Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uran-Venera u opoziciji ili kvadratu-u natalu  (Pročitano 58543 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Tranzitni uran mi uskoro kvadrira veneru najmanje 1 god., kako to moze uticati na mene? Smile

Moguce je da ti donese novu ljubav,iznenadno al ta veza nece dugo trajati,Uran sve odnese shto donese,moguce da poremeti postojecu....
Mada trebash vidjeti i kojom kucom Venera vlada,moze donijeti i promjene na tom sektoru zivota.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Tranzitni uran mi uskoro kvadrira veneru najmanje 1 god., kako to moze uticati na mene? Smile

Moguce je da ti donese novu ljubav,iznenadno al ta veza nece dugo trajati,Uran sve odnese shto donese,moguce da poremeti postojecu....
Mada trebash vidjeti i kojom kucom Venera vlada,moze donijeti i promjene na tom sektoru zivota.

thanks Andjela,
Venera mi inace vlada kucom karijere.
A jel moguce obratno.... da mi donese prekid sadasnje veze?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
Jeste,moguce je  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Iron Lion Zion

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola v3
Evo naletila sam na ovu temu i osjetila potrebu da obranim malo kvadrat Urana i Venere i ostale njihove aspekte....
Ti ljudi vole u vezi slobodno disati, nisu posesivni i daju slobodu svome partneru. Ako je takav dogovor neće prevariti svog partnera već će prije prekinuti vezu. (no dobro to još ovisi i o drugim podacima)
U vezi su kreativni i vole sa partnerom prolaziti svakakve avanture.
Također je ovo dobar aspekt za vezu na daljinu. Kod razdvojenosti emocije rastu do ponovnog susreta.
Tolerantni su prema svim neobičnim ljudima, običajima, kulturama te ih to vrlo privlači.
ne vole svoje veze uspoređivati sa tuđima jer smatrju da su njihove posebne i orginalne. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


wow

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Veliki pozdrav za Tajcixy.....na ovim utesnim recima......uplasenocu ja Smile
Elem....svaka cast duporu sem sto se izrazava u metoforama pre svega je beskrajno mracan.....kao i pocetni komentar na ovoj temi...Stoga Andjela pizelly malo saosecaja za one koji imaju kao ja naravno ovaj aspekt..Smiley
Jos nesto je jako vazno da sve u horoskopu je valjda moguce prevazici, svescu o tome u kom grmu je zec...itd:)
Ja sam mozda tipican primer svega sto ste rekli...ali nekako mi do citanja ovde svega napisanog, makar preostajala nada ali je vi sada ubiste....Smile
U mom natalu Venera je u 5 polju u raku na 15 stepenu i pravi naravno kvadrat sa uranom iz 7, on  tu cak da zlo bude vece nije usamljen nego mu drustvo ni manje ni  vise pravi pluton i to sve onako divno u vagi....(natal je okacen) ... znaci sanse da imam sretan i dugotrajan brak su nikakve ...ali ajde bez laganja da me ipak nekako utesite...Smiley
« Poslednja izmena: 24. Maj 2007, 02:12:35 od TanaMo »
IP sačuvana
social share
moja natalna karta

Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Iron Lion Zion

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola v3
Obriši suze, bez izazova ne bi bili posebni, a to svi jesmo Smile
I sama si dobro rekla, bitno je znati u kom grmu leži zec Smile
Ja nisam kompetentna da ti objasnim natal te bi to prepustila stručnijima(javite se!), a uostalom nemogu ga ni otvoriti iz nekog razloga Smile
Zanima me još koje aspekte tvori pluton, gdje je mjesec...
Po ovom djeliću vidim tvoju veliku potrebu da se vežeš uz drugu osobu, al' pritom zadržiš samostalnost. Kroz vezu se možeš regenerirati te rasti.
Zašto nikakve šanse za dugotrajan brak(a što je bilo ono o zecu)? Treba ostvariti duboko povjerenje i raumijevanje sa partnerom pa se 'čuda' događaju. A sretan? E, svaki pravi brak  je sretan i nesretan, iskusniji to potvrđuju. Uči se na iskustvima da se greške ne ponavljaju.
Uostalom kad danas čitam o Angelini Jolie (također vlasnica ovog 'prekrasnog' aspekta) vidim ženu koja ga je nadvladala i izvukla najbolje iz njega...brižna majka u stabilnoj vezi sa dinamičnim, avanturističkim životom koja slijedi svoj put ne robujući tradiciji Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
...Stoga Andjela pizelly malo saosecaja za one koji imaju kao ja naravno ovaj aspekt..Smiley

E kad bih znala,chiji sam tekst postavila Smile
Obichno napishem izvor,jer nisam ti ja pisac tekstova odnosno pravi astrolog( u koje malo ljudi svrstavam od onih shto sebe tako nazivaju)
Dupor,jeste jako negativan i ja imam takvo mishljenje o njemu.

