Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:18:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uran  (Pročitano 55122 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
andjela bas me zanima sta predstavlja uran kvadrat mc?niko nece da mi kaze Smile

Evo ja cu, ne predstavlja nista.. previse se opterecujes sitnimn stvarima ...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ne moj da zaboravis Maki da sve u horoskopu ima svoje dobre strane i lose. Uran jeste  revolucionar ali je i prometej - donosilac novih ideja, pozrtvovanosti za druge. Osma kuca sa druge strane ne znaci samo fizicku smrt i negativno (ako na smrt gledas ako na negativno) - znaci isto na visem planu smrt ega i predavanje sebe drugome - osecaj ultimativne slobode - a Uran to potpomaze. Isto tako oznacava mesto ponovnog rodjenja, licnog razvoja transformacije i promene. Uran i u tome ima uticaja. Mozes da imas nagle uvide u stvarnost koji drugi nemaju - mozda cak i vidovitost. U blazem obliku mozes da imas nagla porive i promene raspolozenja i osecanja. Trebas jednostavno sebe da upoznajes i stavljas ovu energiju pod kontrolu. Ne treba da se plasis toga trebas da ga upoznas i njime ovladas.

Sa negativne strane Uran u 8. oznacava naglu ili naslinu fizicku smrt - u zavisnosti od aspekata - sa Marsom Saturnom ili Plutonom - opasnost od kola, struje i slicnih stvari

A moze da znaci nagle i neocekivane novcane dobitke ako je dobro aspektovan.
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Vidje coveka, deki s' tri obrnute sestice. Al si posto profi Smile  Smile

8 kuca Porta Superma
Smrt, stradanje , teske bolesti , rane , operacije , fatum , strah , sudbina , udarci  testamenti
, velike promene, gubici , nasledje od javnosti , zene ,ortaka ili mrtvih. Duznost-pravo, bastina , otudjena deca , moc partnera , occultne stvari , velike opasnosti, prilagodljivost zivotu
, parapsihologika , blackmagic

Evo ti primer urana, Kralj Petar ga imao tu
UR 180 SA - (opozicija urana i saturna ) Nagli gubitan trona pored dobrih aspekta + nagla smrt

Hitler VE 0 MA ( venera konjukcija mars ) slatka i naprasna smrt sa ljubavnicom..
8 Kuca je ludilo


kaze dupor
Citat:
Citat
Ovo je najzesce polje  vrlo je pogodno zaprognoze . Ako su tu losi palneti sa losim aspektima nemoguce je promasiti .Tranziti teski planeta donose period krize. Vrlo je naglaseno kod ratnih kriminalaca Ovo polje pokazuje koga se treba cuvati i kakav takt sa njim imati.  Slichno osmom polu Skorpijon .
Dete rodjeno u osmom mesecu lako umire.. dok dete u sedmom moze da se rodi lepo i normalno ko u devetom.

( INTERESATNO )
U osmom delu EP-a Gilgames umire..
« Poslednja izmena: 26. Sep 2006, 04:30:54 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Pa nisam profi al se trudim - za sad uglavnom prepisujem i ubacim po koji sopstveni 'insight' - pa mozda kazem i po nesto sto vredi. Sa druge strane ima ovde mnogo vecih strucnjaka od mene pa nema potrebe da se kurchim kad nemam krila.  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Pa nisam profi al se trudim - za sad uglavnom prepisujem i ubacim po koji sopstveni 'insight' - pa mozda kazem i po nesto sto vredi. Sa druge strane ima ovde mnogo vecih strucnjaka od mene pa nema potrebe da se kurchim kad nemam krila. Smile

Dobar si za nekog ko se trudi!  i Ja se trudim Smile
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Apropo numericke simbolik - broj 8 je za jedan manji od 9 - trostrukog trojstva - broj savrsenstva i prosvetljenja. To simbolizuje dolazak blizu savrsenstva i okretanje ledja istom - fizicka smrt umesto transcedencije.

Aj malo numerologije po decky-ju

0 - beskonacno - etar - nedokucivo i nepopunjivo
1 - Bog, jedinstvo suprotnosti - univerzalna ujedinjenost pocetak univerzuma
2 - dualnost - dvojstvo nasuprot jedinstva - simbol coveka u materijalnom svetu - razdvojene suprotnosti - Adam i Eva
3 - ljudska veza sa Bogom - sveto trojstvo - tri polarizacije Bozije energije - stabilnost
4 - cetri strane sveta - simbol zemlje i materijalnog - bazicna energija 
5 - sa jedne strane veza Boga i materijalnog sveta, sa druge veza coveka u materijalnom svetu sa duhovnim i Bogom - simbol transformacije i ucenja
6 - izvor razjedinjenosti energija - dualnost u Bozanskom - simbol palog Boga
7- simbol ljudskog zivota i interakcije u harmoniji - simbol svesnosti o materijalnom i duhovnom - simbol razvoja i napretka
8 - vec objasnjeno
9 - vec objasnjeno
10 - spajanje sa Bozanskim ili reinkarnacija duse
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
jaoo sve je super.. samo .. kao 1 moze da se definishe bog.. ali ne 'riscanski bog.. svemoguce u tom sluchajiu bio  bi nula..apsolut.

