Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:08:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Upoznali ste se preko interneta  (Pročitano 20335 puta)
Ucesnik diskusija


Molim Vas stisnite "Reset" dugme!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6120
Sestra od jednog mog drugara se upoznala sa tipom, sadašnjim suprugom, preko neta i bili su na 48h svadbe Smiley

Na ove 3 stranice gotovo da je sve rečeno, upoznavanje preko interneta je samo jedan vid upoznavanja i ništa više, vatru možete upaliti šibicom, upaljačem, onim kremen-kamenom ili kako se već zove isl... vatra će posle da peče bez obzira kako ste je upalili. Ja sam više u varijanti da u komunikaciji s nepoznatim ljudima preko neta budem iskren, nemam šta da izgubim a nadam se da se ta iskrenost "oseća" i da će mi se isto tako vratiti odnosno da ću dobiti iskren odgovor. Prijateljstva zasnovana na iskrenosti su daleko bolja osnova za neki dalji razvoj situacije nego li "igranje na prvu loptu" tipa svidi mi se neka devojka u kafiću, priđem joj, smuvamo se i onda kreće upoznavanje ali upoznavanje s kojim ciljem, da je odvedem u krevet, da je zaista upoznam kakva je za neke duže staze i kako ja želim da se pokažem pred njom... ljudi jednostavno imaju ugrađen refleks da prilagođavaju svoje ponašanje cilju koji žele da ostvare, to je u svakom čoveku i od toga nema bežanja.
Ono što bi mene interesovalo je gde se ljudi upoznaju na netu (može info privatnom pourkom) jer ja imam taj problem da ne znam da upoznajem ljude, bolje reći, ne znam da uspostavim prvi kontakt, čini mi se da jednostavno nisam interesantan i da ljudi "beže" od mene...
IP sačuvana
social share
I kad si blizu i kad si daleko,
na tebe uvek misli neko.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Ja sam ocigledno jedini zatucani koji je anti nastrojen muvanjem preko neta Smiley
Al dobro...
Inace facebook ti je trenutno numero 1...mozes da upoznas i Kineskinju  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Ljudi se upoznaju svuda... MSN, Facebook, Myspace, Burek, Karike, Poljubac, DameBiraju i gomila drugih sajtova i servisa...
Postanes deo zajednice, aktivno ucestvujes i neko primeti i tvoje ucesce, sa nekim vec pocnes pricati javno, pa privatno... i mic po mic...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Molim Vas stisnite "Reset" dugme!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6120
Na fejsu su mi frendovi samo kolege s faxa.
Ja sam izgleda antitalenat za komunikaciju  Smile
IP sačuvana
social share
I kad si blizu i kad si daleko,
na tebe uvek misli neko.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Pa, ako otvoris nalog sa ciljem da nekog upoznas, nije bas najsrecnije da izaberes nick "Izgubljeni slucaj" Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Reborn

Zodijak
Pol
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Slazem se sa SF ako vijas komunikaciju preko interneta a i van njega biraj imidz  kao izgubljen slucaj tesko da ce se neko vezati za tebe:)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nevjerovatni su nacini i mjesta na kojima ljudi mogu da se pronadju i prepoznaju,tako da se i moja skepticnost vezano za virtuelni svijet potpuno istopila.

i mislim da je spontanost i neforsiranje,uostalom kao i u svim drugim okolnostima,kljuc uspjeha u tom smislu.

licno,na samom pocetku aktivnog druzenja ovim putem,nisam pretjerano vjerovala u mogucnost i druzenja,a kamo li necega viseg u odnosima medju ljudima na ovaj nacin.

medjutim,imala sam srece da su tih nekoliko ljudi koje sam upoznala na ovaj nacin zaista vrijedni paznje i prijatno iznenadjenje u smislu druzenja i mogucnosti kvalitetne komunikacije i van virtuelnog svijeta.

ja,doduse,nisam svjesno trazila partnera Smile,pa sam i naisla na dva zauzeta muskarca i jednu divnu zensku osobu(posto govorimo o muskarcima i zenama koji se pronadju na ovaj nacin),ali jesam nasla ono sto sam trazila- sjajne sagovornike i interesantne ljude sa kojima je vrijeme provedeno sve samo ne izgubljeno i uludo potroseno.upoznala sam i u to vrijeme slobobodnog muskarca koji me je privukao na pravi nacin,a razlog,da budem iskrena, sto se medju nama nije desilo nesto ozbiljnije je splet okolnosti i nedovoljna motivisanost u tom smislu Smile

poenta je da na ovaj nacin mogu da se dese kvalitetna druzenja i poznanstva,pa i ljubavne veze,zasto da ne? Smile

sanse da u tom smislu omanete,jednake su sansama da omanete upoznajuci ljude i u "normalnim" okolnostima i mjestima upoznavanja Smile

ukoliko znate sta hocete,a pri tom niste i optereceni i nemate nerealna ocekivanja...mogucnost lijepog iskustva nije mala...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
Apple iPhone SE 2020
mali off:

Citat
Има "балада од Пишоњу и Жугу" но се ниђе не помиње пака дроге...

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Molim Vas stisnite "Reset" dugme!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Nokia 6120
Pa, ako otvoris nalog sa ciljem da nekog upoznas, nije bas najsrecnije da izaberes nick "Izgubljeni slucaj" Smiley
Pa biranje tih nadima mi je uvek bilo smaranje, šta god izabrao bilo je zauzeto a pošto sam u momentu otvaranja naloga na bureku bio u stanju depresije ovaj nick mi je izgledao adekvatan. Baš juče sam gledao da li postoji mogućnost da se on promeni kao što recimo na fb može da se menja ali cvrc, zezno sam se šta da kažem...

Izvinjavam se na offtopiku.
« Poslednja izmena: 14. Maj 2009, 12:06:27 od Izgubljeni slučaj »
IP sačuvana
social share
I kad si blizu i kad si daleko,
na tebe uvek misli neko.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Na FB ne koristis nadimke, koristis licna imena Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:08:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.