Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vasa iskustva sa LG mobilnim telefonima  (Pročitano 13600 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
LG G2
Kupio sam LG 8330 i 8360 i mislim da telefoni izuzetni.Vrlo su kvalitetni sa izuzetnim baterijama,opremom,ekranom,zvukom.Povezivanje sa kablom koji ide uz uredjaj je odlicno dok je sa irda nikako(8330).U toj cenovnoj klasi nemaju konkurenciju ni u kvalitetu ni u mogucnostima.Dosta memorije,solidne kamere,zvuk.Svakome bi preporucio pomenuta dva modela.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


quotes r for wimps

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 927
Zastava Lav iz in the air
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.01
mob
SonyEricsson k810i
8330 i 8360 su extra telefoni svaka cast cena/kvalitet...
pitam se kakvi su f3000 i s5200
kg800i je odlican za sada...
IP sačuvana
social share
gde da stavim otisak?
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
E ok ako kazete da su super fonovi ali samo da ima neki smart LG bili bi super, ali ovako Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
HTC HD2
E ok ako kazete da su super fonovi ali samo da ima neki smart LG bili bi super, ali ovako Smile
Nije ni bitno da imaju OS kada su svi pristupačni i imaju dosta toga što poseduju duplo skuplji modeli za malo para.
Sve pohvale jednoj kompaniji koja cene mob. telefona drži na nekoj razumnoj meri!
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 426
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k550i
nisam imao problema sa zakucavanjem samo mi se jednom desilo i to kad mi je ispao  a pri tom dobro otresao od beton tom prilikom se slika na ekranu zamrzla i nisam mogao nista da uradim kad sam ga iskljucio i ukljucio bilo je sve ok,ja sam ubacio memoriju od 256mb,uvek mi je zauzeto  100mb pa sad ja mislim da to ima veze sa tim ali telefon radi normalno brzinom  u svim opcijama(messages,settings.....) samo sporije otvara neke opcije u my stuff kao na pr. images,videos,sounds  ali ti folderi su mi bas puni
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
E ok ako kazete da su super fonovi ali samo da ima neki smart LG bili bi super, ali ovako Smile
Nije ni bitno da imaju OS kada su svi pristupačni i imaju dosta toga što poseduju duplo skuplji modeli za malo para.
Sve pohvale jednoj kompaniji koja cene mob. telefona drži na nekoj razumnoj meri!

Pa dobro ali smart je smart ili mi smo toliko zaludjeni sa smartphonovima. Ali ipak za cene su ok Smile


nisam imao problema sa zakucavanjem samo mi se jednom desilo i to kad mi je ispao  a pri tom dobro otresao od beton tom prilikom se slika na ekranu zamrzla i nisam mogao nista da uradim kad sam ga iskljucio i ukljucio bilo je sve ok,ja sam ubacio memoriju od 256mb,uvek mi je zauzeto  100mb pa sad ja mislim da to ima veze sa tim ali telefon radi normalno brzinom  u svim opcijama(messages,settings.....) samo sporije otvara neke opcije u my stuff kao na pr. images,videos,sounds  ali ti folderi su mi bas puni

Najzada jedan opsirniji odgovor od korisnika LG-a Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 426
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson k550i
ajde neka i ostali korisnici lg-a napisu nesto o svojim telefonima da znamo kako se ponasaju i ostali modeli mozda  neki korisnik drugog modela telfona odluci da promeni svoj pa se bas odluci za lg
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
ajde neka i ostali korisnici lg-a napisu nesto o svojim telefonima da znamo kako se ponasaju i ostali modeli mozda  neki korisnik drugog modela telfona odluci da promeni svoj pa se bas odluci za lg

Samo napred zato i ima ova tema Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

100% kad si s njim ti mislis na BUREEEEK!!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 352
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
Apple iPhone 2G
Ja nemam LG ali ima moj cale...uzeo je F3000...To je onaj sto lici na Ferari i sto je ceo uradjen kao automobil...
lepa kamera, jaka (2) zvucnika, BT.....ali jedna ali i najveca mana je baterija!!
Jedva da traje jedan dan...ja mislio zbog U serije da ce i ovaj da drzi po 4-5dana kad ono jedva jedan....
I to mnogo nervira mog caleta....mada je ovako telefon super...i nije ni skup...pristupacan je..
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
HTC desire s
Ja nemam LG ali ima moj cale...uzeo je F3000...To je onaj sto lici na Ferari i sto je ceo uradjen kao automobil...
lepa kamera, jaka (2) zvucnika, BT.....ali jedna ali i najveca mana je baterija!!
Jedva da traje jedan dan...ja mislio zbog U serije da ce i ovaj da drzi po 4-5dana kad ono jedva jedan....
I to mnogo nervira mog caleta....mada je ovako telefon super...i nije ni skup...pristupacan je..

Jel mozes da da specifikaciju tog fona i postavi neke slike sa kamere..... ili da ja to radim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.