Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:29:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vertikalni odraz-kako povecati  (Pročitano 38384 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
da to zavisi od toga koliko pravilno radis vezbe itd... individualno je neko poveca za vise neko za manje. takodje i genetika je vazna

sto se tice kolena stvarno nisam dovoljno strucan da ti dam odgovor....

ps. evo da okacim sada program posto sam prosli put zaboravio  Smile
Kad si poceo,posle koliko dana si osjetio da dobijas na odrazu? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 4.2.13918
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Koliko se secam posle dve nedelje prvo sto primetis je da si brzi i pokretljiviji nego pre
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Mislim da cu da pocnem da trcim svaki dan,a da li bi mi za noge bilo dobro uz stepenice/niz stepenice i sve tako Smile

Poceo sam drugu nedelju air alerta,i onako nzn bas je tezak trening,a sve duze i duze traje.I imam neki cudan osjecaj u nogama Smile
« Poslednja izmena: 31. Jan 2011, 17:07:34 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Danasnji trening
Danas sam otrcao 3km, odradio jedan trening air alerta,onda vjezbao na gladijator sat vremena.Posle sam otisao na trening(kosarke),kad sam se vratio dok sam jos bio zagrijan uradio jos jedan trening air alerta i jos sat vremena vjezbao na gladijator Smile (za pocetak,nov sam u ovome,tek mi je druga nedelja) I da ne zaboravim izmedju toga sam trcao uz stepenice(gore/dolje)


Kao sto misewic negdje rece NO PAIN,NO GAIN to strasno pokrece Smile Smile Smile
(izvinjavam se zbog duplog posta Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Windows Vista
Browser
Opera 10.00
mob
SonyEricsson K750 on Linux
stepenice su ok ih radis u nekim serijama i to a ne ako se penjes i spustas dok se ne umoris, ako ti air alert tezak realno nemoj ni da pokusavas ovaj program dok malo ne nabijes kondiciju i to. i da kod stepenica jako je bitno da se dobro zagrejes pre nego sto radis da ti ne bi klecala kolena i to...
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
stepenice su ok ih radis u nekim serijama i to a ne ako se penjes i spustas dok se ne umoris, ako ti air alert tezak realno nemoj ni da pokusavas ovaj program dok malo ne nabijes kondiciju i to. i da kod stepenica jako je bitno da se dobro zagrejes pre nego sto radis da ti ne bi klecala kolena i to...
Ja imam kondicije,juce sam bas dobar trening uradio,i mislim da je air alert poceo da radi svoj posao.Danas sam jedva takao obruc,koji inace mogu citavom rukom da dohvatim,a u air alertu pise da bi odraz trebao dosta da se smanji,pa tek onda da pocne da se oporavlja i da raste Smile

Nego,imam bolove u "listovima".to ustvari nisu bolovi,nego imam osjecaj kao da sam nabildovao noge Smile Smile
« Poslednja izmena: 01. Feb 2011, 13:35:05 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Ehhh danas sam svjez nista me ne boli Smile Tagu,poceo sam da  osjecam poboljsanja ili nesto tripujem,jer me juce sve boljelo.Nocas cu na trening da provjerim odraz Smile Smile
« Poslednja izmena: 02. Feb 2011, 12:44:27 od Lazar@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
Izvinjavam se na ovome postovanju za redom,molio bih da se tema ne zakljucava,povremeno cu da obavjestavam kako napreduje moj odraz,i da vidimo da li air alert djeluje,ako ne uspijem snjim krecem sa AIR CANADOM.

Jedva mogu da dohvatim obruc,odraz mi se smanjio Smile  Pokusavam da radim vjezbe sto pravilnije,u programu pise,da bih do kraja ove nedelje ili do kraja sledece nedelje trebao da dobijem barem 4/5cm odraza Smile obavijeticu vas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2055
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
cetvrta nedelja,imam 5cm odraza vise,mjerio Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Citat
imas program sto sam ga ja ostavio na onoj glavnoj temi o bodibildingu AIR CANADA se zove stavio sam kao atachment u wordu 6 nedelja se radi pa potrazi  Smile

Sve programe koje ces naci na netu(posebno Air canada) namenjeni su ljudima koji se bave nekim sportom polu-profesionalno,koliko se dobro secam u Air Canadi zahteva se dosta istezanja i trcanja,ne sumnjam da ces dobiti na odrazu sad koliko pravilno radis to zavisi koliko ces popraviti odraz.E sad upitaj se sta ce biti sa skocnim zglobovima i kolenima ? Kao i kad tegove koristis odlaze kolena.Taj program je osmisljen u Americi za kosarkase u nizerazrednoj ligi na koledzu,a svi znamo kako oni treniraju i od kad.Moj savet ti je da prestanes,i da krenes da vezbas odraz na duze staze tako ti je i najbolje  Smile
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 20:29:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.