Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:24:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Venera  (Pročitano 119057 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I meni je Venera u Devici(8.kuca), i prepoznajem se u onome sto ste o tome pisali,posebno u onome sto je Luche rekla o"cekanju princa na belom konju..." Smile(i ja sam generacija Neptuna u Strelcu).

Inace, moja Venera ima dva aspekta:Sekstil sa Marsom i Trigon sa Asc(Jarac),pa ako neko moze,neka mi objasni sta to znaci Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500

Evo, ja ću ti nešto napisati....  Smile

VENERA SEKSTIL MARS
Baš lijep aspekt.  Smile
Ove osobe su vrlo šarmantne i entuzijastične. Lako se slažu s oba spola. Smatram da posjedu neki kreativni talenat, ali hoće li ga koristiti ovisi o drugim faktorima. Svoje talente mogu uzeti zdravo za gotovo, tj. treba im poticaj i ohrabrenje kako bi napravili nešto s tim talentom. Romantične duše. Mogli bi se igrati match-makera, tj. spajati ljude zajedno.  Smile

VENERA TRIGON ASC
Unutarnja snaga kao rezultat svog izgleda/imidža. Ne natječu se s drugima, ali kad se treba dokazati - ona ustanu! Smile Daju komplimente drugima jer ih, zbog vlastitog pozitivnog mišljenja o svom izgledu, ne bocka ljubomora. Smatram da mogu biti katkad ljenčine.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
ne bih da ispadnem neko zanovetalo, i da stalno nešto prigovaram, ali aiwasse, sado-mazo je od venere i plutona, ne venere i neptuna Smile

hvala, ko radi taj i gresi Smiley
prigovaraj slobodno, kad god mislish da sam pogresio..i ako nisam pogresio ako ja ne naucim, mozda ces ti Smiley tako da niukom sluchaju ne moze da skodi.
« Poslednja izmena: 30. Avg 2006, 03:33:28 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Evo, da nešto napišem malo o svojim aspektima.  Smile :rah:

VENERA KONJUKCIJA MERKUR
Snažan osjećaj pravde pa često radim kompromise, ali ne samo u vezama - uvijek. Ali to nije zato što sam slaba, nego da bi se postigla harmonia. Bar neka. Uvijek prvo volim čuti tuđa mišljenja, pa reći svoja i onda nekako donijeti neke zaključke ili odluke.
Volim umjetnost te posebno pisanje, zbog maštovitog uma.  Smile Privlače me dečki ili osobe koji djele istu ljubav prema pisanju ili umjetnosti općenito.   Smile

VENERA KVADRAT MARS
Ne mogu vjerovati koliko mi ovaj aspekat nije drag! Upućuje na veliku strast, kreativnost... Imam nekupotrbu za ljubavi i bez nje ne mogu baš normalno funkcionirati, ali također imam i potrebu o tome pisati u poeziji. Kvragu, ipak sam romantičarka, iako to teško ili uopće ne priznajem!  Smile Iako to sve zvuči lijepo, bajno i velebajno - ima i tamnija strana svega toga - posebica relacija ljubav-mržnja. Također, u vezama, može biti verbalnog nasilja, koji može čak prijeći u FIZIČKO!  Smile Smile Smile Bilo da se nasilje vrši na meni ili ja na drugome.  Smile Ali bar sam, po ovome aspektu, atraktivna suprotnom spolu.  Smile

VENERA TRIGON SATURN
Snažan osjećaj odgovornosti prema onima koje volim. Ne ulazim u veze munjevito, nego sam dosta oprezna i pokušavam donijeti dobru osudu iliti ocijenu o tome. Mislim da su površne veze totalna glupost s obzirom da volim veze koje duže traju...

VENERA TRIGON URAN
Ne volim puno o ovome, ali ovakve osobe su slobodne, nekonvencionalne u vezi. Štogod novo partner predloži, rado će napraviti.  Smile Prihvaćaju ljude, bilo kakvih sklonosti, kao prijatelje. I vjerujem da nismo sretni s partnerima koji pokušavaju zauzdati naše potrebe.  :[39]:

VENERA TRIGON NEPTUN
Kada su zaljubljeni, kao da su u drugoj dimenziji!  Smile Smile Snezitivne, suosjećajne prirode. U vezama su skloni otvarati srce i otkrivati tajne.  Smiley 1 Opet, privlače ih ljudi koji su zaljubljeni u umjetnost i kreativnost.

VENERA SEKSTIL PLUTON
Moćan šarm i vrlo magnetični. Kad se vežu, vole jako strasno, imaju duboke emocije. Mogu koristiti svoju atraktivnost kako bi manipulirali, a da to i ne shvaćaju. :evil_laugh:

 :pistoles: :joy:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
ova venera trigon saturn i ja osjecam se odgovorna za osobe koje volim uvijek pazim da ih ne povrijedim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala, ko radi taj i gresi Smiley
prigovaraj slobodno, kad god mislish da sam pogresio..i ako nisam pogresio ako ja ne naucim, mozda ces ti Smiley tako da niukom sluchaju ne moze da skodi.

super, zabrinula sam se da ne zvučim kao nadžak baba, drago mi je da je moj strah bio neosnovan  Smile
prigovaraj i ti meni, ali nežno, mesec mi je na asc i mars u raku
« Poslednja izmena: 30. Avg 2006, 09:14:03 od luche »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
imam veneru u prvoj kuci pa sam uglavnom nezan  Smile

Smile samo pazi da me ne naljutish, al kad se to desi znaces  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hvala Sny! Tacno je da ono sto umem i mogu uzimam zdravo za gotovo, a match-making...ha,ha,ha...sta da ti kazem-UVEK provalim kad se neko nekome svidja Smile(sem u sopstvenom slucaju Smile).

Mozda bih mogla da razvijem biznis,na tu temu---kad vec ne mogu da pomognem sebi-da pomazem drugima! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
imam veneru u prvoj kuci pa sam uglavnom nezan Smile

 Smile samo pazi da me ne naljutish, al kad se to desi znaces Smile

da strasno je kad se jarac naljuti Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Venera kvadrat Saturn? Venera kvadrat AC?  Smile (prvo da saznam najgore, lepe stvari na kraju  Smile )
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:24:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.