Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?

Glasanje završeno: 11. Mar 2010, 11:48:04

Andrija Ojdanic (63) - Era, pevac, svaler
3.4%  (9)
Tamara Simic (25) - model
1.9%  (5)
Alden Hadzikaric (41) - glumac
1.1%  (3)
Anabela ex-Djogani (35) - pevacica, ex-FunkyG
7.3%  (19)
Bora Drljaca (69) - pevac, navodno za*ebant
3.4%  (9)
Ana Bebic (24) - pevacica, bivsa ucesnica OT
8.8%  (23)
Ervin Katona (33) - Strongman, sportista
18.8%  (49)
Divna Karleusa (52) - majka Jelene Karleuse, radio voditelj
0.8%  (2)
Bojan Jovanovski (24) - travestit, zabavljac
4.6%  (12)
Sanja Brnovic (22) - model
0.8%  (2)
Mladen Radulovic (27) - bivsi decko Seke Aleksic, navodno maneken
2.3%  (6)
Lepa Lukic (70) - pevacica, Kalamiti Dzejn
4.6%  (12)
Milan Maric Svaba (29) - klinac iz "Rana"
37.9%  (99)
Ena Popov (23) - bivsa ucesnica VB
4.2%  (11)
Ukupno glasova: 261
Idi dole
Stranice:
1 ... 112 113 115 116 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Veliki Brat 2010 VIP ~ Glasajte za favorite  (Pročitano 233040 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia 
Šta sam propustio? Taj post sam i komentarisao!
Vi ovde, vrsni intelektualci, kometarišete ljude koji su većinom prosečne inteligencije. Uostalom, zašto je bitno ko je koliko pametan? Ja imam nadprosečan IQ pa se ne hvalim time, niti me ljudi smatraju bitnijim zbog toga. Nije da branim Mladena, ne volim njegovu aroganciju i nabeđenost, ali komentar da je "glup i da daje (loš) primer omladini" nije na mestu.
A i nikada mi nije bilo jasno, kako bilo ko, može da sudi o bilo kome, tako što ga gleda dva sata dnevno na TV-u (ovo nije pitanje)!

Slazem se sa tobom.
Onaj ko kritikuje manekena i pevacicu sto nisu pametni i reciti ,verovatno hoce za sebe da kaze da puca od  pameti . Ni manekeni ,a ni pevacice ne zive od svoje pameti i elokvencije i sasvim je logicno da nisu primer savrsenog izrazavanja . Od njih se to i ne ocekuje i samo ogranicen covek moze reci da su glupi .
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Sony 
Najlošiji vb do sada...
pa dobro nema ni jedan poseban zajebant , ali je u globalu interesantno... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Šta sam propustio? Taj post sam i komentarisao!
Vi ovde, vrsni intelektualci, kometarišete ljude koji su većinom prosečne inteligencije. Uostalom, zašto je bitno ko je koliko pametan? Ja imam nadprosečan IQ pa se ne hvalim time, niti me ljudi smatraju bitnijim zbog toga. Nije da branim Mladena, ne volim njegovu aroganciju i nabeđenost, ali komentar da je "glup i da daje (loš) primer omladini" nije na mestu.
A i nikada mi nije bilo jasno, kako bilo ko, može da sudi o bilo kome, tako što ga gleda dva sata dnevno na TV-u (ovo nije pitanje)!

Slazem se sa tobom.
Onaj ko kritikuje manekena i pevacicu sto nisu pametni i reciti ,verovatno hoce za sebe da kaze da puca od  pameti . Ni manekeni ,a ni pevacice ne zive od svoje pameti i elokvencije i sasvim je logicno da nisu primer savrsenog izrazavanja . Od njih se to i ne ocekuje i samo ogranicen covek moze reci da su glupi .
Devojko,ti si ubedljivo najgluplja na ovom fourmu i svakim svojim postom to potvrđuješ.A sad pročitaj svoj post bar još 150 puta možda tada shvatiš koliku si glupost odvalila. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Ovaj sou je sam po sebi tako napravljen da ljudi gledaju druge ljude i da o njima "sude"jer su oni tamo zbog  gledalaca koji ih gledaju i glasaju za njih da tamo ostanu ili da izadju,tako da je glupa konstatacija da ne bi trebalo "suditi" o nekome ako ga gledas jer je protivna celoj koncepciji soua.

