Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ New  (Pročitano 296113 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ešton Kučer i Demi Mur trenutno su u centru pažnje jer je popularna glumica podnela zahtev za razvod, a pre nego što se to dogodilo on je dao intervju u kom je govorio o vezama.

Upitan koji je najbolji savet o vezama koji je dobio, Ešton je odgovorio:

'Mislim da je najvažnije raditi na vezi i poboljšavati je, kada je dobra. Ne treba čekati problem da bi počeli da radite na vezi. Nije cilj ući u vezu, nego je cilj biti u vezi' smatra zvezda serije 'Dva i po muškarca', a u razgovoru za 'Men's Health' otkrio je i sa kakvom ženom nikada ne bi mogao da bude.

'To je teško pitanje. Nikada ne bih mogao da budem sa ženom koja misli da mora da me promeni. Voleo bih da mi neka žena, jednog dana, negde, u jednom trenutku mog života kaže: 'Dobar si slušalac'. To još nisam čuo, a to je zapravo veliki kompliment kad ti udeli žena. Radiću na tome' izjavio je Ešton.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Britanski glumac Hju Grant je tokom javnog saslušanja o neetičkom ponašanju tabloida i drugih medija, koje je danas počelo u Londonu, optužio list "Mejl on Sandej" da je hakovao njegov mobilni telefon.

Kako prenosi BBC, poznati glumac je kazao da ne može da zamisli na koji je drugi način list mogao da 2007. godine dođe do priče o njegovim ljubavnim jadima sa tadašnjom devojkom Džemimom Kan nego prisluškivanjem njegovih telefonskih razgovora.

Grantovim svedočenjem je po prvi put inkriminisan i jedan list koji ne pripada medijskom tajkunu Rupertu Mardoku, čiji je tabloid "Njuz of d vorld" u julu zbog skandala sa ilegalnim prisluškivanjima morao da bude ugašen.

Glumac je naveo i slučaj iz 1995. godine kada je obijen njegov stan u Londonu.

"Vrata su bila otrgnuta iz šarki. Ništa nije bilo ukradeno, što je bilo veoma čudno", ispričao je Grant, dodajući da je ubrzo nakon toga u žutoj štampi objavljen detaljan opis njegovog stana.

On je optužio i tabloide "San" i Dejli Ekspres" za kršenje njegove privatnosti time što su objavili detalje iz njegovog lekarskog kartona.

U toku narednih dana pred sudijom Levesonom svedočiće 46 osoba među kojima je još nekoliko poznatih ličnosti, kao što su autorka knjiga o Hariju Poteru Džoana Rouling i glumica Sijena Miler.

Svoja brutalna iskustva sa žutom štampom izneće i roditelji čija su deca oteta ili ubijena.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Američki roker Brus Springstin najavio je novi album i svetsku turneju za 2012. godinu.

Kako prenose strane agencije, "Bos" je na svom Internet sajtu otkrio da će iduće godine krenuti na svetsku turneju sa svojom grupom "The E Street Band".

To će biti njegova prva turneja u poslednje tri godine i prva bez saksofoniste Klarensa Klemonsa koji je preminuo prošlog juna.

Evropski deo turneje predviđen je za period od sredine maja do kraja jula.

Springstin je, takođe, najavio da privodi kraju snimanje svog novog albuma čiji će datum objavljivanja biti uskoro saopšten.

Njegova poslednja turneja "Working on a Dream" završila se 2009.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Američki glumac Džejms Franko će režirati novu reklamnu kampanju za luksuzni brend farmerki "Seven For All Mankind".

Zvezda "Spajdermena" će za potrebe kampanje proleće-leto 2012. napraviti i seriju fotografija koje će se naći u štampi od marta iduće godine.

Snimanje reklama počeće u decembru u Los Anđelesu, a u njoj će učestvovati nekoliko poznatih ličnosti i top modela.

Gotovo nepoznate u Evropi, farmerke "Seven for all Mankind" su veoma popularne u Americi, a posebno su omiljene među zvezdama šoubiznisa poput Rejčel Bilson i Kejti Holms koje ih rado nose.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Australijski maneken Andrej Pejić izazvao je pravu revoluciju u svetu mode kada je nosio reviju venčanica, što je prvi put učinio neki muškarac.

Androgeni 20-godišnjak srpskog porekla ponovo je uzburkao duhove, ovaj put poziranjem za naslovnu stranu magazina ’Out’, gde se pojavljuje sa ružama u kosi i velom preko lica.

U prvom trenutku zaista je teško uočiti da nevesta na slici nije žena, zahvaljujući Andrejevim nežnim crtama lica. Inače, isti časopis je Pejića na svojoj godišnjoj listi najinspirativnijih uticajnih LGBT osoba proglasio za ikonu stila, a tome je doprinela činjenica da se mladi maneken prilikom upoznavanja sa britanskom kraljicom Elizabetom obukao kao – žena. On je tada izabrao usku Versaće suknju i visoke potpetice, i rekao da je bio inspirisan izgledom koji je Šeron Stoun promovisala devedesetih.

Pejić je inače pre nekoliko meseci za magazin ’Out’ snimio rimejk legendarne fotografije Ričarda Avedona za 'Vogue' iz 1981. godine, kada je glumica Nastasja Kinski pozirala potpuno gola, 'prekrivena' samo zmijom.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Dečko i menadžer pevačice Britni Spirs navodno je počeo da obilazi zlatare kako bi našao idealan verenički prsten za svoju devojku, preneli su danas američki tabloidi.

Neimenovani izvor tvrdi da je ''Džejson Trevik blizu da donese svoju konačnu odluku'' i da svakog dana obilazi poznate zlatare kako bi našao prsten za pevačicu.

