Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:15:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uran  (Pročitano 55117 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ovak Uran mi je u 7 kuci u Strijelcu

Imam Uran trigopn Jupiter
Uran konjukcija Saturn
Uran semi-kvadrat Mars
Uran semi-kvadrat Pluton
Uran opozicija Kiron
Uran semi-kvadrat MC


Uran u sedmoj  kuci donosi neobicnog partnera,uranijsku licnost,ali u sustini osobu koja voli slobodu,a to nije dobro za brak,jer brak  za uranijsku licnost,predstavlja okove.
Uran je generacijska planeta,pa treba gledati vise na vrh koje kuce se odnosi,pa tek onda aspekte. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
mob
Samsung D500
Ja imam Uran u 10. kući, u konjukciji s MC i znam da će igrati važnu ulogu. Sve što je napisano je istina... Ja jesam borac protiv vlasti i autoriteta, zbog vlastitih uvjerenja, iako nisam tipični anarhist. Živim svoju filozofiju.

 Smile

Ih,sacekaj samo da ti tranzitni Jupiter napravi 120 sa natalnim Uranom,odnosno natalnim MC,pa ces vidjeti gdje ces tici,iznenadno lansirana,na vrh,vrhova Smile

 Smile Trudim se doći bap tamo pa da svi neprijatelji, kad pogledaju gore, vide moju celulitnu, masnu guzu.  Smile Nah, zanimljivo...u solarnom horoskopu Jupiter mi je na MCu. Tko zna.  Smile

Trenutno mi Uran tranzitira 12 poljem. Uskoro će u konjukciju s ASCom... ma da si napravim irokezu.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
uran u strelcu u 4.kuci! jedini aspekti koje pravi su kvadrat sa venerom i marsom iz 8.kuce!sta bi to znacilo?? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Duhovne planete - URAN

..Sada se kreće kroz znak Riba (2003.-2011. godina) i može da utiče na to, da dođe do približavanja različitih vera kroz otkrivanje zajedničkih korena; potvrđivanja duhovnih postupaka kao komponenti medicinskog tretmana; novih uvida u značaj snova i njihovo šire korišćenje;  revolucije u muzičkoj industriji, naročito u načinu kako se muzika stvara, pakuje i distribuira , radikalnih promena u filmskoj industriji (napr. trodimenzionalnost); povećanja humanosti u odnosu na one koji su siromašni, žrtve nehumanih postupaka i ostareli kako bi se olakšale njihove patnje; (povećanje pomoći bogatih naroda siromašnijim); reorganizacije Ujedinjenih nacija kojom će biti osposobljena da postane bitnija snaga u potpomaganju mira i saradnji među narodima;

revolucionarnih promena u zdravstvu ne samo u pogledu lečenja, već i u njegovoj dostupnosti svima koji su bolesni; povećanja broja pristalica eutanazije, ali i pokreta za bolji tretman bolesnih i starih; reformisanja zatvora, stvaranja humanijih uslova i smanjivanja kriminala putem otkrića u genetici; napredak u ratu protiv korišćenja droga i alkohola putem dovođenja u svest njihove povezanosti s terorizmom; istraživanja kosmosa i povećanje interesovanja za kontakt s bićima iz drugih solarnih sistema; istraživanja okena koja bi mogla da dovedu do razvoja obezbeđivanja neke važne nove hrane ili izvora energije; prihvatanja u okviru kulture povećane zainteresovanosti za astrologiju i njenog korišćenja za poboljšanje ljudskog roda, itd... Međutim, mogući su i negativni uticaji kao što je, na primer, zaoštravanje sukoba između različitih vera ili rasprotranjena tendencija zloupotrebe informacija, piraterija i kompjuterski virusi...

Bojana Nenadić
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 807
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Andjela, dobar tekst... Smile

I mi laici da nesto naucimo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Andjela, dobar tekst... Smile

I mi laici da nesto naucimo Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Ja nisam kapetan ladje ja sam kapetan Ledjo

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 106
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Meni je Uran vladar 7 i 8 kuce a nalazi se na 0 Skorpije u 4 kuci.Inace opozicija sa Jupiterom i kvadrat sa Saturnom i kvadrat sa ASC.Da li to otezava brak i da li to znaci da do njega nece ni doci.Nisam imao duge veze
« Poslednja izmena: 07. Dec 2006, 07:25:37 od djolevojvoda »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 66
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Samsung e900
vladalac 7 kuće kada je u 4oj često ukazuje da ćeš oženiti curu iz svoga grada, rodnog kraja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


in the ocean of your eyes..

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 175
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Nokia 6030
Uran u škorpionu meni na 13.26
   
Daje posebne osobe, jake volje, prodorne intuicije, koje poseduju harizmu. Njihov veliki lični magnetizam zna da bude uzrok njihove narcisoidnosti. Imaju veoma neobične stavove kada je seks u pitanju. Njihova seksualnost je naglašena. Veoma su plodni, žele i imaju više dece. Snalažljivi su i već u vazduhu osećaju promene. Veliki su individualisti i žestoko se bore za ono u šta veruju. Žele da sve doživljavaju snažno i duboko, jednom rečju da kroz život plove punim jedrima, čak i kada je to skopčano sa rizicima. Ljubomorni su na sve što poseduju i znaju da budu veoma teški za svoju okolinu. Takođe se znaju uvući u sebe i nikome nije jasno šta se sa njima dešava.
IP sačuvana
social share
Moham manassinte maanathu
Maarivillaay virinjathenthe
Sogam meghamaay moody marackuvaan
Odi anayukille
Raagam anuraagam
Raagam manasinte naalu kettil
Dheepam theliyichathenthe
Viraham neduveerppaay
Oothi keduthuvaan odi anayukille
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N95



Katastrofični Uran

         U svom prethodnom ciklusu prilikom boravka u Ribama, Uran je 1.septembra 1923. snažnim zemljotresom pogodio ostrvo u okeanu - Japan. Tom prilikom je u oblasti Tokia i Jokohame poginulo najmanje
140 000 ljudi. S obzirom da u ispoljavanju Uranovog dejstva nema uzdržavanja, postoje pretpostavke da u naredne tri godine može dolaziti do isto toliko neželjenih događaja srodnih simbolici ovog planetarnog položaja - incidenata u okviru ratne mornarice, eksplozija u morima i okeanima, nestanak ili eksplozija neke podmornice, pad aviona u okean, jaki naleti talasa na kopno sa ozbiljnim posledicama, virusne epidemije, demonstracije terorizma verskih fanatika... Kako se Uran bude približavao poziciji kvadrata od Plutona, pretnje Urana postaće ozbiljnije. Planeta istine i duhovnosti -Uran u Ribama - znaku vere i religije, u vremenu u kom je trebalo da nas nagradi za humanost na ovom stepenu civilizacije - da smo je izgradili, izgleda da podseća čovečanstvo kako je zadnji čas da se okrenemo milosrđu.
Bojana Nenadić


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:15:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.