Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uran-Venera u opoziciji ili kvadratu-u natalu  (Pročitano 58404 puta)
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
 Pojasni...
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Koliko vidim ovdje su zastupljeni svi aspekti osim paralela . Dupor je pisao o paralel aspektu izmedju planeta i naveo da je po svom djestvu slican konjukciji samo da djeluje kao pojacana konjukcija.

E sad , ovo me jako zanima, jer imama paralel aspekt Venere (druga kuca u Lavu) i Urana (peta kuca u Skorpiji). Ono sto sam primijetila je da zaista imam sklonst ka naglim pocinjanjima i zavrsavanjima veza, kao i da vrlo lako pridobijem partera, ali sve to se moze recii za samog Urana u petoj kuci u Skorpiji. Ako enko moze nesto da kaze, voljela bih da cujem komentar tj. da vidim komentar na paralel aspekt

Moze se desiti, da se dva tela mimoidju po sirini, udaljeno, skoro, koliko je i zbir obrisa, To onda nije konjukcija vec paralel
pa sad mi bash nije jasno ovo shto si napisala,ako je orbis Venere 7 st a Urana 7 st,paralel bi bio ako su oni u aspektu od 14 st? jesam li u pravu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
Koliko vidim ovdje su zastupljeni svi aspekti osim paralela . Dupor je pisao o paralel aspektu izmedju planeta i naveo da je po svom djestvu slican konjukciji samo da djeluje kao pojacana konjukcija. E sad , ovo me jako zanima, jer imama paralel aspekt Venere (druga kuca u Lavu) i Urana (peta kuca u Skorpiji). Ono sto sam primijetila je da zaista imam sklonst ka naglim pocinjanjima i zavrsavanjima veza, kao i da vrlo lako pridobijem partera, ali sve to se moze recii za samog Urana u petoj kuci u Skorpiji. Ako enko moze nesto da kaze, voljela bih da cujem komentar tj. da vidim komentar na paralel aspekt
Mislim da si previse daleko otisla u analizu ( sto se tice paralel aspekta) a da si pri tom zapostavila osnovno. Venera i uran ti nisu u aspektu. Mars iz tvoje pete kuce ima samo jedan aspekt i to aplikacioni kvadrat sa venerom vladarom (jednim delom petog polja). Eto ti uzrocno-posledicna veza tvojih ljubavi. Za poznanstva i novine, brzi i fin kontakt zaduzen je sekstil merkura i venere. Ljubav ce u mladjem dobu biti tvoj uzrok nervoze. Uran u petom ce iz prva kidati tvoje veze kao malefik pomagati napadnutoj veneri od strane marsa -u mladjem dobu, a onda sasvim nenadano i iznenada doneti ti jednu lepu ljubav, ako vec nije (nisam gledao tranzite). Vidi se da ulazes mnogo u ljubav ali ne treba ici prevelikm energijom. Prikoci malo marsa Smiley
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
hvala puno na ovim analizama i pojasnjenjima. Iskreno govoreci,ubacila sam u jedan program svoje podatke i on mi je izbacio i paralel aspekte od kojih je jedan bio taj koji sam navela. Moguce da je uzet isuvise veliki orbis, ne znam. U svakom slucaju hvala.
Za fatalnog: velika istina sve sto si naveo. Pravu ljubav, mislim da jesam nasla, a sudeci po progresijama to bi moglo bas da je to Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kakvi su kod mene aspekti Venere i Urana. Rođena sam 09.05.1979 u Beogradu u 10.30h 


« Poslednja izmena: 10. Dec 2007, 15:11:10 od marye »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 44
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Moze li neko da pogleda u kakvom su odnosu  Uran u Venera.
Ako sam ja dobro videla Uran prva kuca (Vaga) a Venera osma kuca (Bik)

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

rada.gif
(26.96 KB, 670x471)
« Poslednja izmena: 17. Dec 2007, 09:57:34 od drrada »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonW200i R4HA
On ima kvadrat venere i urana(uran u 5.polju,ven. 3.) i to je izgleda ono sto ga tera na povremena povlacenja. A u sinastriji njegov uran i moja venera su u konjukciji i zaista privlacnost je uuu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Kakvi su kod mene aspekti Venere i Urana. Rođena sam 09.05.1979 u Beogradu u 10.30h 
Ove dve planete se kod tebe nalaze u inkonjukciji  Smile

Moze li neko da pogleda u kakvom su odnosu  Uran u Venera.
Ako sam ja dobro videla Uran prva kuca (Vaga) a Venera osma kuca (Bik)
I kod tebe se ove dve planete nalaze u inkonjukciji  Smile

On ima kvadrat venere i urana(uran u 5.polju,ven. 3.) i to je izgleda ono sto ga tera na povremena povlacenja. A u sinastriji njegov uran i moja venera su u konjukciji i zaista privlacnost je uuu...
Uz neki posebno slobodan i opusten odnos u vezi mogli bi dobro da funkcionisete, daj mu prostora da dise  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
Hvala na odgovoru i savetu  power!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.177 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.