Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:11:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 470 471 473 474 ... 706
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ustrojstvo BiH, koje odgovara svima!  (Pročitano 273614 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Zemo nije mi jasno šta želiš da dokažeš pričom o genocidu  pošto je 1941-45 genocidom Srba sa oko 700 000 civilnih žrtava na području BiH promenjena etnička slika daleko šire i grublje nego ovim ratom 91-96.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
Pa i nije mi baš neko  narocito zadovoljstvo tarlahati tebe i slicne tebi po Srpskom forumu , meni ne pada na pamet da idem po Bih ili Hrvatskim forumima i izazivam druge da me tarlahaju  , što me nagoni na misao da ste mazohisti ...

Citat
@rinaka

Za odlazak morate imati najmanje tri uslova, a najvise 6:

Za odlazak ima raznoraznih nacina , vidiš ti si otišao i da ne znaš !  Smile Smile Smile

« Poslednja izmena: 25. Maj 2008, 21:32:32 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i i D820
Zemo nije mi jasno šta želiš da dokažeš pričom o genocidu  pošto je 1941-45 genocidom Srba sa oko 700 000 civilnih žrtava na području BiH promenjena etnička slika daleko šire i grublje nego ovim ratom 91-96.

Po tome znaci Simijon da ima veci i manji genocid, da je jedan uzasan a drugi manje uzasan ili kako to? Promjenjena je slika i u Vojvodini sa protjerivanjem Donau Svabama, promjenjena je slika na Kosovu sa invazijom Albanaca, promjenjena je slika dolaskom NDH ili Nacista, takodje je promjenjena slika Jevreja u Beogradu dolaskom Nacista pa i Nedica... ali isto tako je promjenja slika u Bosni tokom 90ih godina.... Koliko je jedno grublje od drugoga ne zelim da sudim, jer da netko od moga pogine i ne bas genocidnom podhvatu isto bi mi bilo i da je poginuo na bilo koji nacin ili skupini...


Ne smije se zaboraviti Simijon da od 100.000 ubijenih u Bosni je vise od pola na Bosanskoj strani...

Isto tako je poruseno 917 djamija, 311 katolickih crkavi i 34 pravoslavnih crkavi i 7 jevrejskih sinagoga... To se vidi tko je najvise stradao u Bosni....

Ja nemam potrebu da izigravam da su Hrvati bili cvijece, i cinjenica je da smo daleko gori bili od muslimana, jer nije trebalo da znaci ako smo nadmocniji da ih moramo klati i ubijati...  Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Po tome znaci Simijon da ima veci i manji genocid
Ima ali samo za pristrasne,ostrašcene, slepe od ociju itd ... Smile

Citat
Ne smije se zaboraviti Simijon da od 100.000 ubijenih u Bosni je vise od pola na Bosanskoj strani...
Ne smije se ni zaboraviti da je za vreme drugog svetskog rata na podrucju bivše nam zemlje najviše nastradalo Srba , takva sabiranja i zbrajanja nas nece nigde odvesti , zbog toga se ja i zalažem da "svaka ptica svome jatu odleti "!

Citat
Ja nemam potrebu da izigravam da su Hrvati bili cvijece, i cinjenica je da smo daleko gori bili od muslimana, jer nije trebalo da znaci ako smo nadmocniji da ih moramo klati i ubijati... 
Pa cuj ako ima neko ko drugacije miosli onda je on majmuncina koja nije vredna pažnje !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 166
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ljudi  Smile
IP sačuvana
social share
ako volis svoj narod, daj mu sansu da zivi, a ne da mrzi!!!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
 
Zemo nije mi jasno šta želiš da dokažeš pričom o genocidu  pošto je 1941-45 genocidom Srba sa oko 700 000 civilnih žrtava na području BiH promenjena etnička slika daleko šire i grublje nego ovim ratom 91-96.

Po tome znaci Simijon da ima veci i manji genocid, da je jedan uzasan a drugi manje uzasan ili kako to? Promjenjena je slika i u Vojvodini sa protjerivanjem Donau Svabama, promjenjena je slika na Kosovu sa invazijom Albanaca, promjenjena je slika dolaskom NDH ili Nacista, takodje je promjenjena slika Jevreja u Beogradu dolaskom Nacista pa i Nedica... ali isto tako je promjenja slika u Bosni tokom 90ih godina.... Koliko je jedno grublje od drugoga ne zelim da sudim, jer da netko od moga pogine i ne bas genocidnom podhvatu isto bi mi bilo i da je poginuo na bilo koji nacin ili skupini...


Ne smije se zaboraviti Simijon da od 100.000 ubijenih u Bosni je vise od pola na Bosanskoj strani...

Isto tako je poruseno 917 djamija, 311 katolickih crkavi i 34 pravoslavnih crkavi i 7 jevrejskih sinagoga... To se vidi tko je najvise stradao u Bosni....

