Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:56:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vas prvi let avionom.. da li se secate tog iskustva?  (Pročitano 18691 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
I-mate 30 Pro
Do jaja osecaj...narocitno kad su neki piloti iz azijskih zemalja...tek tad shvatis koliko su nasi piloti dobri...kao i ruski...nemacki...

Ja kad sam bio na odmor prosle godine...pola aviona povracalo...do jaja osecaj kad propada...i kad malo duze traje... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Баш се питам како вам не мањка храбрости за лет авионом? Мене летење авионом никако не привлачи и ако са некад имао жељу изгубио сам је, све те несреће које се дешавају и филмови који то верно дочарају...   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.110
meni je zeludac bio stegnut samo tako  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Баш се питам како вам не мањка храбрости за лет авионом? Мене летење авионом никако не привлачи и ако са некад имао жељу изгубио сам је, све те несреће које се дешавају и филмови који то верно дочарају...   Smile

Pa u filmovima se desavaju i nesrece u kuci u sopstvenom krevetu...htedoh reci skupite hrabrosti i pribijte led... mozda vam se i svidi "letenje" Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nokia N8-00
Prvi let avionom sa 6 godina, sa obdanistem u Grljevce. malo cega se secam osim oblaka koji su me podsecali na sladoled i onih jajastih prozora u avio mostu aerodroma. 20 godina sam cekao na sledeci let do Grcke. Smiley  Obozavam avione, fenomenalan osecaj pri poletanju, kad se zalepis za sediste. Nisam imao do sad neka turbulentnija propadanja ali sve su to cari letenja tim prelepim pticama Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mene je tako bolela glava prilikom sletanja, verovatno od pritiska, da sam miislila da će pući...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Go ahead, make my day

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
HTC one m9
beograd-prag. leteo sam sa drugom koji je imao pozamasnu karijeru u putovanju avionom sa mamom i tatom.
uglavnom, trazio sam da sedim pored prozora kako bih gledao kroz prozor k'o i sva druga deca Smile i krene avion da polece i sve super kad je avio uzleteo posle par sekundi pocne nesto da pucka. ja u panici gledam sta je i vidim spoljasnji prozor poceo da vibrira i da se trese. ja u soku krenem da stiskam dugmence za poziv stjuardese, i sad proslo minut i to vec pocinjem panicno da radim. vidi ona i pokazuje mi da se smirim, mase kao rukom doci ce kad se avion ispravi u horizontalu. prozor i dalje bukvalno trese ja u panici pitam druga Pogledaj ovo, jel ovo cudno. nista ne odgovara. ja i dalje kao osamucen gledam samo u prozor ni ne gledam u njega i ponavljam pitanje, on nista. Ja ponovo pocnem pitanje i pomeram glavu ka njemu on se trese zakucan za sediste, drzi se za rukohvat toliko snazno da sam mislio da ce ih iscupati. ja reko, alo bre smiri se. sta je sa prozorom. On tek tad cuo pitanje i tek onda pocinje panika. On pocne da se dere iz sveg glasa doziva stjuardesu. Blam. Mene sramota ljudi se okrecu gledaju ga. Ja pocnem njega da smirujem umesto obratno, kazem ajde bre valjda nije nista. Pokaze mi na prozor i kaze Mi smo kod izlaza za slucaj opsnosti. ako prozor pukne otici ce cela vrata. Ja gledam i ne verujem sta prica. Mene tek tad pocela panika. To sve traje manje od minut dva, avion se jos nije uspravio tako da stjuardesa nije ni krenula ka nama. Meni odmah u glavi silne scene iz akcionih filmova sa teroristima i otmicama aviona sa stiven sigalom, vesli snajpsom i ostalim trash action herojima, gde se ceo komplet sedista bas kod prinudnog izlaza kida i izlece napolje sa sve putnicima usled vakuma. Avion se uspravio i napokon stjuardesa prilazi sva nadrkana, sta je momci sta se desava. Ja pitam i pokazem na prozor. On landara jos vise. U medjuvremenu i drugi culi kako prozor landara pa se uspanicili Smile odjednom ona kao Ma to je tako momci, ovo su matori avioni sta vi hocete. Sta me zovete zbog toga, i ode. Posle se verovatno zbog izjednacavanja pritiska prozor prestao landarati. Smorio sam, tako da onima koji jos uvek citaju izvinjenje zbog dugog teksta.
Ha,ha,ha moram napisati komentar iako je bajato zacenio sam se,svaka cast Smile Mislio sam da ces na kraju napisati da si video gremlina kako sedi na krilu aviona Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Impossible Is Nothing

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2917
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Istripovao se gadno  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Na svetu nista lepse,ne moze da postoji,nego sto je nasa ljubav prema Crno-beloj boji !!!
Ponos Srbije
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Jednom sam video kroz prozor drugi putnicki avion, ono isao sa leve strane direkt na nas, bocno, nekih mozda nesto vise od sto i kusur metara ispod nas. Trip bio kolika je ustvari brzina, trajalo mozda nekih 3-4 sekunde od kad sam ga ugledo i dok nije proleteo ispod nas  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Jednom sam video kroz prozor drugi putnicki avion, ono isao sa leve strane direkt na nas, bocno, nekih mozda nesto vise od sto i kusur metara ispod nas. Trip bio kolika je ustvari brzina, trajalo mozda nekih 3-4 sekunde od kad sam ga ugledo i dok nije proleteo ispod nas  Smile Smile

I kada si se probudio, jel bilo mokro?  Smile

Jbt, za tako nesto bi odgovarala jedna od avio kompanija. Jel tebe ponekada deciji vrtici angazuju kao klovna?  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:56:59
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.