Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:04:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje  (Pročitano 60009 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
To jeste radila,i posmatrala ga je i radila je trbusnjake sa blago rasirenim nogama ka njemu ali to ne mora da znaci da se jebe sa njime to mozda i nije bio flert nego sam ja utripovao
jbs mi mater ti si ludji nego onaj moj komsa koji hoce da ubedi amerikance koliko su nas unistili tokom bombardovanja
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Izgleda da kod njega postoji strah od razgovora sa partnerkom/devojkom, samo 2 varijante postoje kao rešenje: doslovno sledeće reči, draga/ljubavi, želeo bih da sa tobom razgovaram, muči me problem, koji joj otvoreno izložiš, ukoliko si u emotivnoj vezi sa drugom osobom duže od godinu dana, a dotična ne želi da razgovara o problemima i muci koji te opterećuju, raskid jedino rešenje, ali se meni čini da si ti u nju zaljubljen, pa se bojiš od otvorenog razgovora, što samo znači da će se agonija bez kraja nastaviti i to mi se čini na tvoju štetu  Smile  Smile  Smile  Smile Zar je tako teško pitati osobu u koju si zaljubljen, sa kojom si u vezi za iskreni, otvoreni razgovor? Ako ne želi da razgovara, to je kraj, the end, prevarila, ne prevarila, ionako se to pitanje mora rešiti i okončati. za vaše dobro, pa, makar devojka/ partnerka bila atraktivna kao Boginja  Smile  Smile  Smile  Smile 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ma kakva korpa. ogrebi se po nekad. nije sve tako crno.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
I ja takodje mislim da nije sve tako crno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
nada umire poslednja... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ne slušaj savete sa interneta. poslušaj svoj unutrašnji glas kad nisi srećan, tužan, besan.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Hvala vam ljudi na savetima,jednostavno sam hteo da cujem misljenja sa strane.Iskren da budem nisam obracao paznju na to dok se ovo u teretani nije desilo,niz njenih cudnih poteza.Mada ko zna mozda su neki od vas u pravu kada kazu da je tip gym freak,on je kako sam cuo vec 20 godina u toj teretani.I verovatno zna svaku vezbu i svaki sraf napamet.

A moja sadasnja cura i on se poznaju jos pre nego smo se ja i ona smuvali,tip je kada sam ga prvi put video predamnom dao kompliment i rekai njoj "Imas zgodnog decka" Mozda je tip gey ko zna.

Guzu uza zid da ne strada od tog tipa.

Normalni ljudi koji idu posle posla u teretanu ne vide ni tebe ni nju tj. primete da je sprava zauzeta i ali ne i ko je zauzeo. Uglavnom su u svojim mislima.


I naravno blago je perverzna

Nasa veza deluje dobro stalno se cujemo vise sam u njenom nego u svom stanu,ona pravi planova ali opet tu su stvari koje sam pomenuo da radi a koje me navode na pitanje da li svrlja ili ne,izgled joj je atipican 185 mozda i vise visoka,sira ramena misicave ruke,dobra guza,dugeee noge,ruke istetovirane,ledja,stopala,pirs na jeziku,fizicki veoma jaka kao i psihicki,moze se reci da ima neke muske obrise u sebi i na sebi.

A mozda i nije sve u svemu ono sto svemu ono sto me je iznenadilo jeste njeno suncanje golih grudi zatim komentari da svi pilje u nju i da je to ne cudi jer je to u muskoj prirodi,"saljive" upadice tipa "Gledaj ove tamo sto nose onaj camac u more ja bih im dala podstrek kad bi me videli ovakvu" i naravno onda ovo u teretani ali je zato strasno ljubomorna kada joj pomenem da je neka meni udelila kompliment.

Tipicna liberalnija osoba. Nista neobicno.

Mozda tebi to bas i ne odgovara ?

Mozda bi ti odgovarala "domacica" tip ?

Ako te vara sa tim likom, zasto te je zvala da ides sa njom u teretanu ?

Mozda zeli da se i ti vise trudis u tretani...

Ako ga pogleda... pa znas sta ... priznaj i ti sam sebi da ti se pogled zadrzi na nekoj zneskoj guzi ili grudima na ulici.

Dosla je sa posla u 22h mesto u 20h,culi smo se preko video linka i bila je nesto uznemirena i to prilicno kaze da je ostala duze jer je morala da razgovara sa koleginicom.A zatim mi je slala poruke da pita da li mi je stalo do nje?

Sve je ok. To se desava - pogotovo ako nesto u firmi krene nizbrdo - ili ima problema sa nekim debilom od nadredjenog.

« Poslednja izmena: 20. Jul 2018, 11:00:45 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Cekaj, znaci u ovom slucaju Ruse iskljucujemo kao potencijalni problem ?

Meni to ipak lici da tu neki Rusi rovare i stvaraju nemir izmedju ova dva partnera.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Cekaj, znaci u ovom slucaju Ruse iskljucujemo kao potencijalni problem ?

Meni to ipak lici da tu neki Rusi rovare i stvaraju nemir izmedju ova dva partnera.

Ne.

U postavljacu teme je proradio "homo balkanikus" gen.

Potajno hoce domacicu koja mota sarmu.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
I to je skroz ok. Ali nije ok da bude s njom ako mu ne odgovara.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:04:22
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: misljenje Vase

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.