Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?

Glasanje završeno: 11. Mar 2010, 11:48:04

Andrija Ojdanic (63) - Era, pevac, svaler
3.4%  (9)
Tamara Simic (25) - model
1.9%  (5)
Alden Hadzikaric (41) - glumac
1.1%  (3)
Anabela ex-Djogani (35) - pevacica, ex-FunkyG
7.3%  (19)
Bora Drljaca (69) - pevac, navodno za*ebant
3.4%  (9)
Ana Bebic (24) - pevacica, bivsa ucesnica OT
8.8%  (23)
Ervin Katona (33) - Strongman, sportista
18.8%  (49)
Divna Karleusa (52) - majka Jelene Karleuse, radio voditelj
0.8%  (2)
Bojan Jovanovski (24) - travestit, zabavljac
4.6%  (12)
Sanja Brnovic (22) - model
0.8%  (2)
Mladen Radulovic (27) - bivsi decko Seke Aleksic, navodno maneken
2.3%  (6)
Lepa Lukic (70) - pevacica, Kalamiti Dzejn
4.6%  (12)
Milan Maric Svaba (29) - klinac iz "Rana"
37.9%  (99)
Ena Popov (23) - bivsa ucesnica VB
4.2%  (11)
Ukupno glasova: 261
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki Brat 2010 VIP ~ Glasajte za favorite  (Pročitano 232986 puta)
Poznata licnost


Gusarska posla...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3646
Zastava The Golden Age of Piracy
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung Galaxy S III
Onda evo i za tebe jedan xanax  Smile



i nema da ti smetaju glupe reklamne poruke i retardirani ljudi na tv   Smile ( a i na forumu  Smile )
« Poslednja izmena: 01. Mar 2010, 00:44:56 od Black_Pirate »
IP sačuvana
social share
Above _ Beyond - Sun In Your Eyes (chillout video) .mp3
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Nokia 
Lepa nije 'tela da priča o svađama a sEra Imbecile navalio pa navalio:"Pa pričaj,pričaj!".
Ona ustade žena i ode.Na izlasku prozbori:"''Beš emisiju kad je gosti vode".
Potpuno opravdano.

Eru na banderu!
I to za uskršnje rekvizite pa da visi malo naopačke.
Možda mu dođe iz q u glavu.To je jedini način izgleda.
Ko ga pusti ispred kamera ponovo po bilo kom osnovu rđom kap'o dok mu je kolena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Ma Lepava prsla, Era je valjda nešto prekinuo dok je pričala i naljuti se baba i izađe. Nije joj trebala ova blamaža sa VB-om, ipak je ona jedina od svih tamo uz koju može da stoji naziv VIP.