Sto se tice Anabele i Mladena,da li je stvarno bitna njihova inteligencija u konceptu VB-a?U prvom VB-u smo imali coveka koji je hteo da sa loncem vruce vode zagreje ceo bazen.Ceo sou se bazira na tome da u njega ulaze ne previse inteligentni ljudi koji su manje ili vise interesantniji gledaocima(svaka cast izuzecima kao npr. opet u prvom  serijalu Ivan Ljuba), tako da ne smatram da je to previse bitno u celom konceptu
« Poslednja izmena: 17. Feb 2010, 19:26:03 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Nista ne vredi NOVAC, zivot tezak k'o PELINKOVAC.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2456
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.89
mob
Samsung 
Ovaj sou je sam po sebi tako napravljen da ljudi gledaju druge ljude i da o njima "sude"jer su oni tamo zbog  gledalaca koji ih gledaju i glasaju za njih da tamo ostanu ili da izadju,tako da je glupa konstatacija da ne bi trebalo "suditi" o nekome ako ga gledas jer je protivna celoj koncepciji soua.

Sto se tice Anabele i Mladena,da li je stvarno bitna njihova inteligencija u konceptu VB-a?U prvom VB-u smo imali coveka koji je hteo da sa loncem vruce vode zagreje ceo bazen.Ceo sou se bazira na tome da u njega ulaze ne previse inteligentni ljudi koji su manje ili vise interesantniji gledaocima(svaka cast izuzecima kao npr. opet u prvom  serijalu Ivan Ljuba), tako da ne smatram da je to previse bitno u celom konceptu
mada, koliko mi zezali mikija iz prvog serijala i on je veoma pametan lik kao  i onaj karlo kog ne mogu da smislim  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
HTC Tattoo
Naravno,Karlo i Miki nisu uopšte budale,bez obzira šta ja ili neko drugi mislio o njima,a taj Ljuba iz prvog nije uopšte unteligentan,on je jedan autustični načitani moljac i garantujem da bi njegov IQ bio daleko manji od nekih drugih učesnika v.b. Smile

I u v.b.ne ulaze samo glupi ljudi,ulaze ljudi željni slave i novca,to su dva osnovna motiva,a to nema veze sa inteligencijom.



IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Nokia N-shurnaest
Šta sam propustio? Taj post sam i komentarisao!
Vi ovde, vrsni intelektualci, kometarišete ljude koji su većinom prosečne inteligencije. Uostalom, zašto je bitno ko je koliko pametan? Ja imam nadprosečan IQ pa se ne hvalim time, niti me ljudi smatraju bitnijim zbog toga. Nije da branim Mladena, ne volim njegovu aroganciju i nabeđenost, ali komentar da je "glup i da daje (loš) primer omladini" nije na mestu.
A i nikada mi nije bilo jasno, kako bilo ko, može da sudi o bilo kome, tako što ga gleda dva sata dnevno na TV-u (ovo nije pitanje)!

Slazem se sa tobom.
Onaj ko kritikuje manekena i pevacicu sto nisu pametni i reciti ,verovatno hoce za sebe da kaze da puca od  pameti . Ni manekeni ,a ni pevacice ne zive od svoje pameti i elokvencije i sasvim je logicno da nisu primer savrsenog izrazavanja . Od njih se to i ne ocekuje i samo ogranicen covek moze reci da su glupi .
Devojko,ti si ubedljivo najgluplja na ovom fourmu i svakim svojim postom to potvrđuješ.A sad pročitaj svoj post bar još 150 puta možda tada shvatiš koliku si glupost odvalila. Smile

Kakav kralj...  Smile  Smile   Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


trte mrte ovo ono

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1377
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson k750i
Auuu ala su se neki primili na post koji sam jutros poslala... samo da podsetim, svako ima pravo na svoje misljenje! Posto nemam obicaj da se raspravljam po forumima, reci cu samo:
Go go Ervin!
IP sačuvana
social share
"All the good in the world you can put inside a thimble and still have room for you and me" Tom Waits
"If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning." Catherine Aird
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
Gledam ovo uzivo, sad kao neki kviz, VB postavlja pitanja, a odgovaraju Ena i Divna (pitanja inace na nivou predskolske djece, slicna kao sto postavljaju u kefalici).
Uglavnom pita veliki brat: "Kako se zove mladunce srne i jelena?" A Ena ogovara: "Bambi!"
A za pitanje Koji je glavni grad Španije?, mama Karleusa misli da nije mozda trik pitanje. Genetika je cudo.
Majko moja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Since 06.01.2006.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6140
Zastava Bor, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.21
mob
Nokia Lumia 630
Gledam ovo uzivo, sad kao neki kviz, VB postavlja pitanja, a odgovaraju Ena i Divna (pitanja inace na nivou predskolske djece, slicna kao sto postavljaju u kefalici).
Uglavnom pita veliki brat: "Kako se zove mladunce srne i jelena?" A Ena ogovara: "Bambi!"
A za pitanje Koji je glavni grad Španije?, mama Karleusa misli da nije mozda trik pitanje. Genetika je cudo.
Majko moja.
buahahaha trik...jao.. bambi...e majko...   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 112 113 115 116 ... 160
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.