Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?

Glasanje završeno: 11. Mar 2010, 11:48:04

Andrija Ojdanic (63) - Era, pevac, svaler
3.4%  (9)
Tamara Simic (25) - model
1.9%  (5)
Alden Hadzikaric (41) - glumac
1.1%  (3)
Anabela ex-Djogani (35) - pevacica, ex-FunkyG
7.3%  (19)
Bora Drljaca (69) - pevac, navodno za*ebant
3.4%  (9)
Ana Bebic (24) - pevacica, bivsa ucesnica OT
8.8%  (23)
Ervin Katona (33) - Strongman, sportista
18.8%  (49)
Divna Karleusa (52) - majka Jelene Karleuse, radio voditelj
0.8%  (2)
Bojan Jovanovski (24) - travestit, zabavljac
4.6%  (12)
Sanja Brnovic (22) - model
0.8%  (2)
Mladen Radulovic (27) - bivsi decko Seke Aleksic, navodno maneken
2.3%  (6)
Lepa Lukic (70) - pevacica, Kalamiti Dzejn
4.6%  (12)
Milan Maric Svaba (29) - klinac iz "Rana"
37.9%  (99)
Ena Popov (23) - bivsa ucesnica VB
4.2%  (11)
Ukupno glasova: 261
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki Brat 2010 VIP ~ Glasajte za favorite  (Pročitano 232990 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
Još uvek nesvestan da je pobedio u “VIP Velikom bratu”, Milan Marić, koji se proslavio ulogom kriminalca Švabe u kultnom filmu “Rane”, nije razmišljao na šta će potrošiti novac. Ipak, siguran je u to da mu se dopada Ena, pa bi voleo da nastavi druženje sa lepom Novosađankom.

“Jako sam uzbuđen i tek sada počinjem da shvatam da sam pobedio! Kao svako normalan, priželjkivao sam pobedu ali nijednog trenutka nisam razmišljao kako bih potrošio nagradu. Novac mi je jako potreban, ali iako olakšava život, nije sve u njemu”, rekao je Milan za Press.

Švaba kaže da je i ušao u kuću na Košutnjaku zbog novca, ali i zbog želje da se vrati na film.

“Hoću da nastavim da se bavim glumom, ali tu su i finansijski razlozi - potreban mi je novac. U međuvremenu sam svašta radio da bih preživeo - u firmama koje se bave trgovinom i kao obezbeđenje u lokalima. Nažalost, nisam dobijao dobre ponude za glumu, pa se nadam da ću ponovo ući na vrata sedme umetnosti i da će me angažovati kao glumca”, objašnjava Milan.

Iako Milanova sestra Marija smatra da Ena nije njegov tip devojke, te da se zbog zatvorenog prostora zaljubio u devojku koja ga ne zaslužuje, Švaba misli drugačije.

“Jako bih voleo da se družimo. Ena je lepa i vaspitana i ima osobine i karakteristike koje se meni sviđaju. Privukla me je ta njena umerena doza drskosti”, iskren je Milan.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Era Ojdanic nema osnove odgoja, kulture, a sve mi se cini ni obrazovanja... Sramota za cijelu estradu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Nokia 
Naravno, nije Era gori od one makedonske spodobe (to je nemoguće).

Gori je. Stoka je neopisiva. Matora konjina.
Slozicu se sa tobom.
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


-.- Hello I'm Johnny Cash -.-

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8916
Zastava Sarajevo
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
Makar je peder obrazovaniji i pismeniji od njega, sto Eru-seljaka Ojadnica cini jos vecim jadom nego sto jeste Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 274
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Ant.com
mob
Nokia 
Najbolju definiciju Ere dao je Milutin Popović Zahar u Velikom Mozgu:
"On bi se javno vešao samo pod uslovom da to direktno prenosi televizija."
Običan pozer i folirant bez podloge i potencijala.
2 grama mozga i 2 tone ega.
U VIP4 je pokušao da imitira Milića.Zaboravljajući pri tom kako je taj isti Milić (inače još veći pozer i folirant) proš'o u VIP3.(Ki bos po trnju.)Napujdan ekspresno sa sve socijalnim zubalom i onom glupavom trubicom.
Era ,samozvani ekspert za reality,ni dan danas nije ukapirao suštinu.A suština je:Bez foliranja - samo duša na tacni.
Čova je toliko nesvarljiv da se te njegove retke dobre osobine uopšte i ne primećuju.
Uz Maju Nikolić definitivno najgori lik svih reality cirkusa ikad.

