Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Maj 2024, 02:37:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Već duže vreme..  (Pročitano 3996 puta)
31. Avg 2014, 14:32:57
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 10
Browser
Chrome 37.0.2062.102
Već duže vreme se osećam loše. Budim se kasno i nemam energije preko dana. Istina, ne bavim se mnogo fizičkom aktivnošću, evo, prekjuče sam kupio bicikl pa sam odlučio da sada češće upražnjavam sport ali me brine kako se osećam.

Ne znam da li je neka depresija. Pijem rivotril i rispolept od lekova već duže vreme i povremeno se pitam da li sam ovakav zbog tih lekova. Doktorka mi kaže da ne smem nikako da prekidam sa lekovima. Smanjuje mi rivotril od nedavno postepeno.

Od decembra nemam posla. Nisu mi produžili ugovor jer sam na poslu davao loše rezultate izgleda, mada se sve iskomplikovalo kada sam zatražio odmor i uzeo ga u trajanju od 20 i kusur dana. Nakon toga sam došao do firme kad sam samo potpisao otkaz (tačno 6 meseci kako sam radio u toj firmi). Od decembra sad ne mogu da nađem posao i mislim da me to najviše ubija.

U slobodno vreme gledam da živim ispunjeno pa najviše čitam knjige, ali i to čitanje knjiga se pretvorilo u ne znam šta... Počnem jednu knjigu, pa uzmem drugu, ne završim drugu, uzmem treću...Imam preko 20 započetih ne pročitanih knjiga.

Uglavnom dani su mi bezizražajni, često preko nedelje dok su majka i brat na poslu ne znam šta ću sa sobom i ako ne gledam neku seriju na kompu ili čitam knjigu uhvatim sebe u trenucima kad sedim i kada prosto ne znam šta ću sa sobom. Imam ponekad i crne misli.

Kako sebi da pomognem?

Hvala unapred!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Safari 537.78.2
mob
I-mate 30 Pro
Kupis malu teretanu i pocnes da vezbas...

Ili napises neku knjigu...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.102
Nemam volje za fizicko vezbanje cesto,
a pisanje mi nije jača strana.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Safari 537.78.2
mob
I-mate 30 Pro
Pecanje...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
Пробај да појебеш нешто, можда помогне.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.102
Hvala na savetima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson W800i
Definitivno treninzi. Istraj prvih mesec dana, i posle ce ici lagano, i cinice te srecnim i zadovoljnim.
Pomenuli su ovde i pecanje ... Ume dobro da dodje nekad, da se covek iskulira, da napuni baterije. Cak ne moras nista posebno ni da uhvatis, bio sam pre par dana na Obedskoj bari, dovoljno je samo uleteti u camac, blinkerisati i jednostavno biti deo one prirode.
I da, obavezno sredi spavanje. Takvo raspolozenje je dobrim delom posledica tog kasnog budjenja/odlazenja u krevet, to jednostavno crpi energiju iz coveka i osecas se kao zombi. Ubacis malo odlucnosti i samopouzdanja u zivot, a posao ce vec doci, kao i sve ostalo ... Ali sigurno je da nista od toga ne moze da se desi ako se ti ne izvuces sam iz te letargije u koju si zapao  Smile
« Poslednja izmena: 01. Sep 2014, 20:59:49 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Chrome 36.0.1985.143
mob
Apple iPhone SE 2020
Pocni da studiras nesto... ozbiljno...

Ja npr. mislim da je u xy slucajeva sport glupost, posebno kada si depresivan i rastrzan, jer te to jos vise zezne jer gledas oko sebe manijake koji se pucaju sranjima i vuku 100kg kao magarci...
I onda odustanes... jer ti se ne radi to...

Zato treba da se posvetis nekoj aktivnosti koja ne pruza neki takmicarski momenat... kao sto je studiranje... Mislim, mozes svake godine da upisujes drugi faks, pa dok ne dodjes do necega sto te zanima, jer je poznato da je nase visokoskolstvo u razjebu i ne nudi nikakvu satisfakciju...

Ili... zamoli doktorku da te primi u dnevnu bolnicu zbog jedne lepe stvari koja se zove - radna terapija. Eto, skoro sam cula pricu o zeni na visokom polozaju koju je psihic lepo naveo da se bavi slikanjem jer bi u suprotnom u jednom nasem ministarstvu doslo do teksaskog masakra motornom testerom, a to ipak ne treba rizikovati, jer je ona prakticno jedina osoba koja zna da vodi posao u citavom ministarstvu...

No... ako ti se ne mili ucenje... predlazem da posvetis Pinterestu... meni popravlja raspolozenje... Doduse, ja sam osoba koja ni dva minuta ne moze bez nove ideje, tako da mi je ovo odlican fiks... Jeste da 99% tih stvari nikada necu uraditi, ali bar su lepe slike...

Dalje, ono sto preporucujem uvek je prikljucivanje nekom kruzoku - ima sve danas... od CK, preko izvidjaca, planinara, od ekstremnih desnicara do ekstremnih levicara, muzicara, umetnika i generalno svih ostalih zgubidana. Ovo je super nacin da se malo opustis i socijalizujes jer svi uglavnom gledaju sebe i niko nesto preterano od tebe ne ocekuje, a i da poradis na netvorkingu koji ce ti pomoci da nadjes neki poslic...

« Poslednja izmena: 01. Sep 2014, 21:29:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson W800i
Citat
Ja npr. mislim da je u xy slucajeva sport glupost, posebno kada si depresivan i rastrzan, jer te to jos vise zezne jer gledas oko sebe manijake koji se pucaju sranjima i vuku 100kg kao magarci...
I onda odustanes... jer ti se ne radi to...

Zato treba da se posvetis nekoj aktivnosti koja ne pruza neki takmicarski momenat...

Ne mora da posmatra treninge tako, takmicarski, moze sam da trenira za sebe, bez nekih velikih ciljeva, cisto da bude u formi i samim tim se oseca bolje, lakse, pun snage. Na kraju krajeva, ta neka redovna fizicka aktivnost bi trebalo da je tu u svakom slucaju, radio on, studirao, sta god ...
I studiranje kao i sport moze da pruzi takmicarski momenat, sve zavisi od toga kako se covek postavi.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.9.4
Browser
Safari 537.77.4
mob
I-mate 30 Pro
Izgradjuj posrnuli karakter kroz sport.... Smile

Samo kazem.... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Maj 2024, 02:37:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: vreme

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.057 sec za 13 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.