Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:23:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vage?  (Pročitano 64393 puta)
08. Apr 2006, 10:16:54
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 43
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kakve su vage zaista
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


waaa

Zodijak
Pol
Poruke 8
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uuu cudne jako Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 7
Hajde. Nemam pojma kakav sam, neka drugi procene...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


L'ame n'a pas de sexe

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 6769
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
SonyEricsson Xperia mini
ma komplikovane, rekla bih komunikativne ali teske...neodlucne i kontradiktorne...ja sam dupla no to mi se cini i preko drugih vaga a imam ih mnooogo u najblizem okruzenju

ma kad su tasovi u ravnotezi onda su "savrsene" ali kad  jedan prevagne pa ode u krajnost, onda su zlo ne bitno o cemu se radi
« Poslednja izmena: 11. Apr 2006, 16:29:52 od larathesun »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Somewhere around nothing!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11442
Zastava Herceg-Novi
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Apple Iphone 5s
ja sam vaga znaci lose,pokvarene itd Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Citat
ma kad su tasovi u ravnotezi onda su "savrsene" ali kad  jedan prevagne pa ode u krajnost, onda su zlo ne bitno o cemu se radi

Ja kao Vaga slazem se sa ovim Smiley

A evo i nesto uopsteno..

Vaga

23.Septembar - 22.Oktobar


Simbol horoskopskog znaka VAGA su terazije, koje predstavljaju glavni cilj osoba rodjenih
u ovom znaku - uspostavljanje ravnoteze u zivotu. Terazije su takodje adaptirani simbol
pravnog i sudskog sistema - balans pravde u zakonu, predstavljen "slepom pravdom"
koja terazije drzi u ruci. Osobe rodjene u ovom horoskopskom znaku kojim vlada
Venera, su po pravilu elegantne, sarmantne i poseduju dobar ukus, plemenite su i veoma
nezne, ljubitelji lepote, harmonije i zivotnih zadovoljstava. Mada ne tolerisu argumente
onih koji ne postuju njihovo misljenje, karakterno su prilicno izbalansirani, diplomaticni i
cak temperamentni. Radi se o jako drustvenim osobama, cija je priroda privrzena vise
umetnosti nego intelektu. U privatnim odnosima sa bliskom okolinom, VAGA razume i
postuje misljenja drugih i pokusava smanjiti razlike kompromisima. VAGA voli suprotni
pol, ponekad i do promiskuiteta , i lako se predaje romantici na granici sentimentalnosti.
Negativna strana karaktera osoba rodjenih u ovom znaku, pokazuje lakomislenost,
koketnost i povrsnost. Ove osobe teze da budu promenljive i neodlucne, nestrpljivi,
konvencionalno bezbojne i plasljive, hladnokrvni do malaksalosti, retko ljutiti kada prilike
zahtevaju makar iskru besa...ali ipak VAGA je u stanju da sokira svakog oko sebe
iznenadnim napadima besa. Mogu biti iznenadjujuce energicni, ali je tacna cinjenica da
ne vole grubost, tuce i ostale prljave poslove. VAGA moze biti skromno zadovoljna,
kao i extremno ambiciozna. Ove osobe uspevaju obicno u poslovima administracije,
pravnim poslovima (jer poseduju jak osecaj za pravdu), pokazuju se dobro i kao prodavci
antike, civilci, kao i bankovni sluzbenici jer su vredni poverenja pri radu s novcem drugih ljudi.
Tipicna VAGA...



ONA

 
Zena VAGA nema problema u nalazenju ljubavnika - to je jedna od laksih vezbi za nju,
kao i pokloniti publici jedan od njenih neodoljivih osmeha. Ova dama uvek nastoji na tome
da u drustvu bude vesela i sarmantna, ona obara muskarce s nogu svojom zenstvenoscu.
Ona je dovoljno promucurna da ljubavnika pust da veruje da je on lovac - zato je zena
VAGA retko bez partnera. VAGA je poznata po svojoj neodlucnosti, ona nastoji na tome
sve da izvaga i premeri, pre nego sto - zamalo donese odluku! Ona trazi dusevni mir po
svaku cenu, u stanju je da diskutuje o svemu i svacemu ali bez da stvori jaka osecanja i
nepogaziva misljenja o tome. Kad joj potencijalni obozavaoc predlozi sastanak, ona ce
verovatno reci "mozda", bez opredeljeno pozitivnog ili negativnog odgovora i dovesti ga
time u nedoumicu. Neka bude srecan sto mu odmah nije rekla "ne", a neodlucujuci odgovor
koji je dobio signalizira da postoje pozitivne sanse za vreme udvoje. Gospodja VAGA nije
sposobna da zivi sama, ona uvek trazi drustvo i ne podnosi dugo samocu. Ona uziva u svojoj
zenstvenosti i rado je podrzava neodoljivim parfemima i svojim nepobedivim ukusom za odevanje.
Kada trazi partnera, ona veoma pazljivo pamti njegove mane i vrline, jer on mora biti sposoban
za sve one stvari koje je cine emocionalno stabilnom. Njeno najvece blago postaje onaj covek
kojeg ona odluci da voli. Ona je poznata po svojoj ljupkosti, specificnosti i sarmu, kao i po
odbojnosti prema svemu sto je neatraktivno ili zastarelo. Ona ulaze stil u svoje ponasanje i
odevanje i svemu sto je okruzuje voli da doda izvesnu mericu elegancije. Njen cilj ej da
bude obozavana od strane suprotnog pola, i ako je partner spreman da podrzava njen ego,
ona ce se potruditi da mu pokaze sve njene extra tehnike vodjenja ljubavi. Ona vise tezi ka
umetnickom tipu muskarca ( slikar, muzicar, vajar...), ipak njen partner mora biti visoko
talentovan za komplimente i izjave ljubavi i obozavanja, da bi je usrecio. Ona cesto sama
sebe ukorava zbog toga sto misli da nema dovoljno sposobnosti da zadovolji druge. U ulozi
roditelja je veoma popustljiva, pa ce skoro sve zelje njene dece biti ispunjene. Ona je dobra
majka, mada bi ponekad mogla biti malo strozija, pogotovu kada se radi o zavodjenju discipline.


