Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:34:51
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Unija pravoslavnih zemalja  (Pročitano 18333 puta)
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Rekao sam u atlasu, globusu. pa narmplna da ce ti iskocit jeli kad napises bosna i hercegpvina ono ti izbaci 500.000 rezultata
Hehe, na globusu jedva se vidi i Srbija, a kamo li Vojvodina ili Kosovo... Ti zivis u Bosni? Znaci imas Bosanski Atlas? Nisam par godina video Srpski, ali uvek je bila RS posebno odvojena u BiH, mozda se promenilo, neznam Smile
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG Google Nexus 5
jos pre rata sam citala neki clanak da ce biti kao neka zajednica zemalja jugoistocne evrope.

nista nije nemoguce.

medju njima i BiH, hehehe
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

357 kume, 357...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 1503
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.00
e pa ne znas sta da kazem bas, mogli smo ranije da udjemo u tu uniju i sad treba da cekamo da udjemo u eu... mislim da su te zemlje dosta slicne nasoj i da bi trudom i ekonomicnijim zivotom bolje napredovali do sada.
IP sačuvana
social share
Be sociable - have a Pepsi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
pa na google mogu ja naci i slike od nezavisnog kosova ili vojvodine, iako je to obicna iluzija.
Znam ja da vas to boli, ali znate odlicno da ce vam BIH trajati taman koliko i mandat OHR-a.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


hm...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1557
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
SonyEricsson k750i
pa na google mogu ja naci i slike od nezavisnog kosova ili vojvodine, iako je to obicna iluzija.
Znam ja da vas to boli, ali znate odlicno da ce vam BIH trajati taman koliko i mandat OHR-a.
Realno
IP sačuvana
social share
"Too weird to live, and too rare to die."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 85
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a kako bi se zvala ta unija ?  Smile
IP sačuvana
social share
Moj dom je BIH,ja dizem zastavu do neba !!!!!

i da,da...do haosa i rasula sve vas vodi Baba Jula Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Siemens 
Чисто да подсетим, тема је о евентуалној заједници православних народа.

Прво, то би била заједница, а не држава, па стога нема ни говора да би њоме владао неки диктатор, јер би свака држава имала своју власт.
Друго, економска заједница не подразумева и оружану, нити би чланство у ЕУ обавезало неку државу да не сарађује са другим.
Треће, Русија јесте једна од најјачих држава данашњице са током да буде све јача.
Четврто, у Белорусији је животни стандард виши него у Украјини, Естонији...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


tra la la

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 448
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
mob
SonyEricsson K310i
Ako se živi bolje nego u Estoniji, onda bi mogli zaključiti da se živi u Belurusiji kao i Sloveniji  Smile

A ekonomska zajednica postoji, ali ne PRAVOSLAVNIH zemalja, već EX-SSSR zemalja (bez Baltičkih država)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 1044
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ideja je realno dobra, samo ako moze da se spoji dobro i korisno to bi bilo extra. A samo nema potreba da se prepiremo sa  Muslimanima oko R. Srpske, a samo mi nije jasno sta oni traze na teme vezanoj za pravoslavlje, mozda su se sjetili ko su i da  su nekada bili ortodox. BiH za godinu dana nece ni postojati vec ce biti samo "Mala Bosna" (trougao Zenica, Tuzla, Sarajevo). Srpska ce biti samostalna a i Hrvati nece propustiti svoju sansu za odvajanje. Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.5
Uniju pravoslavnih zemalja treba da izbegenmo po svaku cenu... dosta smo platili za glupe ideale do sada, nemoramo valjda opet?

BiH se (nazalost) nece raspasti jos neko vreme zato sto EU, Amer, svet i ostali (koji ostali???) nezele cisto Muslimansku zemlju u srcu Evope. Pomirimo se sa tim. Pocnimo raditi za svoje interese kod zapada (nikako vise na istok, pobogu ljudi), da bi jednog dana doziveli da se Srpske zemlje osamostale i ujedine. Sad je nas sudnji cas! Ili cemo opet trositi nasu naciju na budalaste ideale ili cemo shvatiti gde nam je (i skim) mesto. Kad stvari polako skliznu na svoje mesto, kroz deset-petnaest godina, mocemo ostvariti nas nacionalni cilj i plan.
« Poslednja izmena: 29. Jul 2006, 08:31:37 od Kowakian Monkey - Lizzard »
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:34:51
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.