Moj prijatelj, ima u natalu,kvadrat Urana i Venere i ima jako sretan brak,sa mojom dragom prijateljicom.Mada imao je jednu dugu vezu,dok je studirao,koaj se iznenada prekinula,na chudjenje svih.Valjda je Uran tad odradio svoje.U braku je oko 15 godina Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


wow

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 81
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Obema hvala na velikim utehama, ja sam samo malo htela da temu obojim veselim tonom. I jos jednom da naglasim da st mi sada od obe beskrajno slatki i lepi vasi komentari....Smiley
Andjel de reci koga si to citirala....a ujedno kako i tebe tako i ostale pozivam da pogledaju moj natal po zadatoj temi...
Isada imam jedno pitanje jos koje me realno vise brine od prethodnog a to je kako se taj kvadrat u mom natalu tumaci kada su u pitanju deca...istu naravno nemam jos...znam sama da tu venera za istu je super ali ne znam koliko bitno taj kvadrat utice i negira sve to po pitanju dece posto su u pitanju 5 kuca i 7.
hvala u napred
p.s. pluton pravi kvadrat sa retrogradnim jupiterom u 10 kuci u strelcu, sekstim sa neptunom koji je pun kvadrata u devetoj isto u strelcu,i trougao sa MC-om, a mesec u divnoj 12 kuci u vodoliji sa skoro pa divnim aspektima kao sto su trougao sa saturnom(u blizancima na IC-u no ipak u 3 kuci) i sa uranom naravno, sa kvadratom sa Lilitom u 8 u skorpiji (na sta sam posebno ponosna..Smiley) i tu su i dva sekstila sa MC-om i kironom u prvoj ...ovo je tajcxy za tebe...a neka neko vidi zato moj natal nije mogla da otvori
« Poslednja izmena: 24. Maj 2007, 23:21:29 od TanaMo »
IP sačuvana
social share
moja natalna karta

Edit by crni scorpion: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Put do pakla poplocan je dobrim namerama!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 180
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja mislim kad je kvadrat Venere i urana u pitanju, da su jako bitni i ostali karakterni delovi licnosti, pogotovo samokontrola, samokritika, i rad na sebi a naravno i sam partner ce uticati na taj aspekt,evo jedan tekst iz najnovije knjige

KvadratVenere i Urana ,prisutna je tendencija da se osoba identifikuje sa jednom od planeta dok drugu delimicno odbacuje i njene karakterisitike projektuje na druge ljude. Uran najcesce dominira na stetu Venerine osecajne prirode. Ovo znaci insistiranje na emocionalnoj slobodi kao i slaba posvecenost bilo kom pojedinacnom odnosu i slaba podela odgovornosti za te odnose. Uzdrzanost uglavnom proizilazi iz svesti o sopstvenom promiskuitetu (bez obzira dal je praktikovan ili ne) i iz fascinacije koja osobu baca na talas iznenadne ljubavne afere. Urodjena je radoznalost za otkrivanje tajni kod misticnih i neobicnih osoba, to cesto osobi stvara dodatne probleme, ali zov uzbudjena je jaci u njoj. Cim osoba otkrije tajnu interes joj naglo pada i vec je otvorena za novo iskustvo.
Drusteno aktivni, privlace vas nekonvencionalane i umetnicki orentisane grupe.Reagujete protiv drustvenih tradicija ne priznajuci njihovu vrednost.Ne volite drustveno prihvatljiv zivotni stil ni one koji tako zive.Zelite individualnost bez potcinjavanja drustvenom koncenzusu.
Ovde se javljaju teskoce u odrzanju intimnih veza cak i kada ste zainteresovani zato jer deo vas izbegava da primi i da da ljubav.Plasite se gubitka slobode.Povrsnost u odnosima omogucava vam da letite kao leptir sa cveta na cvet.
Ignorisete osecanja dajuci prednost fizikim zadovoljstvima i intelektuanoj radoznalosti.Osecanje nemira i iritiranosti zbog potiskivanja osecanja.Uran vremenom izoblicava vasu emocionalnu prirodu pa se mogu javiti perverzna osecanja a to vodi ka neobicnom i raznolikom seksualnom ponasanju i zelji ka eksperimentisanjem.
Moracete na razne nacine da popravite ovaj venerijanski emotivni deo prirode.Emocije moraju da budu oslobodjene i da cirkulisu kroz vas.Morate ih osetiti, dozvoliti im da prodru do vasih unutrasnjih dubina bez sprecavanja njihovog pojavljivanja.U suprotnom one ce poceti da vas truju iznutra uticuci da ni u jednom svom odnosu ne nadjete stvarno zadovoljstvo.Pokazati volju da se otvorite prema ranjivosti u vasim odnosima je od sustinske vaznosti za vas.Otvoriti se mogucnosti da budete povredjeni je mozda rizicno ali zato moze dovesti do vece zrelosti razumevanja transformativnih i isceliteljskih kvaliteta koje intimnost moze da ponudi.(Pol Hajdn)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Iron Lion Zion

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola v3
Ja mislim kad je kvadrat Venere i urana u pitanju, da su jako bitni i ostali karakterni delovi licnosti, pogotovo samokontrola, samokritika, i rad na sebi a naravno i sam partner ce uticati na taj aspekt,evo jedan tekst iz najnovije knjige

Povrsnost u odnosima omogucava vam da letite kao leptir sa cveta na cvet.


Sa tvojom izjavom se u potpunosti slažem.
Uostalom za kompletnu astrološku analizu ljubavog života ne smijemo gledati samo jedan aspekt, no ako je  život dlan taj aspekt je na njemu linija. Uvijek treba osvjestiti loše i uzeti od njega dobro.

Izdvojila sam ovu izjavu tako da je mogu pobiti. Kao vlasnica ovog aspekta mogu reć da sam imala dugotrajne veze koje nipošto nisu bile površne. Naravno da imamo i te neke karakteristike ali priča je uvijek složenija.
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.