Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:05:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?

Glasanje završeno: 27. Jun 2011, 23:47:39

Dzordz Rkman (39) ~ taksista , huligan
4.4%  (19)
Bojana Stojkovic (25) ~ odbojkasica, tabadzija
17.5%  (75)
Horvat Cagalj (33) ~ nejasno zanimanje\konkurs za zanimanje\bolja Lokica od Lokice Smile
4.4%  (19)
Marijana Cvrljak (27) ~ domacica, supruga mornara
6.8%  (29)
Nikola Nemecevic Nemes (22) ~ operski pevac
5.8%  (25)
Dusko Bogdanovic (55) ~ poljoprivrednik, veseljak
11.7%  (50)
Sara Vucelic Soraja (24) ~  student, model u Dubaiju
14.5%  (62)
Mila Stokic (21) ~ hostesa, malodobna majka (maloletna majka)
1.9%  (8)
Dragana Strahinjic (27) ~ kozmeticarka, tihi glasic
10.3%  (44)
Nikola Maurovic (21) ~ saban, zestok momak
2.6%  (11)
Slavica Djulejic (43) ~ taksista, (   .   ) (   .  )
4%  (17)
Nirmal Kukic (25) ~ diplomac necega
1.4%  (6)
Milan Grahovac (31) ~ borac za ljudska prava, mali pipl
1.9%  (8)
Ema Suker (20) ~ mali pipl zenskog roda, nepoznato zanimanje
0.5%  (2)
Drazen Bogdan (48) ~ uzgajivac, seljak po sopstvenom misljenju, vatrogasac
0.9%  (4)
Nikola Nasteski (20) ~ wannabe Klaudija Sifer, striptizer
4.7%  (20)
Tamara Djordjevic  (23) ~ apsolvent, wannabe zavodnica ozenjenih muskaraca
2.6%  (11)
Radisa Miljkovic (51) ~ seljak, profesionalni ucesnik VB
1.9%  (8)
Vladimir Tomovic (28) ~ dreser pasa, Crnogorac ;P
0.2%  (1)
Branislav Radonjic (25) ~ igrac, Horvatova ostra konkurencija, samo manje simpatican
0.5%  (2)
Antonija Jovanovic (25) ~ zivi za fajt, sankerica, promoter
1.9%  (8)
Ukupno glasova: 429
Idi dole
Stranice:
1 ... 330 331 333
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki Brat - Sezona 4  (Pročitano 646955 puta)
Svakodnevni prolaznik


Wonderful life.

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 424
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.11
mob
Samsung S5230
 Nemesov novi hit: " Zaljubljen od prvog dana,sve dok nije dosla mama. "  Smile
IP sačuvana
social share
Mogu da me povrede, ne i da me pobede. Smiley


Odlazi nevoljooo,zasto mi radis too? Wink
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Suprug: Neću ni lipe koju je zaradila seksom, hoću rastavu

Marijanin muž otkrio nam je kako planira riješiti situaciju u kojoj se sad našao zbog suprugina preljuba u showu. Izbacio ju je iz stana i ne želi više biti u braku s njom
Zadnja izmjena prije 4 sata i 28 minuta   Piše: 24sata

 
Nakon što je Big Brother završio, Marijana Čvrljak (27) živjet će s ocem Ivom Kovačevićem u Kninu. Prije njena dolaska njen suprug Ivan Čvrljak (32) bio je u Kninu gdje je doveo njihovu kćer Korinu (2) kako bi vidjela majku. U tiskanom izdanju 24sata u srijedu pročitajte detalje odnosa Marijane i njena supruga nakon završetka showa. Saznajte zašto je Ivan Marijanu izbacio iz njihova stana u Šibeniku te kako planira riješiti situaciju. Otkrio nam je da novac od nagrade koju je Marijana osvojila ne želi, a ne želi više ni biti u braku s njom.


Ivanova sestra: Najviše je naštetila sebi
Ivanova sestra Dragana Čvrljak (30) rekla nam je kako Marijani ništa ne zamjeraju te dodaje da je pobjednica ovogodišnjeg Big Brothera najviše naštetila sama sebi. Ispričala nam je kakav je život s Marijanom, koje su njene kvalitete te kakva je majka. Za Nemeša Dragana nema ni jednu lijepu riječ.

Što je rekao Nemeš nakon svega?
I Nikola Nemešević (22), s kojim se Marijana seksala pred kamerama i varala supruga, rekao nam je što misli o Marijani i kako se osjeća sad kad vidi da je ona zapravo sve glumila kako bi osvojila nagradu.
Horvat Čagalj (33) ispričao nam je što ga je ponukalo da Marijani ne čestita na pobjedi te zašto se kasnije predomislio. Kaže da nije na Nemeševoj strani, a njegovu odluku da ostavi Marijanu povezuje s informacijama koje je dobio nakon što je izašao iz kuće.

Izvor: 24 Sata




Covece, koliku glavu ima..
« Poslednja izmena: 29. Jun 2011, 12:50:13 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Ko je Ivan Čvrljak, prevareni muž?

