Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 08:53:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: limited or no connectivity  (Pročitano 1458 puta)
26. Nov 2012, 18:59:56
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung s21+
Imam sledeci problem,na laptopu mi internet i preko wifi i preko lan-a radi perfektno,medjutim desktop racunar zeza,prikljucim ga na kabal nece da radi non stop mi prikazuje limited or no connectivity,ukucam mu rucno ip adrese,stavim modem na fabricka podesavanja nece ni tad,idem na repair u opcijama,nece ni tako,kada pingujem imam 4lost-a i pise Destination host unreachable,radi se o modemu Huawei klasicni sto bi mi rekli HG520s,i internet je open adsl telekomov,ne znam sta da radim vise.Na desktop racunaru je integrisana lan kartica NVIDIAnForce
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.10
mob
HTC Sensation
Ako imas nForce2, postoji mogucnost da ti je ukljucen firewall koji stize uz nForce drajver. Pokusaj da vidis imas li neke mrezne opcije pod nForce.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Motorola 
Novije jeftinije ploče imaju problem sa pregrevanjem od koga LAN pobrljavi (imam Asusa/ATI čipset sa Realtekom,isti modem kao tvoj,takođe Lelekom) .Problem već jako dugo uspevam da rešim na samo jedan način (drugi bi,pretpostavljam,bio mnogo bolje provetravanje kućišta/hlađenje ploče i čipseta...itd.) - hardverskim resetom BIOS-a (pincetu u ruke i prespajaj kratkospojnike na 20-tak sekundi).Snimi setovanje BIOS-a kada ga podesiš nakon reseta (da se ne maltretiraš ako bude ponovo zatrebalo). Sreća da mi ovaj metod rešava problem,jer sam pre 2 godine bio na ivici da kupujem zasebnu LAN-karticu/mnogo skuplje hlađenje.
« Poslednja izmena: 26. Nov 2012, 19:39:35 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung s21+
To nisam pronasao standardni firewall je ukljucen,iskljucivao sam ga,al nista,ne znam sta mu je
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
mob
Samsung s21+
Ma danas su lan kartice jeftine,ako treba kupicu novu i da ne mislim vise,a mnogo se nerviram oko elektronike,inace ima ceo racunar da skrsim,il cu da kupim onu usb lan,a i star je racunar.Cisto sam informativno pitao da vidim sta i kako,mozda i uspem da resim problem,ako ima jos neku ideju da probam?
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.10
mob
HTC Sensation
Ako te ne mrzi, pokusaj da obrises mrezni drajver i da ga reinstaliras. Ako ti prilikom instalacije ponudi da instaliras neki firewall ili bilo kakav dodatak za mrezu (davno bese, ne mogu da se setim kako se zove), to preskoci.

EDIT:
Mozda se zove nVidia Network access manager...  Smile
« Poslednja izmena: 26. Nov 2012, 21:28:04 od savage »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.91
mob
Samsung s21+
Problem je resen,nekoliko puta sam reinstalirao drajvere,sa interneta drajvere kad instaliram kartica zeza,nasao sam cd instalirao sad sve ok.Moze tema pod lock,hvala vam
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Ako opet krene da te zeza, imao sam slican problem, bio negde labav prekid u kabelu, posle zamene sve ok
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21976
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
mob
Apple iPhone 12, S21
[lock]
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Jun 2024, 08:53:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.