Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Venecuela dodeljuje nagradu za mir, prvi dobitnik Putin  (Pročitano 3291 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Sve je to u analima kosmosa, nematerijalnih  Smile

Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Samsung 111111
Ako je suditi po mandarinim postovima..Izlgeda niko na svetu nista ne zna..Sem Amera i EU.

Kad Ameri jebu neku drzavu, razbiju joj suverenitet, preuzmu drzavu i uzimaju im resurse ili pare..Mandarina doskocica "Ko zna zna" i slicne maloumne izjave.
Ali kad Putin i Rusi nekog sjebu sto ja ne podrzavam naravno ali i ne znam da su neku drzavu toliko osakatili kao sto je to uradila EU ili Ameri..e onda idu mandarine druge pesmice i zalopojke..

Ako su EU i obama dobili nagrade za mir..Ja ocekujem da ja licno dobijem Nobelovu nagradu za doprinos fizici Smiley
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Citat
Ali kad Putin i Rusi nekog sjebu sto ja ne podrzavam naravno ali i ne znam da su neku drzavu toliko osakatili kao sto je to uradila EU ili Ameri.

Pogledas istocnu Evropu, 25 godina posle se jos oporavljaju  Smile

Al dobro, inace ovo u Venecueli bas i nema veze sa Amerikom, osim da uvoze i sad odatle naftu. Ovo su uradili za domaci zadatak, zedni pored vode  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Samsung 111111
Pa kazem ja dobro..Na svetu su svi maloumni i glupi samo su Ameri pametni i EU Smiley
Svi ostali su glupaci, koji crkavaju zedni a imaju vode..Ili imaju naftu ali su maloumni da je iskoriste..Ili imaju resurse a ne znaju sta sa njima da rade i slicno.

Ali zato EU i Ameri sve koriste...otprilike ceo svet koriste i od svih otimaju.

A Rusi su jedino krivi sto su dovoljno jaki da Ameri i EU mogu da im posisaju kurac..i ne mogu da ih razore kao Srbiju, Libiju, Siriju i slicno.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Citat
Svi ostali su glupaci, koji crkavaju zedni a imaju vode..Ili imaju naftu ali su maloumni da je iskoriste..Ili imaju resurse a ne znaju sta sa njima da rade i slicno.

Pa pogledaj malo Venecuelu, sta im nedostaje od resursa i uz to i klimu, imaju neke socijaliste na vlasti i opet prc milojko?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
mob
Samsung 111111
Dzaba njima resursi ( ne poznajem prirodna bogatstva Venecuele)...MIslim da EU i USA bolje zaradjuju bombama i terorom.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Citat
Ali kad Putin i Rusi nekog sjebu sto ja ne podrzavam naravno ali i ne znam da su neku drzavu toliko osakatili kao sto je to uradila EU ili Ameri.

Pogledas istocnu Evropu, 25 godina posle se jos oporavljaju  Smile

Al dobro, inace ovo u Venecueli bas i nema veze sa Amerikom, osim da uvoze i sad odatle naftu. Ovo su uradili za domaci zadatak, zedni pored vode  Smile

Zar ne bi trebalo uz EU da se oporave za 5 godina recimo. Ipak je to kboom
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Dzaba njima resursi ( ne poznajem prirodna bogatstva Venecuele)...MIslim da EU i USA bolje zaradjuju bombama i terorom.

Pa resursa imaju ko u prici, sede na najvecem rezervoaru nafte na svetu, drugi po rezervama gasa, imaju klimu snova, more, glecere, prasume a nemaju hrane i struje, furaju se na socijalizam a na vrhu pri korupciji i kriminalu,,i pored svih problema kreiraju neke nagrade Putinu, nebitno da su i nekom drugom dodelili, Obami, Kimu, Mugabeu. E ako ne vidis da su tupi i glupi onda ne znam o cemu pricamo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.