Što se tiče onog hermafrodita bez seksualnog iskustva:džaba se tripuje da može u Srbiji da napravi nekakvu karijeru imitirajući Bugarskog pevača Azisa.
Em je ugly em je prazan em nema veze s pevanjem.(A čujem po toj Makedoniji čak drži i koncerte jbt!!?).
Duhovit donekle jeste al' u odnosu na Dragana Marinkovića Macu je treća Tunguzijska liga.

O pobedniku ne bi'.Ja sam već i zaboravio ko je.Nešto mi poznato to Švaba al' da me neko ubije ne mogu da se setim.Mutavi anonimac pre - mutavi anonimac i posle.Žali bože para spucanih u glasove.

Jedini koji je eventualno zaslužio da se nazove "Pobednik VIP Velikog Brata" (mada je to tričava titula što jes' jes') je Ervin Katona - Dobri Div sa Severa.I donekle Lepa zbog pokazanih iskrenih emocija i realne VIP titule.
Niko više ali Bukvalno.Uključujući i Anabelu Bukvu - glumicu iz bljutavih latino sapunjara.
« Poslednja izmena: 01. Mar 2010, 13:05:58 od greenfire »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
HTC 
lepa je matora,senilna i moze lako da zaluta Smile

mrtav ladan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5171
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Samsung Galaxy S 7
Najbolju definiciju Ere dao je Milutin Popović Zahar u Velikom Mozgu:
"On bi se javno vešao samo pod uslovom da to direktno prenosi televizija."
Običan pozer i folirant bez podloge i potencijala.
2 grama mozga i 2 tone ega.
U VIP4 je pokušao da imitira Milića.Zaboravljajući pri tom kako je taj isti Milić (inače još veći pozer i folirant) proš'o u VIP3.(Ki bos po trnju.)Napujdan ekspresno sa sve socijalnim zubalom i onom glupavom trubicom.
Era ,samozvani ekspert za reality,ni dan danas nije ukapirao suštinu.A suština je:Bez foliranja - samo duša na tacni.
Čova je toliko nesvarljiv da se te njegove retke dobre osobine uopšte i ne primećuju.
Uz Maju Nikolić definitivno najgori lik svih reality cirkusa ikad.

Što se tiče onog hermafrodita bez seksualnog iskustva:džaba se tripuje da može u Srbiji da napravi nekakvu karijeru imitirajući Bugarskog pevača Azisa.
Em je ugly em je prazan em nema veze s pevanjem.(A čujem po toj Makedoniji čak drži i koncerte jbt!!?).
Duhovit donekle jeste al' u odnosu na Dragana Marinkovića Macu je treća Tunguzijska liga.

O pobedniku ne bi'.Ja sam već i zaboravio ko je.Nešto mi poznato to Švaba al' da me neko ubije ne mogu da se setim.Mutavi anonimac pre - mutavi anonimac i posle.Žali bože para spucanih u glasove.

Jedini koji je eventualno zaslužio da se nazove "Pobednik VIP Velikog Brata" (mada je to tričava titula što jes' jes') je Ervin Katona - Dobri Div sa Severa.I donekle Lepa zbog pokazanih iskrenih emocija i realne VIP titule.
Niko više ali Bukvalno.Uključujući i Anabelu Bukvu - glumicu iz bljutavih latino sapunjara.
U potpunosti se slazem sa tobom! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 22
Zastava Engleska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.8
mob
Motorola 
Naravno,Karlo i Miki nisu uopšte budale,bez obzira šta ja ili neko drugi mislio o njima,a taj Ljuba iz prvog nije uopšte unteligentan,on je jedan autustični načitani moljac i garantujem da bi njegov IQ bio daleko manji od nekih drugih učesnika v.b. Smile

I u v.b.ne ulaze samo glupi ljudi,ulaze ljudi željni slave i novca,to su dva osnovna motiva,a to nema veze sa inteligencijom.


...Gresis...Ljuba je usao u VB1 pre svega jer je imao najvisi IQ skor od svih testiranih na casting-u...Takodje nema govora o autizmu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Semper Fidelis

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2067
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Naravno, nije Era gori od one makedonske spodobe (to je nemoguće).