A inače, slažem se da je Era nesnosan, al potpuno je amaterski napustiti emisiju, mnogo gori je bio prema njoj dok je trajao show pa nije izašla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung Galaxy S10
E ljudi, aj' da i ja kažem nešto o Eri, tj. moje mišljenje. Do pred kraj nisam imao favorita, a onda mi je Švaba bio favorit, a odma' posle njega Era, a evo i zašto:
ja ne mislim da je Era Ojdanić ikakva veličina, ali sam ga zgotivio iz 2 razloga: svađao se sa pederom non-stop, a peder me je neverovatno iritirao, tuk'o bi' ga usranom motkom svaki dan, gmaz jedan utovljeni. Drugi razlog je što nije hteo da titra jaja ni Lepi ni Divni. Ne znam da li se sećate, ali Lepa je njega prvih 2-3 dana pošteno zezala, te "ti si seksualni manjak (manjak, ne manijak)", te Divna prodavačica u tvojoj parfimeriji kaže da si impotentan, on ćutao 2-3 dana, onda video da ove guraju pedera u prvi plan, i on se prvo usprotivio njemu, a ovaj se podvukao Lepi kako je ona giga-mega-qrac-palac, pa je prvu svađu napravio on, i onda Era popizdeo i napušio ih qrcem sve koji su mu se suprotstavili. Dobro,jeste malo džukački, al' Era Ojdanić je čovek pevač, sa planine, koji se išlifovao pod šatrom i kafanama, ne možete od njega očekivati da nastupi kao intelektualac. Onda ga je ona crnogorka napala iz čistog mira, njoj ništa ružno nije rek'o, i iza leđa su ga ogovarali drugima, a oni vođeni predrasudama "Era seljak peva seljačke pesme", odma' su se okrenuli protiv njega, i požurivali za sto na cigaru kod mama-Divne i njene ćerkice Bokija-pedera. I onda Divna namazana kučka, njih hvali, mi smo in, on je seljačina glupava, ove praznoglave pevaljkice Ena i Anabela odma' prihvate sve što im se servira, tako da je Era imao vrlo malo realne šanse da ima normalnu komunikaciju od starta. Videli ste, oni koji su tamo bili a nisu hteli da se priklanjaju klanovima, poput Švabe, uopšte nisu imali problem sa Erom, čak naprotiv. Igra je bila da se Boki peder napravi zvezdom u Srbiji, da se proglasi mega-inteligentnim i zabavnim, a Era koji na to ne pristaje je bio smetnja, i onda su mu svašta pravili iza leđa.
A ta Lepa je, poštovanje njenoj pevačkoj karijeri, jedna izuzetno sujetna i nepismena osoba, smpremna je da se zajebava na tuđi račun, recimo Erin, do suza, a njoj kad nešto samo malo prigovoriš - ma smak sveta, ne smeš ništa da joj kažeš. Strašno me je razločarala. I još nešto, kao muzičaru, bilo mi je bedno da je slušam kako u ispovedaonici ne ume da objasni velikom bratu da joj naprave matricu u nižem tonalitetu, ona se muči kako je to njoj visoko, to "vištanje", a ne zna da objasni šta hoće, strašno, pa svaki kafanski pevač sa iole iskustva zna da ti zatraži da digneš/spustiš tonalitet pesme za pola tona, ton, dva, već nebitno.
Strašno je isfrustrirana, misli da je mnogo veća zvezda nego što jeste, a ona je zvezda u odlasku, vole je moji roditelji, i njihove generacije. Za mene, uz poštovanje prema njenom nekadašnjem radu, ona više nije zvezda; ja kući ne slušam njene pesme, nemam ih narezane na diskovima ni u autu, u kafićima u koje idem njene pesme ne puštaju, mislim da ni na računaru nemam ni jednu njenu pesmu, a imam skoro 10 GB muzike. Toliko o Lepoj.
Večeras je Era nije uvredio, voditeljka je pita za odnos sa Erom, ona kaže "neću o tome da pričam", a Era kaže "pa pričaj, sad ti je prilika, što nećeš", ona se uvredi, skoči i ode iz emisije. Onda demonstrativno skoči i onaj utovljeni peder, reče "idem i ja", a Era im je dobacio "srećan vam put", i ja bih im isto rekao. Eru su svi u ovom VB-u ispljuvali mnogo više nego što je zaslužio, a druge koji su barem isto toliko zaslužili, niko nije pljuvao, čak su im ladili.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Ima istine, ne mogu reći da se ne slažem sa ovim što si napisao za većinu ukućana. Međutim, Era je daleko od neke žrtve, ljigav je čovek i previše. Ide iz krajnosti u krajnost, u jednom trenutku nekom kaže: Care, kralju, kraljice, legendo (bespotrebno i prilično navalentno šlihtanje), a u drugom ga ocrni načisto. Išao je on na Lepu od početka đonom (tačnije, oboje su se "trpali"), a stekao sam utisak da je pomalo ljubomoran na nju. Švaba i Katona nisu imali problema sa njim zbog svoje prilično pitome naravi.

Naravno, nije Era gori od one makedonske spodobe (to je nemoguće).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11114
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung Galaxy S10
Nisam ja ni rekao da je Era žrtva, ali da nije jedini krivac za svađe, i nije jedini uzročnik. I njega su napadali (makar iza leđa, spletkareći), koliko on druge, često i više. A na kraju je jedini on ispao skot, a svi ostali dobrice. E pa nije bilo tako, zato mi je i krivo što se tako prikazuje.
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5496
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.18
Ispali su dobrice možda samo kod pritupih i naivnih ljudi, mi smo videli da je to sve jedna te ista bagra (uz 2-3 izuzetka, naravno). Divna je recimo veće zlo od Ere, naizgled sva fina i pomirljiva, međutim ume da ubode žestoko, i to po pravilu iza leđa, što je čini gorom od većine. Era je označen kao najveći krivac zato što je realno jako slab igrač, ni o čemu ne promisli duže od 5 sekundi, plane i za najmanju sitnicu... Ali nije najveći skot, definitivno. Meni kod njega smeta ono što sam u prethodnom postu naveo, a što se svađa tiče, pa za svađu je potrebno (bar) dvoje. Tu su svi koji su učestvovali krivi. A ona manekenka što ga je potkačila se ispalila žešće, napala ga je bez ikakvog razloga.

