Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:57:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uran  (Pročitano 55119 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Uran sa Saturnom je generacijski aspekt...
Od Uranovih aspekata jedino sekstil sa Merkurom i kvadrat sa Venerom su ti aspekti koje treba da gledas u analiziranju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Uran mi je na Ascendentu. Nekako mi se cini da je najzastupljeniji u mojoj natalnoj karti. Osjecam njegov utjecaj pogotovo u vezama - uvijek pretegne zelja za slobodom. Uran mi je u trigonu sa Marsom I Jupiterom, sekstilu sa Suncem i Mekurom, kvadratu sa Venerom i opoziciji sa Mjesecom.

Najvise me zanima konjunkcija Urana sa Asc. Da li jos neko ima licnog iskustva sa ovim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Hvala, Charobnjače! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Uran mi je na Ascendentu. Nekako mi se cini da je najzastupljeniji u mojoj natalnoj karti. Osjecam njegov utjecaj pogotovo u vezama - uvijek pretegne zelja za slobodom. Uran mi je u trigonu sa Marsom I Jupiterom, sekstilu sa Suncem i Mekurom, kvadratu sa Venerom i opoziciji sa Mjesecom.

Najvise me zanima konjunkcija Urana sa Asc. Da li jos neko ima licnog iskustva sa ovim?
Jako ti je dobra karta za analizu...
U pravu si, Uran dosta utice na tebe.
Malo imas krute stavove i toga mozda nisi svesna ali mora pravi nacin da se nadje kako da se izvrsi neka harmonizacija u vezama.
Nasledila si od majke napetost i naelektrisanje koje je kod tebe prisutno u vezama i partnerstvima...
Brak ce biti kategorija gde ces morati da izgradis cvrstinu, tako da usavrsavaj se
  Smile
« Poslednja izmena: 24. Sep 2008, 23:31:57 od * Charobnjak * »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 51
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hej, hvala na  brzom odgovoru! Tacno je sve sto si rekao, posebno ovo sa majkom! Smile

Ovo za krute stavove je takodjer tacno , posebno u onim stvarima koje utjecu na, na primjer , moju licnu slobodu u vezi ( ali naravno, i u drugim sferama, iako ja nastojim te stavove racionalno sagledati i izmijeniti tamo gdje vidim da su previse kruti )

za brak cemo jos vidjeti! Smile

jos jednom - hvala Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Hej, hvala na  brzom odgovoru! Tacno je sve sto si rekao, posebno ovo sa majkom! Smile

Ovo za krute stavove je takodjer tacno , posebno u onim stvarima koje utjecu na, na primjer , moju licnu slobodu u vezi ( ali naravno, i u drugim sferama, iako ja nastojim te stavove racionalno sagledati i izmijeniti tamo gdje vidim da su previse kruti )

za brak cemo jos vidjeti! Smile

jos jednom - hvala Smile
Ne bih bio Charobnjak kad ne bi bilo sve tacno Smiley

Uran daje jedan nov sto bi se reklo" look" ali previse je samostalan, po prirodi je individualac.
Veze treba da te utreniraju za brak
  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 8218
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Uran u strelcu u 12 kuci u sekstilu sa vladarom sedme, Merkurom koji je otisao na kraj devete kuce. Neobicno poznanstvo ili splet okolnosti koji dovode do poznanstva sa partnerom zbog simbolike 12-e kuce?
IP sačuvana
social share
Ко те воли данас, тај те воли. Јер зна да си мати; јер пре нас ни поља ни кршеви голи не могаше другом свесну љубав дати.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Uran u strelcu u 12 kuci u sekstilu sa vladarom sedme, Merkurom koji je otisao na kraj devete kuce. Neobicno poznanstvo ili splet okolnosti koji dovode do poznanstva sa partnerom zbog simbolike 12-e kuce?

Vladar 7 u 9 kuci sa sekstilom ka planeti iz 12. polja moze ukazivati na odredjenu vezu Vaseg buduceg partnera sa inostranstvom. Merkur, kao vladar polja braka, opisuje muskarca koji je mladji od Vas, ili barem mladolik, ovo ce biti osoba razvijenog intelekta, sklona promenama. Sasvim je sigurno da ce do pocetka emotivnog odnosa doci iznenada, a ova muska osoba ce se dosta razlikovati od svih koje ste ranije sretali. Njegova energicnog mogla bi Vas privuci na prvi pogled.
 
           astrolog Vera Jovanovic
               kontakt telefon 0900/150-316 (sifra 31)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Ko ne voli karanfile...

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Uran u 3 kuci u skorpiji, u opoziciji sa mesecom i MC


Edit by Makišon: bez postavljanja karata u porukama, za karte imamo top temu pa ako nisi postavila možeš to uraditi
« Poslednja izmena: 16. Okt 2008, 13:24:21 od Makišon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 34
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.10
Uran u 3 kuci u skorpiji, u opoziciji sa mesecom i MC


Edit by Makišon: bez postavljanja karata u porukama, za karte imamo top temu pa ako nisi postavila možeš to uraditi

U tvojoj dusi je emotivni impuls koji nije navikao na spokoj nego na stalnu potrebu za razlicitim emotivnim vibracijama...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:57:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.