Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veronauka i građansko promašaj  (Pročitano 31357 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
ОК али ето ја написах како је било код мене у школи. Дошао човек скроз фин дружељубив пун елана да са децом ради а они га исмејали и зајебавали се с њим. Мени после девојка рекла да јој жао што се зезнула па отишла на веронауку јер и поред тога што је чула од попе доста тога што је занима ипак ти остаје нека нелагодност кад видиш како се према том човеку деца понашају.
Е сад можда ти се посрећи да се ситуација мало среди док ти детенце не порасте или бар да упадне у неки солидан разред како се мени десило у основној. У сваком случају биће зајебано подизати децу у овом окружењу, ал то не треба ја да ти кажем свесна си и сама шта је и како је.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
neophodno mu je zbog njega samog , zbog karaktera i pogleda na svet. u ovom ludilu gde su droga, alkohol, ubistva i silovanja sastavni deo zivota.


upoznala sam coveka koji ce predavati veronauku mome sinu , znamo se vec 25 godina. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
ти предмети су непотребни...лепо рече анеа па да се не понављам
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1621
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ja sam postao vatreni fan veronauke kada sam nakon razgovora sa decom iz komsiluka saznao da se ne postize ono zbog cega je veronauka uvedena, vec sasvim suprotni efekat u 90% slucajeva. Veronauka je za njih samo jos jedan dosadni predmet i deluje potpuno odbojno.
« Poslednja izmena: 26. Jul 2010, 13:13:49 od framling »
IP sačuvana
social share
@nikolajovic "People arguing over gods, religions, and national boundaries, which are absolutely imaginary." - Neil Gaiman

Očekivano, momci sa manjkom pameti i viškom adrenalina su iskorišćeni, ali #BGPride je protekao mirno a čuo sam i da žurka tek počinje. Wink
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
Ja sam postao vatreni fan veronauke kada sam nakon razgovora sa decom iz komsiluka saznao da se ne postize ono zbog cega je veronauka uvedena, vec sasvim suprotni efekat u 90% slucajeva. Veronauka je za njih samo jos jedan dosadni predmet i deluje potpuno odbojno.

kako za cije dete. neko ko presira decu dobije suprotan efekat. ja sam za sada upisala a on ce se odluciti do kraja Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Ja sam postao vatreni fan veronauke kada sam nakon razgovora sa decom iz komsiluka saznao da se ne postize ono zbog cega je veronauka uvedena, vec sasvim suprotni efekat u 90% slucajeva. Veronauka je za njih samo jos jedan dosadni predmet i deluje potpuno odbojno.

хм...да ли су то само разговори са децом из комшилука? Smile
требала би полиција да ти претресе хард диск...ко зна шта ту има... Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Apple iPhone SE 2020
da. i ja sam zaokruzila opciju verska nastava . smatram da ce moje dete na ovim casovima razviti mnogo bolje sposobnosti nego na gradjanskom.
zelim da saslusa sve o veri , a njegovo je hoce li biti vernik .i zelim da mu odgovor bude :zelim da postanem dobar covek  Smile

Pa, to je ispravan stav... ali.. ja ipak mislim da majka crkva treba da iz svog dzepa finansira i pod svojim skutima odrzava sve to... kao sto je nekada bio slucaj... Smiley

Ovako... za veroucitelje se ponekad uzimaju neki jaaaaako zanimljvi likovi kojima je ne bih dala da mi umese naforu, a kamo li da predaju mom detetu...
Znaci... retko kada su u pitanju prote, cesto su to razni fanatici kojima je cilj da budu novi Isus... ili tako... novi taliban....
I to treba proveriti kada se dete upisuje...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
da. i ja sam zaokruzila opciju verska nastava . smatram da ce moje dete na ovim casovima razviti mnogo bolje sposobnosti nego na gradjanskom.
zelim da saslusa sve o veri , a njegovo je hoce li biti vernik .i zelim da mu odgovor bude :zelim da postanem dobar covek  Smile

Pa, to je ispravan stav... ali.. ja ipak mislim da majka crkva treba da iz svog dzepa finansira i pod svojim skutima odrzava sve to... kao sto je nekada bio slucaj... Smiley

Ovako... za veroucitelje se ponekad uzimaju neki jaaaaako zanimljvi likovi kojima je ne bih dala da mi umese naforu, a kamo li da predaju mom detetu...
Znaci... retko kada su u pitanju prote, cesto su to razni fanatici kojima je cilj da budu novi Isus... ili tako... novi taliban....
I to treba proveriti kada se dete upisuje...



jbg nisam ulazila u problematiku finansiranja. ovog predavaca znam rodjen je za taj posao . nikakav taliban  Smile
kad sam videla njegovo ime i prezime , sokirala sam se , bila sam presrecna  Smile
da to su tek svrseni popovi , koji cesto biraju ovaj posao jer zele porodicu. oni koji se predele za crkvu cesto zele napredovanje , onda nema porodice  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
Citat
Veronauka i građansko promašaj
Девет година им требало да сконтају.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ma malo da nauce o izborima, politickim partijama, ustavu i to kako drzava funkcionise a to moze i da se uklopi u istoriju recimo. A veronauk ko oce moze u okviru crkve, tamo je bolje, blize i trebalo bi biti profesionalnije  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 34
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.