1- ajde da nazovemo.. duhvona moc :)prvo i osnovno .. pokretac...
2 - dualnost - dvojstvo nasuprot jedinstva - simbol coveka u materijalnom svetu - razdvojene suprotnosti - Adam i Eva

dva nazovi 1 i 1 ali savrshen i savrshen ne cine dva savrshena vec jedan ili nijedan Smiley


dobro teorisanje, svidja mi se.. nek podele ovo i prebace na temu numerologija... moze malo da spikamo na tu temu.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Bosch ima centrifugu
Ma kad kazem Bog mislim bas na to Apsolut - sveobuhvatna kreativna energija - ono sto JESTE i ne moze se definisati.

Koristim imenicu Bog sa prvim velikim slovom da bi ljudi rznih verovanja videli i shvatili znacenje reci na najbolji moguci nacin. A na svakom je da razume "svog Boga" kako god moze i najbolje ume, to nije moj posao. Neki su ranije imali probleme sa mojim pisanjem jer sam koristio Boga - problem nije u meni i mom pisanju vec o simbolici koji ljudi imaju kada im se pomene ta rec. Vezuju rec za lik (Hrista na primer) i tu nastaje havarija jer automatski padaju u zamku idolopoklonstva. To je najcesci paradoks - cak i ako prihvatimo jednakost tipa Hrist=Bog - problem je sto nas um od Hristovog LIKA pravi Boga a ne od Hrista. Jer nas culima zaokupljeni um pravi veze sa onime sto je culima iskusio. Isti problem ako vuces bilo koje druge jednakosti - Paja Patak = Bog; Miki maus = Bog - sve se svodi na isto.

ja kad kazem Bog ne mislim ni na jednu osobu, lik, sliku ili predmet - tacnije ne mislim ninasta - jer je moj Bog bas to NISTA ali i SVE.

Sad je jasnije nadam se.

a za 1+1 = 3  Smile Smile pa i tu ima paradoks - Adam i Eva nisu 1+1 nego 2+2 - oba polariteta nastaju iz JEDNOG i razdvajanjem i odvajanjem oba postaju dualnost i deo dualnosti - i eto chuda jos jedna simbolika - 2+2=4 - zemlja i materijalni svet. A samim tim kroz put spiritualnog razvoja oni teze da postanu 2+2=1 ondosno da se vrate tamo odakle su dosli.

Nadam se da nije bas sve toliko offtopic -  Smile Smile
« Poslednja izmena: 26. Sep 2006, 05:59:39 od decky999 »
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


All We Need Is Love

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 135
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uranus in the Tenth House    10th hs
Uranus in Scorpio   
Uranus Conjunct Midheaven   
Sun Square Uranus   
Mercury Square Uranus   
Mars Trine Uranus   
Venus Sextile Uranus   
Uranus Sextile Ascendant

?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
Ma kad kazem Bog mislim bas na to Apsolut - sveobuhvatna kreativna energija - ono sto JESTE i ne moze se definisati.

Koristim imenicu Bog sa prvim velikim slovom da bi ljudi rznih verovanja videli i shvatili znacenje reci na najbolji moguci nacin. A na svakom je da razume "svog Boga" kako god moze i najbolje ume, to nije moj posao. Neki su ranije imali probleme sa mojim pisanjem jer sam koristio Boga - problem nije u meni i mom pisanju vec o simbolici koji ljudi imaju kada im se pomene ta rec. Vezuju rec za lik (Hrista na primer) i tu nastaje havarija jer automatski padaju u zamku idolopoklonstva. To je najcesci paradoks - cak i ako prihvatimo jednakost tipa Hrist=Bog - problem je sto nas um od Hristovog LIKA pravi Boga a ne od Hrista. Jer nas culima zaokupljeni um pravi veze sa onime sto je culima iskusio. Isti problem ako vuces bilo koje druge jednakosti - Paja Patak = Bog; Miki maus = Bog - sve se svodi na isto.

ja kad kazem Bog ne mislim ni na jednu osobu, lik, sliku ili predmet - tacnije ne mislim ninasta - jer je moj Bog bas to NISTA ali i SVE.

Sad je jasnije nadam se.

a za 1+1 = 3 Smile Smile pa i tu ima paradoks - Adam i Eva nisu 1+1 nego 2+2 - oba polariteta nastaju iz JEDNOG i razdvajanjem i odvajanjem oba postaju dualnost i deo dualnosti - i eto chuda jos jedna simbolika - 2+2=4 - zemlja i materijalni svet. A samim tim kroz put spiritualnog razvoja oni teze da postanu 2+2=1 ondosno da se vrate tamo odakle su dosli.

Nadam se da nije bas sve toliko offtopic - Smile Smile

eee vidish nije covek jedan...t.j muskarac nije jedan a zena nije jedan.. u hrebrejskoj azbuci i korenima numerologije
covek je 2 a zena recimo 4 (lupam) pa je dete  6

1 je savrshen.. a savrshen i savrshen ne daju 2 savrshena  vec jedanm

1 + 1 = 1  ili o
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:18:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.