Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:21:56
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ste za to da se redovno sluzenje vojnog roka u Srbiji ukine?
Da
44%  (114)
Ne
52.1%  (135)
Nemam stav
3.9%  (10)
Ukupno glasova: 259
Idi dole
Stranice:
1 ... 91 92 94
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ukidanje vojske u Srbiji [anketa]  (Pročitano 66611 puta)
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
ne znam,ne poznajem mu familiju,ali ocigledno da jadno stvorenje ima neke gadne tripove i dusevne oziljke koji ga uvek zabole kad pomisli na Srbiju,a smire se cim pomisli na Ameriku i NATO.

ja vam lepo kazem,ovde se neki non-stop prepucavaju sa @borom i njemu slicnima,tj-hrvatskim nacionalistima i sovinistima(protiv obicnih,normalnih hrvata nemam nista protiv).a u stvari ne primecuju da je i ovo djubre jedno od njih,samo sto se ne upusta direktno u konflikte i svadje(prvo jer ne sme,drugo jer nema argumenata),nego se koristi drugim,ljigavim tehnikama-kontriranjem,pljuvanjem i lupetanjem.
@hkj, @hozeombre nisam ja utripovao da Srbija kao ruska gubernija moze da bude "sila na Balkanu". To ste vas dvojica utripovali.

Manje gledajte reprize emisija Milje Vujanovic i manje citajte onoga Deretica.
kao sto rekoh...nikada nije prebolelo taj rat i taj Pentium...
« Poslednja izmena: 24. Nov 2010, 15:15:21 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Sto se Kosova tice... pa znas i sam - zavrseno 1999-te. Time je zavrsen raspad SFRJ.


To nije raspad SFRJ. Vec raspad Srbije.  Smile

Raspad nedefinisane "Srbije" jer pokrajina ni tamo ni vamo. Sada sto je to bila pokrajina, ne krivite one od pre, glavonja je imo 10 godina da to resi po drugom arsinu al mu je odgovaralo da ostavi tako kako jeste
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy IIs
ne znam,ne poznajem mu familiju,ali ocigledno da jadno stvorenje ima neke gadne tripove i dusevne oziljke koji ga uvek zabole kad pomisli na Srbiju,a smire se cim pomisli na Ameriku i NATO.

ja vam lepo kazem,ovde se neki non-stop prepucavaju sa @borom i njemu slicnima,tj-hrvatskim nacionalistima i sovinistima(protiv obicnih,normalnih hrvata nemam nista protiv).a u stvari ne primecuju da je i ovo djubre jedno od njih,samo sto se ne upusta direktno u konflikte i svadje(prvo jer ne sme,drugo jer nema argumenata),nego se koristi drugim,ljigavim tehnikama-kontriranjem,pljuvanjem i lupetanjem.
@hkj, @hozeombre nisam ja utripovao da Srbija kao ruska gubernija moze da bude "sila na Balkanu". To ste vas dvojica utripovali.

Manje gledajte reprize emisija Milje Vujanovic i manje citajte onoga Deretica.
kao sto rekoh...nikada nije prebolelo taj rat i taj Pentium...

Jel' ?

Pa ko je ludji, ja koji tvrdim da je Srbija u relativno losem stanju i da ima more problema ili ti i Skusha sa svojim tripovima o ruskoj vojnoj tehnici i igranjem "command & conquer" u epizodi Srbija vs. NATO ?
« Poslednja izmena: 24. Nov 2010, 15:19:44 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
sad ja kapiram zasto TO toliko voli NATO.zato sto se nada,da ce sad,kad mu je drzava usla u taj copor,imati kobajagi priliku da se osveti.

kobajagi,otice ce u vojsku(  Smile ),i tamo svojim programersko-proseravackim sposobnostima dobiti visoku poziciju (  Smile ) i onda ce izdejstvovati novi rat,u kome ce povesti svoj tim...super-opasnih hrvatskih programera sa super-mocima,u  rat protiv Srbije i onda ce se osvetiti za izgubljeni Pentium I i Prince of Persia. Smiley

Citat
Pa ko je ludji, ja koji tvrdim da je Srbija u relativno losem stanju i da ima more problema ili ti i Skusha sa svojim tripovima o ruskoj vojnoj tehnici i igranjem "command & conquer" u epizodi Srbija vs. NATO ?

@govno,a gde sam ja to spomenuo Rusiju ovde? Smiley

btw,kad me vec vuces za jezik-jesi obisao mozda net malo,jel ima neki mod za Hrvatsku vojsku u C&C?  Smile  Smile
« Poslednja izmena: 24. Nov 2010, 15:21:26 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy IIs
sad ja kapiram zasto TO toliko voli NATO.zato sto se nada,da ce sad,kad mu je drzava usla u taj copor,imati kobajagi priliku da se osveti.

kobajagi,otice ce u vojsku(  Smile ),i tamo svojim programersko-proseravackim sposobnostima dobiti visoku poziciju (  Smile ) i onda ce izdejstvovati novi rat,u kome ce povesti svoj tim...super-opasnih hrvatskih programera sa super-mocima,u  rat protiv Srbije i onda ce se osvetiti za izgubljeni Pentium I i Prince of Persia. Smiley

Ne lupetaj.
« Poslednja izmena: 24. Nov 2010, 15:22:19 od system_V_r4 »
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
ma,zezam se bre,opusteno. Smiley

pa gde ce tebe u vojsku... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
Sto se Kosova tice... pa znas i sam - zavrseno 1999-te. Time je zavrsen raspad SFRJ.


To nije raspad SFRJ. Vec raspad Srbije.  Smile

Raspad nedefinisane "Srbije" jer pokrajina ni tamo ni vamo. Sada sto je to bila pokrajina, ne krivite one od pre, glavonja je imo 10 godina da to resi po drugom arsinu al mu je odgovaralo da ostavi tako kako jeste
...sto ce reci,da je covek postovao i oslanjao se na medjunarodno pravo,koje u nasem slucaju prekrsio neko drugi.a da je mogao,mogao je i te kako,da se traze,a da se nikad ne nadju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
izgleda da sam ubo bolnu tacku...  Smile ipak bese taj Pentium...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy IIs
izgleda da sam ubo bolnu tacku...  Smile ipak bese taj Pentium...  Smile

Bas je gadno kada se neko ne slaze sa tobom.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
izgleda da sam ubo bolnu tacku...  Smile ipak bese taj Pentium...  Smile

Bas je gadno kada se neko ne slaze sa tobom.
kad se kreten,ultranacionalista,ne slaze sa mnom,to ne da nije gadno,nego je cak i dobar znak. Smiley

nego,znas sta mora da je gadno...kad ti JNA razrusi par kuca,i otme neke stvari,a medju njima i kompujter... e,to mora da je gadno.  Smile
« Poslednja izmena: 24. Nov 2010, 15:56:08 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 91 92 94
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 06:21:56
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.