Ja nemam potrebu da izigravam da su Hrvati bili cvijece, i cinjenica je da smo daleko gori bili od muslimana, jer nije trebalo da znaci ako smo nadmocniji da ih moramo klati i ubijati...  Smile

mislim da je ovo jako lijepo sročeno...još treba napomenut da se 90te mogu okvalifikovat kao suvremeno doba, tako da poređenje ta dva genocida nije mjerodavno s te strane...na pragu 21 vijeka u srcu evrope je ucinjen genocid, tako da su njegove razmjere još veće uzmemo li u obzir da su i svijet i evropa davno porazila fašiste i tu ideologiju (II svjetski rat, znači tada je rečeno da se takvo što ne smije nikad više ponovit, misli se na genocid), a i ti koji su učinili genocid nad Srbima u II svjetkom ratu su poraženi, nema ih (NDH), tako da se vraćamo na sami početak i srž problema, rs je najveća masovna grobnica na svijetu i kao takva ne znam kome li može da posluži na čast i slavu...ali ostala je zahvaljujući dejtonu pod uslovom da BiH ostane cjelovita-avnojevske granice,suverena,nezavisna itd itd, da ne nabrajamo dalje...

@simijon, vrati se još nekih desetak strana unazad pa lijepo pročitaj cijeli tok rasprave...vidjećeš da sam ja samo jednom genocid spomenuo...

@rinaka vrati se na uslove sa strane 471 kao i ono što ti je drug nikola napisao za Bosnu i Hercegovinu...
« Poslednja izmena: 25. Maj 2008, 23:50:59 od zemomak »
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Alcatel 
zemomak , ti se stvarno preseravaš. Idi čoveče na neki Sarajevski sajt pa tup tamo kako su Srbi genocidan narod . Stvarno si dosadan sa svojim kranje nerealnim stavom koji pokušavaš ovde da nametneš. Srbi su iseljavani iz Bosne davnih dana pod pritiskom muslimana , kojima su turci miliji od Srba. To je prosto neverovatno. Stvarno si tupadžija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
zemomak , ti se stvarno preseravaš. Idi čoveče na neki Sarajevski sajt pa tup tamo kako su Srbi genocidan narod . Stvarno si dosadan sa svojim kranje nerealnim stavom koji pokušavaš ovde da nametneš. Srbi su iseljavani iz Bosne davnih dana pod pritiskom muslimana , kojima su turci miliji od Srba. To je prosto neverovatno. Stvarno si tupadžija.

čitaš li ti šta ja pišem, ja nigdje srbe nisam okarakterisao kao takve...jednostavno imam argumente u rukama i fala Bogu zdrav razum...
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
@rinaka vrati se na uslove sa strane 471 kao i ono što ti je drug nikola napisao za Bosnu i Hercegovinu
Našla krpa zakrpu uvelo Hrvatsko cvece , znaš moje uslove imaš ih na više strana  , Samostalna RS , svatio necemo više da živimo sa vama da ne bismo ponovo ratovali i tacka .Smile
« Poslednja izmena: 26. Maj 2008, 00:19:54 od rinaka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Bosnian Kingdom

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1548
Zastava BiH-Zenica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson 
Citat
@rinaka vrati se na uslove sa strane 471 kao i ono što ti je drug nikola napisao za Bosnu i Hercegovinu
Našla krpa zakrpu uvelo Hrvatsko cvece , znaš moje uslove imaš ih na više strana  , Samostalna RS , svatio necemo više da živimo sa vama da ne bismo ponovo ratovali i tacka .Smile

pošto meni srbi nimalo, ni pod razno ne smetaju, kao niti bilo šta srpsko, a tebi očito sve bošnjačko i hrvatsko, predloži modovima da me banuju pa trabunjaj ovdje sam sobom i truj omladinu tim svojim separtističkim i suludim idejama...čovječe tebi je ured 50 godina, čemu tako nakaradni stavovi i pogledi na život i ljude? idi malo vodi ljubav , nadji kakvu ženicu..pusti se mlaćenja prazne slame..nisi uopće konstruktivan..

« Poslednja izmena: 26. Maj 2008, 00:35:14 od zemomak »
IP sačuvana
social share
Nije lijepo biti lud, a da to ne znash...jebači svih zemalja, ujedinite se Smiley
Bi vi svakakve djaole kad bi mogli, ali sila izduvala, ostalo samo tarlahanje po forumima.
"Daj ne jebi gredu: Beogradski manijak silovao metalnu banderu"
letopis matice srpske iz 1825 g kaže ovako : Bošnjaci žive između   Drine, Vrbasa, Save, Dalmacije i Huma, cirka 450 000, ispovjedaju Islam, ili su Rimokatolici, ili pravoslavni....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 470 471 473 474 ... 706
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 03:11:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.