Završen je četvrti serijal Velikog Brata, koji je obeležio ljubavni trougao: Marijana Čvrljak, Nikola Nemešević i njen suprug Ivan. Epilog svega je razbijena romansa golupčića iz VB, ali i razvod para iz Hrvatske.

Po ulasku u kuću Velikog brata, Marijana je predstavljena kao domaćica i majka, ali ubrzo je pokazala jedno sasvim drugo lice. Stvari su nekako išle brzo za Nemeša i Marijanu, tako da su ubrzo oboje završili u krevetu, dok je Marijanin suprug Ivan, po zanimanju mornar, sve to posmatrao iz Škotske, gde je u tom trenutku bio na dužnosti kao drugi oficir palube na brodu za podvodna istraživanja.

A bila je ljubav mog života...

Ljubavna prevara njene supruge pred milionskim auditorijumom toliko je razjarila Ivana, koji je podneo zahtev za razvod. A pre početka rijaliti programa, ovako je 32-godišnji mornar pričao o svojoj ljubavi sa Marijanom.

’’Upoznali smo se preko ’Iskrice’ (on-lajn upoznavanje novih ljudi i srodnih duša). Sve se izrodilo iz puke slučajnosti i jednostavno smo počeli da se dopisivati. Ona je tada živela u Kninu i kada vratim vrijeme, moram reći da smo neku čudnu povezanost odmah otkrili, pa smo nekako brzo prešli na komunikaciju preko Skajpa. Komunicirali smo tako svaki dan i posle dvadesetak dana odlučili da se nađemo na dočeku Nove godine u Šibeniku. I kao za inat, dan pre Nove godine dobijem poziv iz Škotske od jedne brodarske kompanije, koju sam pola godine pre toga progonio s molbama za posao. Želeli su me na brodu za Silvestrovo. Kako nisam imao izbora, prihvatio sam, a ona je, kad sam joj to javio, mislila da izmišljam da bih izbegao susret s njom. U to vreme ugovori su mi bili 28 dana na brodu, a 28 kući. Kada sam prvi put otišao, s obzirom da se nismo stigli vidjeti, nekoliko sam je puta zvao, a kad sam došao kući, odmah sam otišao u Knin da se upoznamo. Onda smo se zaista zaljubili, celi mesec se nismo odvajali i ja sam odmah znao da će mi ona biti žena’’, kazao je Ivan u intervjuu za ’’Slobodnu Dalmaciju’’.

Navikao sam se da ih gledam, vole se...

Međutim, posle Marijanog ulaska u kuću, nije bilo nazad za Ivana, koji je ubrzo postao meta medija. 32-godišnji čovek je, na neki način, odlučio da ne napada suprugu preko medija.

"Svašta se pisalo o nama - da smo svingeri, brak nam je u krizi, da se ne slažemo, ali to nije istina. Do Marijaninog ulaska u Kuću, mislio sam da imam savršen brak", rekao je za "Extra" Ivan Čvrljak.

On je dodao da zna da je većina ljudi na njegovoj strani, i da svakodnevno sluša ružne reči na račun svoje "buduće bivše supruge".

"Marijana je majka moje ćerke Korine, i kao takvu ću je uvek poštovati. Neću ružno govoriti o njoj, za razliku od drugih. Ali moram da priznam da ne mislim da glumi u Kući Velikog Brata, mislim da se iskreno zaljubila. Niko to nije mogao da očekuje. Najpre sam bio u šoku, ali sada svakodnevno gledam VB, i ne smeta mi da je vidim sa Nemešem", istakao je Ivan, za razliku od Marijanog oca, koji je već bio spreman da je se odrekne preko novina.

Marijanina pobeda i novac

Pošto je Marijana osvojila 104.000 evra, za koje je rekla da će ih iskoristi za novi početak, pojavilo se pitanje da li će bračni par podeliti nagradu. Iako po ugovoru Ivan ima pravo na pola sume novca, on je izjavio kako ’’ne želi novac zarađen na seksu’’.

Sa druge strane, Ivan je razmislio da svoju ispovest nekako i unovči. On je poručio novinarima jednog hrvatskog nedeljnika da razmisle o tome i da mu dostave ponudu, pa će on odlučiti da li baš za njih da otvori dušu, ili će sačekati da neko izdvoji koji evro više.

’’Moja godišnja plata je oko 27.000 evra. Vi samo napišite broj, i ja ću vam se javiti. Nećemo se nalaziti, ponavljam, napišite broj, a ja ću reći da ili ne. U poruci napišite svotu . Ne pričam ni sa kim, jer nemam razumevanja ni za koga. Ni mene sudbina nije mazila. Ili ćemo tako, ili me se okanite. Neka vam Marijana odgovara na pitanja’’, izjavio je Ivan, a preneo je ’’Kurir’’.

Marijana kod psihijatra?

Pošto se vratila u Šibenik, atraktivna Hrvatica i pobednica "Velikog brata", Marijana Čvrljak, upala je u tešku depresiju, pa je po savetu roditelja počela da posećuje psihijatra.