~~VAGA~~

Vladajuca planeta-----Venera
Element-------------------Vazduh
Moto-------------Ja balansiram!
Pol---------------------------zenski
Boja----------svetlo plava, roza



Moguce vrline Vaga:

Diplomaticne i esteticne
Romanticne i ocaravajuce
Opustene i drustvene
Idealisticne i miroljubive


Moguce mane:

Neodlucne i promenljive
Lakoverne i povodljive
Nestrpljive i narcisoidne
Povrsne i kriticne


ON

Muskarac VAGA se lako i cesto u svom zivotu zaljubljuje "do usiju". On je po prirodi
dobro vaspitan, zraci sarmom i uziva u drustvu - cobek koji voli dobre stvari u zivotu,
ukljucujuci i suprotni pol! Za nega je nemoguce ne postovati suprotni pol ili ne uspostaviti
kontakt, isto tako je skoro nemoguce suprotnom polu da na njegov izazov ne odgovori.
Muskarac VAGA obicno ima poteskoca da razume emocije svoje partnerke, jer to su
individualne stvari koje se ne izracunavaju uz pomoc poznatih matematickih formula. Iz
tog razloga, i pored njegovog iskustva u ljubavnim umetnostima, muskarac VAGA ce
cesto doci u situaciju da izgubi osobu do koje mu je stvarno stalo. Obicno, njegov opusten
prilaz je u stanju da sarmira cak i najoprezniju devojku do totalne predaje. Na toj tacki se
radja njegova dilema - kada oseti da ju je dobio, vise nije siguran da li je ona bas ta koju
on zeli. Prekasno za put nazad, situacija odlucuje umesto njega i on je time zadovoljan jer
ne mora sam doneti odluku - i njegove dusevne terazije se vracaju u ravnotezu. Ako se ona
odluci da ode, time nece slomiti njegovo srce. Njegov argument: on je s njom ionako bio
samo da ne bi povredio njena osecanja, koja inace nikada nije ni razumeo. Muskarac
VAGA uvek ima potrebu za partnerkom, zaljubljuje se lako i cesto, i svojom velikodusnom i
sarmantnom licnoscu olaksava svakoj dostupnoj zeni da se u njega zaljubi... On je u stanju po
svaku cenu da zadovolji svoju partnerku, cak iako za to mora da ulozi mnogo truda. On voli
lepotu u svim aspektima zivota - pogotovo kada se radi o lepoti suprotnog pola. On koristi
svoj sarm i inteligenciju kao oruzje i experta je za namamiti plen. Ipak, kada stigne do te tacke
sa koje treba krenuti u akciju, tu nastupa njegova neodlucnost i on pocinje da broji sve pro i
kontra razloge i dok god ima i najmanje sumnje, on ce se samo igrati sa zeljama i osecanjima
svoje zrtve. Mada on u stvari nema namere da namerno povredi partnerku.

 

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bolje tiho nestati nego glasno umreti

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 403
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia 5110
ma mi vage smo jednostavno VAGE  Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


if there is a will,there is a way

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 302
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
vage su divne,izrzitoo  pozitivne osobe ,dobrodusne i spremne da pomognu svima....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 1552
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Nokia 
Znam jednu Vagu koja hoce nece...hmmm....vec jako dug vremenski period....i taman kada dignem ruke, ona uradi nesto ne ocekivano.... Smile Smile Smile...ne znam kako da je privolim da prevagne vec jednom..... Smile
IP sačuvana
social share
Seren Kjerkegor:
" Samo onaj ko u tekobi strepi, mir svoj nalazi, samo onaj ko u donji svet silazi,
 voljenu spasava, samo onaj ko noz vadi Isaka dobija."


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Muškarci vage - zavodnici, šarmeri, prevaranti, lažovi  Smile Dobri su mi kao prijatelji, nikako mi ne odgovaraju za vezu  Smile

Devojke - prave lepotice, dobrodušne, dobre kuvarice, majke  Smile Prave prijateljice.  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 27
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:23:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.