Sad se setih nečega s početka.  Makedonsko spodopče je prilično zakuvalo čorbu prvih dana kad je Lepi prenosio neke potpuno benigne Erine šale, u kojima je ona bila pomenuta samo usputno, bez ikakve zlobe. On joj je to preneo prilično neprecizno i iskrivljeno (ubeđen sam namerno), Lepa pošto nije duple pameti, nije joj ni palo na pamet da to proveri, nego se odmah nadula... Tako je otprilike nastao prelaz iz faze sitnog podjebavanja na relaciji Era-Lepa u fazu žestokog pljuvanja (gde je Era ipak preterao).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Prošlo je nešto manje od 24 sata otkako je završen rijaliti-šou Veliki Brat VIP. Ali, to ne znači da ukućani ne mogu i dalje da se svađaju i to pred kamerama!

Tokom poslednje emisije "Veliki Brat - Veliki mozak", u kojoj su gosti bili svi superfinalisti ove sezone, legende srpske folk muzike Era Ojdanić i Lepa Lukić ponovo su razmenili oštre reči, nakon čega je Lepa napustila emisiju.

Taman što je voditeljka Irina Radović pitala Lepu o njenim utiscima u kući i nakon što su pogledali njen prvi susret sa ispovedaonicom i slatko se svi ismejali, Lepa je rekla da ne bi da priča baš o svemu, a onda ju je Era prekinuo: "Pričaj, pa što si došla u emisiju nego da pričaš?".

Lepa mu je odbrusila: "Hajde bar na jedan sat budi gospodin, pa nisi ti voditelj, nećeš ti da mi govoriš šta da radim!".

Era joj je odgovorio: "Ne mogu da budem ni 15 minuta gospodin kad si ti u pitanju".

Lepa je potom ustala sa stolice i otišla iz emisije, a Boki "Trinaeska" je neuspešno pokušao da je nagovori da se vrati.

Era je potom više za sebe komentarisao kao je Lepa duhovita osoba, ali na tuđ račun i da ne zna da primi šalu na svoj.

Boki je prethodno ispričao događaj sa noćašnje žurke. "Prilazi mi jedan dečko i kaže mi: 'Boki, ja bih da se slikam sa tobom, ali nadam se da ćeš pristati kad saznaš čiji sam - ja sam Erin unuk i stidim se toga, jer je bio bezobrazan u kući'".

Kada je Era to čuo ljutito je uzvratio Bokiju: "To se zove pumpanje! Naduvao si priču, pumpaj, pumpaj".

Mogli bi oni ovako i još 30 dana...

(MONDO)
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Boki 13 ostao je do samog superfinala “VIP Velikog brata”, uprkos tome što je konzervativna sredina dočekala na kolac njegovu neobičnu pojavu. Za ime Bojana Jovanovskog u Makedoniji se vežu mnoge priče, poput onih da je u velikim dugovima, da je zbog toga nastradao njegov telohranitelj, kao i da je u vreme najvećih požara, on koristio vatrogasni helikopter kao prevozno sredstvo.

Popularni Džaro kaže da mu je i sam pomagao da sprovede u delo neke od kontroverznih ideja, ali da su saradnju raskinuli.

“U vreme kada su divljali požari iznad grada, ja sam organizovao da se Boki na stadion spusti u vatrogasnom helikopteru. Sad vi zamislite kako je to odjeknulo u medijima - helikopter koji bi trebalo da gasi požare što ugrožavaju živote i imovinu ljudi koristi se kao prevozno sredstvo Bokija 13! Međutim, posvađali smo se kad je prestao da me sluša i nije poštovao ono što sam mu govorio...”, rekao je za “Svet” makedonski menadžer Velibor Džarovski.

Iako mnogi još uvek raspredaju o njegovom seksualnom opredeljenju, dojučerašnji menadžer kontroverznog transvestita kaže da Boki još uvek nije imao nikakva seksualna iskustva.

“Niti je je*ao niti je bio je*an! Boki je nevin i to mogu da potpišem! U jednom periodu je vrlo ozbiljno razmišljao o tome da promeni pol i mnogo je pričao o tome. Naravno, poveravao se samo bliskim prijateljima”, govori Džaro.

Izvor: SrbijaNet
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Naravno, nije Era gori od one makedonske spodobe (to je nemoguće).

Gori je. Stoka je neopisiva. Matora konjina.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.147 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.