraju poput kraljice. S druge strane, da se publika ne oseća sjajno sa mnom, ni moji nastupi tamo ne bi bili posećeni. Sve je to recipročno’ poručila je Nikolićeva za ’Press’.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Nakon što je pomogao LA Galaksiju da osvoji MLS ligu, Dejvid Bekam će najverovatnije preći u PSŽ koji mu je dao fantastičnu ponudu.

Englez će dobiti 11,6 miliona funti (14 miliona evra) ako potpiše jednoipogodišnji ugovor sa Parižanima, a mediji su saznali da je stvar gotovo rešena. Bekam će se u  tom slučaju pridružiti francuskom klubu od januara, a ’Daily Mail’ prenosi da je i Totenhem pokušao da ga dovede ali nije mogao da se takmiči sa ponudom katarskih bogataša, vlasnika PSŽ-a.

Predsednik kluba Naser al-Kelaifi ovim očigledno pokušava da vrati staru slavu Parižanima, a engleski tabloidi su se već raspisali o tome kako se Viktorija Bekam sigurno raduje životu u francuskoj prestonici, nakon što je par ’osvojio’ Ameriku. 

Ukoliko se ova transfer zaista realizuje, Bekam će ponovo biti u prilici da se bori za pehar Lige šampiona, koji je već osvojio sa ekipom sa ’Old Traforda’.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Bosanski pevač Dino Merlin, koje je preksinoć uz policijsku pratnju obišao Skadarliju, susreo se sa suprugom Vuka Draškovića, Danicom, koja je medijima rekla da će ići na njegov koncert.

Ona se zatekla u Skadarliji kada je pevač obilazio taj kvart, pa je ušla u restoran ’Dva jelena’ da se pozdravi sa njim, napomenuvši posle da mu je poželela uspešan nastup u ’Areni’.

‘Tačno je da sam se pozdravila sa Dinom Merlinom u Skadarliji i poželela mu uspeh na koncertima u Beogradu. Njegova odluka da dođe u Srbiju zaslužuje poštovanje i podršku jer otvara nadu u neku lepšu i ljudskiju budućnost na ovim prostorima.

Dino i njegova muzika simbolizuju vreme prijateljstva i ljubavi koje smo ratom porušili i koje moramo vratiti politikom i muzikom. Naravno da ću ići na njegov koncert’ izjavila je gospođa Drašković za dnevni list ’Alo’.

Sarajevski pevač u znak podrške kako srpskom, tako i bošnjačkom natalitetu odlučio je da prvorođenim bebama u Beogradu i Sarajevu 25, 26. i 27. novembra pokloni po jedan zlatnik. Tokom jučerašnjeg dana po zlatnik su dobili Jovan Jeremić, prva rođena beba u beogradskom porodilištu u Višegradskoj, ali i Ahmed Delić juče prvorođeno dete iz Sarajeva. Ova dva dečaka muzičar je spomenuo i na koncertu u „Beogradskoj areni“ i posvetio im pesmu „Sredinom“.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Britanska pevačica Lili Alen rodila je ćerku, prvo dete sa suprugom dekoraterom Semom Kuperom.

Rođenje devojčice usledilo je posle dva pobačaja Lili Alen. Prvi se dogodio 2008. godine, kada se pevačica zabavljala sa muzičarom Edom Simonsom, a u novembru 2010. godine izgubila je bebu u šestom mesecu trudnoće.

Alen i Kuper su se venčali u junu ove godine, posle dve godine veze.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Pevačica Dženifer Lopez povela je svog 18 godina mlađeg dečka, plesača Kaspera Smarta na Havaje na ostrvo Kauai, preneli su danas mediji.

Na Havajima ovaj par je zajedno sa decom pevačice Lopez, blizancima Maksom i Emom, proveo Dan zahvalnosti, piše internet tabloid ''Radar onlajn''''.

''Kasper je divan sa decom. Igrao se sa njima, a i Maksu i Emi je prijalo njegovo društvo'', rekao je izvor blizak paru.

Pevačica se u septembru razvela od pevača Marka Entonija, a od tada su je povezivali sa mnogim poznatim ličnostima među kojima je glumac Bredli Kuper, kao i zvezda latino-američkih sapunica, Vilijam Levi.

Lopez je od nedavno sa Smartom, a kako tvrdi njen predstavnik za medije ona sa njim ne želi ništa ozbiljno, već samo zabavu.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Elizabet Olsen (22), mlađa sestra bliznakinja Meri-Kejt i Ešli Olsen, rekla je u intervjuu koji je nedavno dala za časopis „Marie Claire“ da je ona u odnosu na svoje dve sestre najbujnija.

Ako je suditi po golišavim scenama iz filma „Martha Marcy May Marlene” najmlađa sestra Olsen nije lagala kada je rekla da su njene obline najizraženije.

Za razliku od svojih sestara koje su svetsku slavu stekle još kao male, ulogom u seriji „Puna kuća“, Elizabet izlazi iz medijskog mraka tek sada i na putu je da krene njihovim stopama nakon ove uloge.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.