''Ne treba očekivati da će kupiti neukusno veliki nakit, već će taj prsten biti sa stilom, a dijamant neće imati više od četiri karata'', objasnio je izvor.

Trevik će navodno zaprositi pevačicu krajem ove godine kada ona krene na odmor, nakon turneje ''Femme Fatale'', koju bi treba da završi koncertom u Portoriku 10. decembra.

''Britni i Džejson razgovaraju stalno o braku. Ona je stvarno zaljubljena u Džejsona'', rekao je izvor blizak pevačici.

Britni Spirs je dva puta bila u braku - sa prijateljem iz detinjstva Džejsonom Aleksandrom koji je trajao samo 55 sati i plesačem Kevinom Federlajnom sa kojim ima dva sina.


Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Holivudski glumac Brus Vilis prodaje svoju kuću u Ajdahu za 15 miliona dolara.

Kako navode lokalni mediji, Vilis prodaje kuću, u čijem sklopu su i gostinjska kuća, teretana i bazen zato što nema vremena da tu duže ostaje sa svojom porodicom.

Zvezda filmova "Umri muški" takođe je prodao bar i noćni klub u glavnog ulici u gradu Hejleju. Vilis u zapadnom delu ovog grada poseduje i skijaške terene.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Kontroverzna pevačica Vesna Vukelić Vendi, otkrila je medijima da je na nagovor grupe homoseksualaca odlučila da snimi gej himnu, na šta je vrlo ponosna.

’Oni su poželeli da napravim jednu pesmu za njih i ja sam odlučila da im izađem u susret jer ih u svakom smislu podržavam! Dok sam snimala pesmu, sa mnom je u studiju bilo 25 homoseksualaca koji su sama elita! To i jeste poenta priče, da su svi gejevi pametni ljudi! Kome oni smetaju? Treba ih ubiti, je li? Pa najveći umetnici su bili homoseksualci! To nije bolest! Homoseksualnost nije veći problem od ćelavosti, to je generalno isti, nazovimo, problem! Otkinula bih glavu onima kojima gejevi smetaju!’ rekla je Vendi za ’Alo’.

Zaključila je da će se u gej himni koju je snimila pronaći veliki broj političara, koji vole muškarce ali ne pričaju o tome. Objasnila je da među njima ima puno ’homoseksualaca, postalih iz nekog eksperimenta, koji sada ne mogu da se vrate svojim ženama jer su im nezanimljive’.

Osim toga, iskoristila je priliku da kao velika vernica prokomentariše činjenicu da Cecu Ražnatović u kućnom pritvoru posećuje monah Stefan Šarić.

‘Čim sam videla da se jedno svešteno lice, Stefan Šarić, pojavljuje u medijima da bi pričao o jednoj robijašici koja je sa narukvicom u kućnom pritvoru, ja sam odmah otišla kod Irinejevog zamenika, episkopa Atanasija Rakite, koji mi je rekao da je dotični pobegao iz bratije i da nije dobio dozvolu da ide u posetu Svetlani - Ceci Ražnatović! Njen sveštenik je Ilija iz crkve Sveti Gavrilo, a ovaj je samo jedan sitni plaćenik, koji je sve uradio da bi se pojavio u novinama. To nije crkva dozvolila i mi vernici ćemo se boriti protiv takvih! Ja živim za crkvu, pa samim tim učestvujem u borbi da samo pravi vernici ostanu među nama’ izjavila je Vendi.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Ukućani prvog regionalnog ’Velikog brata’ konačno su iskoristili nagradu koju su dobili po završetku rijalitija, a to je putovanje u Prag.

Veselu družinu koja se zaputila u Češku činili su Brendon, Džordž, Tamara, Nikola Maurović, Lester, Horvat, Ema, Slavica, Nemeš i Marijana. Sudeći po komentarima koje su ostavljali na Fejsbuku, bivši stanari kuće na Koštunjaku ludo su se proveli na putovanju, a Nemeš je tokom boravka u Pragu proslavio 23. rođendan.

’Hvala na čestitkama, drugari. Totalno mi je toplo oko srca. Pozdrav iz pijanog Praga - napisao je Nemeš na Fejsbuku.

'Bilo je super, non-stop partijanje. Po celi dan i noć obilazili smo grad, jurili ovamo-tamo' rekao je Brendon za portal 'Index' i dodao da su uglavnom pili i izlazili.

'Mladi smo, ludi smo, svašta smo radili' prokomentarisao je Brendon svoj boravak u češkoj prestonici, a kaže da je najviše 'kliknuo' sa Nikolom Maurovićem, sa kojim je najviše ilazio uveče. Zaljubljeni Nemeš i Marijana uglavnom su šetali u društvu Tamare i njenog dečka.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Za udovicu pokojnog suosnivača kompanije "Epl" Loren Pauel Džobs je sada možda najbolji trenutak da proda 6,78 milijardi dolara u akcijama koje je njen suprug posedovao u "Eplu" i "Volt Dizniju", preneli su francuski elektronski mediji.

Američkim zakonom je, kako su objavili mediji, predviđeno da Džobsovi naslednici mogu da prodaju "Epl" i "Dizni" i izdvoje 867 miliona dolara za porez.

Džobs je bio vlasnik 138 miliona akcija "Diznija" čija je vrednost dostigla 4,47 milijardi dolara i 5,55 miliona "Eplovih" akcija vrednih 2,05 milijardi dolara.

Da je Džobs prodao sve svoje akcije u "Dizniju i "Eplu" 4. oktobra, dan pre smrti, on bi ostvario dobit od oko 5,78 milijardi dolara, a porez bi iznosio 867 miliona dolara.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.