Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:11:41
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Venera  (Pročitano 119056 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Nepoznat
Browser
NutchCVS 0.06-dev
Vladar kuće je ustvari planeta koja vlada horoskopskim znakom u kome se ta kuća nalazi, je li tako? Smile

Pa jeste, ali kuca moze imati i 2 vladara na primer. Ako si podznak Ovan, to znaci da ti je vrh 1. kuce u Ovnu, da njom vlada planeta Mars. Ali pored toga moze neka druga planeta pored te ``otici`` isto u 1. kucu, i biti isto vladar. Ja sam primetila da mnogo veci uticaj imaju te planete sto same ``odu`` u neku kucu od onih kojima pocinje ta kuca.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
Da ne skrećemo sa teme, postaviću pitanjce
u ovoj temi


« Poslednja izmena: 27. Avg 2006, 15:52:37 od Makishon »
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
meni je venera u blizancima u 8 kuci, ali ja upoce ne volim mjenjat tako cesto partnere , vec skoro ne volim veze upoce ali volim flertovat Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Meni je Venera u Djevici u 6. kući....  Smile
Istina je da se nečujno volim zavući pod kožu. Puno rade za svog partnera, a da on to i ne shvati... To su one male stvari, ali nama su bitne jer tako pokazujemo ljubav. I kritizirajući pomalo, naravno.  Smile Smile Smile
Da razbijem neke stereotipe - Venera u 6. kući nije toliko hladna koliko se čini. :joy:
Vjerujem da, gledajući nekako svoj slučaj, ovdje Venera može se dosta iskazati u umjetničkim i kreativnim sposobnostima, tj. može biti profesija koja upleće ljepotu ili bar pomaganje i usrećivanje ljudi. Rečeno mi je da volim biti diskriminantna katkad te točna i zahtjevna.  :[39]:
Također, vrlo vjerna partneru. Ne volim flirtati, ali volim šarmirati ili da mene šarmiraju....Oli je to isto?  Smile
I još nešto - obožavam biti okružena umjetnošću i glazbom.

Inače, Venera mi je najaspektiraniji planet - imam 6 glavnih aspekata, dva sporedna... A nije loše aspektirana. Sviđa mi se.  :giggle: :evil_laugh:

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
moja venera je jako interesantna
zapravo volim da je tako jer ja opcenito volim razgovarat sa starijim osobama , koje su starije od mene barem 10 il vise godina, dok s mladjima nemogu bas naci zajednicki jezik, ili mi se ne svidja nacin kako gledaju stvari. Smile Smile
Venus Trine Saturn 4°18
Venus Opposition Neptune 3°09
Venus Trine Pluto 1°54

samo mislim gledajuci ove moje aspekte ne svidja mi se opozicija neptuna, jer tako cesto i lako sebe znam ubjeditit da iako se osobe do kojima mi je stalo, ponasaju tako lose prema meni , da zapravo nisu lose i da im treba dati nove sanse. Bas zbog tog aspekta ne volim veze,,, jer uvijek nadljam  Smile Smile i ne znam sto da uradim, kad me lose tretiraju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung D500
Vidiš, imam i ja Veneru Trigon Saturn....

Jel možda voliš tamnije dečke?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
meni je venera u blizancima u 8 kuci, ali ja upoce ne volim mjenjat tako cesto partnere , vec skoro ne volim veze upoce ali volim flertovat Smile

pa ne menjash ti nesto zato sto volish vec zato sto venera u blizancima  daje ljude stalno nezadovoljne u vezama..

to sto ih ne manjash cesto to ti je zbog ovih trigona a to sto volish da flertujes to ti je zbog kvadrata venere i neptuna.. pazi malo da mashtu i  moguce da si malo sado mazo
« Poslednja izmena: 29. Avg 2006, 12:03:27 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 76
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ne bih da ispadnem neko zanovetalo, i da stalno nešto prigovaram, ali aiwasse, sado-mazo je od venere i plutona, ne venere i neptuna  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


This is me...then

Zodijak
Pol Žena
Poruke 7354
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
najvise "ludorija" takve vrste pravi VE90UR
IP sačuvana
social share
Wanna love me,wanna touch me,think twice 'cause you gotta long way to go
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 477
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
a sto je sado mazo?
Vidiš, imam i ja Veneru Trigon Saturn....

Jel možda voliš tamnije dečke? Smile

Volim decke i muskarce koji drze do sebe i da tamniji da su ne volim zucke , ne moraju pretjerano bit visoki, ali da drze do sebe mi je jako vazno.
meni je venera u blizancima u 8 kuci, ali ja upoce ne volim mjenjat tako cesto partnere , vec skoro ne volim veze upoce ali volim flertovat Smile

pa ne menjash ti nesto zato sto volish vec zato sto venera u blizancima daje ljude stalno nezadovoljne u vezama..

to sto ih ne manjash cesto to ti je zbog ovih trigona a to sto volish da flertujes to ti je zbog kvadrata venere i neptuna.. pazi malo da mashtu i moguce da si malo sado mazo

pa kako cu bit zadovoljna vezama kad od mene traze nesto sto nemam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 44
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:11:41
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.