Gori je. Stoka je neopisiva. Matora konjina.
Slozicu se sa tobom.

Ja cu se sloziti sa Oblachkom, Era je najgori. A Lepa je izasla sa snimanja jer je Era iznapusavao.

Šou završen, svađa nije

Izvor: "Mondo"

Objavljeno: 28.02.2010 - 23:24



Prošlo je nešto manje od 24 sata otkako je završen rijaliti-šou Veliki Brat VIP. Ali, to ne znači da ukućani ne mogu i dalje da se svađaju i to pred kamerama! Tokom poslednje emisije "Veliki Brat - Veliki mozak", u kojoj su gosti bili svi superfinalisti ove sezone, legende srpske folk muzike Era Ojdanić i Lepa Lukić ponovo su razmenili oštre reči, nakon čega je Lepa napustila emisiju. Taman što je voditeljka Irina Radović pitala Lepu o njenim utiscima u kući i nakon što su pogledali njen prvi susret sa ispovedaonicom i slatko se svi ismejali, Lepa je rekla da ne bi da priča baš o svemu, a onda ju je Era prekinuo: "Pričaj, pa što si došla u emisiju nego da pričaš?". Lepa mu je odbrusila: "Hajde bar na jedan sat budi gospodin, pa nisi ti voditelj, nećeš ti da mi govoriš šta da radim!". Era joj je odgovorio: "Ne mogu da budem ni 15 minuta gospodin kad si ti u pitanju". Lepa je potom ustala sa stolice i otišla iz emisije, a Boki 13 je neuspešno pokušao da je nagovori da se vrati. Era je potom više za sebe komentarisao kao je Lepa duhovita osoba, ali na tuđ račun i da ne zna da primi šalu na svoj. Boki je prethodno ispričao događaj sa noćašnje žurke. "Prilazi mi jedan dečko i kaže mi: 'Boki, ja bih da se slikam sa tobom, ali nadam se da ćeš pristati kad saznaš čiji sam - ja sam Erin unuk i stidim se toga, jer je bio bezobrazan u kući'". Kada je Era to čuo ljutito je uzvratio Bokiju: "To se zove pumpanje! Naduvao si priču, pumpaj, pumpaj".




Izvor Alo



Sukob iz kuće dobiće epilog na sudu

Lepa: Tužiću Eru!

Ponedeljak - 01.03.2010

Iako je bila presrećna što joj je Veliki Brat ispunio želju i poklonio lutku Milicu, Lepa Lukić je na žurki najavila da će tužiti Eru Ojdanića zbog svih uvreda koje je on uputio na njen račun.

- On je ispao kreten i nečovek. Video je u meni glavnu konkurenciju u kući, pa je mislio da će tim ponašanjem postići nešto. Bio je presrećan kada sam kuću napustila zbog ranije ugovorenog nastupa, mislio je da izlazim jer ne mogu da izdržim više. Čak je rekao da imam ginekoloških problema, ma nalupetao se samo tako. Sve će to morati da dokaže na sudu.
Era, koji je ranije već naglasio da se ni zbog čega ne kaje i da stoji iza svih svojih reči, nije se preterano potresao zbog Lepe.
- Vi ste ljudi iz medija i dobro znate da se ona ceo život kocka i da keca i žacu voli više nego otadžbinu. E, onda sam ja rekao i gde se kocka i sa kim se kocka, jer mi je puklo što laže milione ljudi. Mene je kritikovala što ja šetam mlade cure, gde sam joj odmah odgovorio da je u prvom braku bila sa Vladom Perovićem, koji je mnogo mlađi od nje, drugi brak u kome je bila sa onim Draganom, mogla je da mu bude majka i šta sam ja tu slagao. Ona je duhovita, ali nikad na svoj račun - rekao je Era, koji je dodao da jedva čeka da ga Lepa tuži.

- Uzeće joj advokati 200-300 evra i mislim da neće biti ništa od toga. Verujem u pravdu, pa ako me i osude, i zatvor je za ljude.

I. G.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0.249.89
ako je on imao najvisi koliki li su "skorovi" ostalih,lik je mediokre, vidim jos ima ljudi koji kake u gace na spomen njegovog imena, velicajuci njegovu bozansko,kolosalnu inteligenciju Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.