Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Večitim studentima još godina i po za diplomiranje  (Pročitano 6110 puta)
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Zivljenje sa roditeljima, brak i veze imaju tako mnogo veze sa vecitim studentima Smile


Najbolja prica je zavrsiti faks u roku, zaposliti se odmah posle diplomiranja, a u toku studiranja zaraditi neku kintu da imas da pocnes.  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Zivljenje sa roditeljima, brak i veze imaju tako mnogo veze sa vecitim studentima Smile


Najbolja prica je zavrsiti faks u roku, zaposliti se odmah posle diplomiranja, a u toku studiranja zaraditi neku kintu da imas da pocnes.  Smile

odlican materijal za mladozenju  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Nokia krntija
110 евра за стан у центру? Скупља станарина у Лазаревцу лол.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
110 евра за стан у центру? Скупља станарина у Лазаревцу лол.

Problematicno je grejanje, na struju je, nisu prikljuceni na daljinsko grejanje, devojka se greje sa uljanim radijatorima. To znatno obara cenu.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
37000 je velika plata, osam od deset mojih drugarica radi za platu manju od 30 000..  i pritom za 110 evra nemas u krugu do banovaca  da iznajmis nista sto nije rupa ili nesto u cemu bi mogli dvoje da se mimoidju, i racuni od 7000 mesecno su niski, meni su na periferiji komunalije 10000 ..

i opet, u beogradskim cenama, ako sam snob sto mislim da se sa 50-100€ mesecno koji ti ostanu ne moze preziveti i da je to bedna beda, onda sam snob definitivno  Smile

a da ne pricam o liku koji hrani troje dece za te pare.. to otprilike znaci da niko od njih ne sme da se razboli.. kapiras..

problem je sto ljudi na zivot gledaju kao na nesto sto je nepromenjivo, uvek sa istim problemima.. zato kad te spici samarcina u vidu prvog nepredvidjenog sranja, vrlo lako mozes da odlepis sa 5000 samostalnih dinara u dzepu, a sranje ceka iza coska, ne mozes da uteknes.. i onda ceo zivot u dugovima.. osamostaljeni smo, ali dugujemo svima za sve..tako zivi stitine hiljada, jebes takav zivot

svakome prepustam misljenje i postujem ga, ali na osnovu iskustva u svemu o cemu smo do sad ovde govorili, mogu samo da kazem da zivot mora dosta pametno da se zivi u 2013-14 u srbiji, bez previse principa i blamova, inace sledi mnogo cesanja po glavi i guzici  Smile

ja kao veciti student podrzavam pravo svakog coveka da se skoluje kad hoce i koliko vremenski hoce, dokle god izmiruje svoja zakonska prava i obaveze prema drzavi  Smile  jedina sramota je sto drzava ne moze da zaposli ni one sto su diplomirali.. oko 700-800 hiljada njih, tacnije..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.72
mob
HTC One
Samo znam da sam ziveo sa mojim dok sam hteo a ne dok sam morao i briga me sta ce ko da pomisli. Dok su drugi tako uzivali u svojim definicijama slobode, ja sam uvek imao u dzepu za sta god da mi je palo na pamet (ne pricamo o bahanalijama vec o najnormalnijem zivotu).

Kada sam odlucio da izadjem , izasao sam. Nisu me pare sprecavale, jednostavno nisam imao nikakvu potrebu da to uradim.

Sutra cu obezbediti mom detetu kao sto su meni moji, da moze da bira kad zeli da napusti roditeljski dom. Imace i u njemu i van njega dovoljno za kvalitetan zivot, on/ona samo neka odluci kako je njemu po volji.

Besmisleno je odredjivati drugima pravila za zivot ili govoriti sta je bolje. Ne postoji bolje, jer moje bolje nije ono sto je tebi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6630, valjda
podrzavam munku u ovome... tachno znam o chemu pricha.
od svoje 22 zivim sam odkad su mi roditelji rekli da nemaju para da mi placaju studije (a bio sam u roku sa prosekom 9.5 i to na nekom menjadzmentu ili drvnopreradjivachkom nego fizika bato) a to znachi sam zaradjujem za svoje potrebe od hrane do stana, to znachi da kad ostanesh bez kinte ne zovesh roditelje, to znachi da ne trazish polutku pred zimu, to znachi da nisam bio na odmoru od 2006... e onda dobijesh dete i skapirash kako sa 500 jevreja plate mozesh da se jebesh... u medjuvremenu udarish po radu na dva posla sa temperaturom, sa ukochenim ledjima, sa mokrim nogama i eto posle tri godine dodjesh na to da namaknesh kilo jevreja mesechno i opet jedva prezivljavash...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Ja, kao neko ko je ziveo u zajednici i sa roditeljima dok sam morala, savetujem svima da se odvoje, makar i samo prezivljavali, koliko god to bilo tesko, ili kako god, i zive svoj zivot samostalno.
Sto se veciti studenata tice - rekla sam svoje misljenje.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 31.0.1650.63
интересантна је та дефиниција самосталног живота овде...одеш у бг,изнајмиш стан,запослиш се али зато сваког викенда долазиш код родитеља по шунку,сланину,јаја,келерабу Smile ,новац за кирију,режије а и за гориво или аутобуску карту Smile и не...то није 1 од 10 већ пре 9 од 10 Smile
тако да је то исто као да ниси ни отишао од куће...једина је разлика што уместо седам гледаш родитеље три дана...али и наплатиш то Smile

а вечити студент ми је безвезе категорија...истина је да има лелемуда али и брдо људи који су из милион разлога у немогућности да заврше факултет на време...али,кад год да га заврше-добро је...човек се учи док је жив
ја сам знао да би био лелемуд тако да сам отишао да утоварам и истоварам камионе Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Dzaba meso i polutke i hrana koju dobijes. Treba ti novaca, kesa, suske. Ti bez novca u svakodnevnom zivotu ne mozes da funkcionises.
Izasla sam iz kuce i iz zajednice sa 25 godina.Svega je bilo. Bajka sigurno nije bila, ni basna ni prica nego kolaps za kolapsom.
Sve mi se raspalo.
U jednom momentu sam imala 400 dinara a 15 dana do plate. A malo dete. Nasla sam dodatni posao, isla za BG jednom nedeljno, a auto klepce, ne znam ni sama kako sam se dovukla i na koji nacin sa stizala. Jednom mi je stao na sred puta, Bog sveti neka zna kako me drugar odvezao i vratio za NS.
I jos milion stvari zbog kojih sam kilazu odrzavala na 55 kilograma bez po muke.
Takva situacija je trajala i trajala, jedno 5 godina.Da ne zalazim u temu dalje.
Iz ovakvog zivota sam izvukla neke bitne zivotne lekcije, za mene vazne, jer sada ne bih ja bila ja da ih nisam magistrirala.
Za moj psiholoski razvoj iz deteta u odgovornu zenu iskljucivo je zasluzan bas taj period. Da zivim ponovo ne bih ga menjala, zivela bih isto. Ja protiv vetrenjaca, ja uz kurac svemu i svima, ja uz ocin svakome i sistemu.
Ako niste provalili izuzetno sam ponosna na sebe.  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.