Izvor: Vesti-online
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Duško VB: Nemeš se ne boji mame, lepši je i pametniji od Marijane

Duško Bogdanović, poznatiji kao Dule iz regionalnog Velikog brata dane posle izlaska iz kuće provodi odmarajući se sa porodicom. "Ja sam hteo da ostanem još par dana u Beogradu sa ženom i ćerkom kod rođake, ali moja žena nije htela. Ona je htela da idemo kući. Super mi je otkako sam slobodan", kaže Dule.

Na pitanje bi li se opet vratio u kuću Velikog brata, odgovara: "Ne bih odmah, možda posle nekog vremena. Ja sam jako vezan za svoju Radojku i to je puno vremena. Možda bih se na pedeset dana vratio", kaže Duško i dodaje kako ne žali što nije osvojio 104.700 evra iako priča:

"Ja nemam internet, ali ovaj moj prijatelj što je sad došao iz Nemačke ima i on mi kaže, a i drugi prijatelji mi kažu da se pričalo o nekoj prevari. Ja i Horvat smo imali pred kraj najviše glasova, ali je pobedila Marijana. Ne znam šta je to bilo i da li je to istina, ali neću se žaliti, što bih se žalio", priča Duško i dodao:

"Moja Radojka je sve gledala, a i još par prijatelja i svi kažu da sam bio dobar. Niko mi ništa ne zamera. Ćerka i žena su srećne što sam se vratio kući, ali svi žale što ja nisam pobednik". Na pitanje s kim se sprijateljio najviše, odgovara: "Horvat mi je na prvom mestu, a Soraja na drugom. Tako sam ih svrstao. Dogovorili smo se i oni sad trebaju da dođu u posetu da vide gde ja živim i tako, a onda ću ja kasnije da idem kod njih. Sad prvo moram da izvadim putovnicu".

Na pitanje kako komentariše odnose Marijane i Nemeša i njihov naprasni prekid veze, Duško kaže: "Nemeš se ne boji mame, nije on zato prekinuo sa Marijanom. On je shvatio da je zgodan, mlad, lep i pametan i zato je  raskinuo vezu sa udatom ženom. Ja nisam nikad odobravao tu vezu, to sam mu i rekao. Njegovi roditelji trebali bi da mi budu zahvalni što sam mu govorio da mu to ne treba u životu", zaključio je Duško.

Izvor: Svet plus
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Onda smo se zaista zaljubili, celi mesec se nismo odvajali i ja sam odmah znao da će mi ona biti žena’’, kazao je Ivan u intervjuu za ’’Slobodnu Dalmaciju’’.

Dodajte mi rupcic...


(OK... zasto sam ja jedina budala koja ovo i dalje komentarise?  Smile)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Samsung Galaxy S III


Sve joj pise na faci...  Smile
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
HTC One
(OK... zasto sam ja jedina budala koja ovo i dalje komentarise?  Smile)

Ne znaN. Mozda ces prekinit kad dobijes dite.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple iPhone SE 2020
Aaaaaaa... "dite"...

Rigam kada cujem tu rijec...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.11
mob
Apple 5
Citat
Onda smo se zaista zaljubili, celi mesec se nismo odvajali i ja sam odmah znao da će mi ona biti žena’’, kazao je Ivan u intervjuu za ’’Slobodnu Dalmaciju’’.

Dodajte mi rupcic...


(OK... zasto sam ja jedina budala koja ovo i dalje komentarise?  Smile)
Smile Sto ? Samo nastavi interesantni su ti komentari  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
U intervjuu koji je dala za novi broj magazina „Story“, pobednica Velikog brata je otvorila dušu i rekla iskreno šta misli o svemu što se dogodilo u kući između nje i Nemeša i planovima koje je imala za zajedničku budućnost.

„Žao mi je što sam svojim ponašanjem osramotila svog supruga, porodicu i drage ljude. Sklopila sam brak u crkvi. Tužno..Nisam mogla potiv sebe, zaljubila sam se u drugog. Ne mislim da je to greh, svako ima pravo da radi šta želi. Samo sam htela da budem srećna“, rekla je Marijana i dodala da je verovala u ljubav kad se udala.

Međutim, u kući se rodila nova ljubav puna strasti, koja se pored brojnih planova, ipak nije nastavila po završetku rijalitija.

„Dva dana pre završetka šou-a, Nemeš i ja smo se pozdravili, poljubili i obećali da ćemo čekati jedno drugo, a on me je izdao. Rekli smo – u dobru i u zlu. Trebao je da me sačeka, a nije. Naravno da se osećam iznevereno, ali pretpostavljam da je pao pod uticaj drugih ljudi. Sam je tako odlučio. Ja sam želela da budemo zajedno kad izađemo“.

Ipak, Marijana bi volela da se vidi sa njim, jer kako kaže „Bilo bi fer i ljudski da pokušamo da rešimo nesuglasice kao dvoje odraslih ljudi, nevezano za ishod tog razgovora. Volela bih da pričam sa njim, ali u ovom trenutku nemam ni njegov broj“.



Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 330 331 333
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:05:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.