Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:03:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Usporio drasticno  (Pročitano 6091 puta)
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95-2 & 5800
Prvo sam imao internet edition a sad pro. Gde da nabavim taj personal?
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 177
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 5.5
evo ovde, ima neka licenca ali je ipak besplatan:

http://www.free-av.com
IP sačuvana
social share
neko mi dirao potpis.. psiho.. a ti majstore kod prvog psihijatra, druge ti nema.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95-2 & 5800
ok. hvala. pokusacu pa cu da javim sta sam uradio
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
HTC desire s
I meni se desava da mi je spor komp na jednom od windowsa, znaci kada podigne system treba mu 3 minuta da se sredi sam, 5 puta se sam refreshuje, ne znam sta moze biti. Probao sam svasta od onoga da cistim registar i tako to ali ne uspeva, cak sam prosirivao particiju gde mi je win ali nista od toga, reinstalirao sam win i opet isto sve.... Ali drugi win kada pokrenem on radi ko sat, nema problem dize sistem odmah i mogu da pocnem sa radom. Zna li neko kako da to sredim??? Na ovom winu gde je brzi nemam net, ako to nesto znaci... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung Galaxy SII
koja je masina u pitanju?
toplo preporucujem winxp manager za defragmentaciju registry-ja, izmedju ostalog, mnogo je dobra alatka.
ugasi nepotrebne servise, belgrade je to dobro odradio (postoji tema Smiley )....
sta da ti kazem...  Smile
javi ako se ubrza  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia N95-2 & 5800
Nista nije pomoglo,svaki anti virus koji sam pokusao da podignem je ubijen od strane virusa. Na kraju me je sam od logovao sa wina i vise nisam moga da dodjem ni do desktopa,cak ni preko safe moda,pao je jedan FORMAT C:! Hvala svima u svakom slucaju

merged ; @having fun: cinizam zaobidji na ovom podforumu              - Belgrade-

E ljudi,meni ovaj AVG zadaje prave probleme. Digao sam sistem opet i instalirao AVG-Free. Nakon jednog restarta kompa AVG control centar nemogu da podignem i opet mi izbacuje "Application cannot run due to an error while verifying its electronic certificate"!!! Sta da mu radim?
« Poslednja izmena: 19. Sep 2007, 08:51:36 od Belgrade »
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
mob
Apple IPhone 3GS,
Kaspersky Anti-Virus 7 i vidi ako ti ponovo nije tesko reinstaliraj sistem ali odmah posle instalacije instaliraj anti virus i updejtuj ga. Startuj i skeniraj citav komp, ako imas vise particija ili hdd velika je vjerovatnoca da ti je virus prosarao svugdje za sve to ti treba jedno 1h + 2.5h i trebalo bi da ti posle toga bude sve uredu, bar bi trebalo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95-2 & 5800
Nashao sam u cemu je problem. Imam neku veziju wina kao SP3,ustvari neko je upakovao winrar,vista drajvere i sve inace potrebne stvari u taj win plus neki bricko pack da izgledao kao vista. E uglavnom podigao sam sistem opet sa tim winom i odmah pokrenuo anti-vir sa updejtom i komp je poceo da pisti ko lud. U system32 je bilo barem 20 zarazenih fajlova,a da nepricam za dalje na c:! Vratio sam se na osnovni SP2 i sad radim sken i nashao sam par virusa i trojanaca na drugom hardu. Sve u svemu nadam se da ce sad biti bolje.   Smile  P.S @Belgrade,sorry za ona 2 posta. p0zz
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


A-electronic

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5040
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
HTC desire s
koja je masina u pitanju?
toplo preporucujem winxp manager za defragmentaciju registry-ja, izmedju ostalog, mnogo je dobra alatka.
ugasi nepotrebne servise, belgrade je to dobro odradio (postoji tema Smiley )....
sta da ti kazem...  Smile
javi ako se ubrza  Smile


AMD Athlon 2500+
256MB DDR
80GB hard
....


Radio sam svasta od tih zezalica cistio registar, jebavao se oko onih tweakova, pokretao raznorazne programe bla bla. Jedino mi ostaje da reinstaliram win ali skroz da ga obrisem sa C particije, ali muci me sto imam dosta podataka tu pa mi se ne gube bas Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6695
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 
jesi li probao da testiras memoriju, ili da ubacis jos jednu da vidis kako ce se onda ponasati ?
IP sačuvana
social share



Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 02:03:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.