Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšeni roditelji Davida Dragičevića, poslanici i više građana  (Pročitano 15564 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
no jeste bitno, ne nac. vec krajevi, ako cete realno, da li se dolazi iz onih gde komsije umeju da vode suzivot ili ne
С ким води суживот Живорад из Ћуприје?  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
OTAC UBIJENOG DAVIDA NA SLOBODI:"Ja sam najponosniji otac likvidiranog sina, večeras smo ponovo na trgu"
26.12.2018. 11:06

Davor Dragičević pušten je nakon ispitivanja u Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka. Dočekali su ga mnogobrojni građani uz povike “Pravda”.

– Ja sam Davor Dragičević, najponosniji otac likvidiranog sina. Saučesnike i ubice mog deteta znam – rekao je on, te dodao da će Muriz Memić i on to dokazati.

– Saučesnici u ubistvu su funkcioneri MUP-a. Gde su gaće, gde su nalazi? Muriz i ja nećemo odustati. Idemo do kraja i nećemo odustati od naših anđela. Meni su ubili seme, mog anđela od 21 godinu – naglasio je Davor i poručio da nikome nije nikom pretio.

– Jednog dana ću sve dokazati i za one koje sam spominjao dokazaću da su saučesnici. Večeras sam na Trgu Krajine – glasno je rekao Dragičević.

On je dodao da je noć ranije znao da će biti uhapšen.

– Davida ne dam nikome. Ne mogu me ukloniti, stvoren sam za nešto više – naglasio je Davor.

Poručio je da će protiv svih koji su ovo napravili podneti krivične prijave.

– Sklonili su moju dušu sa trga, ali ja sam na trgu u 18 časova. Ne pada mi na pamet da dete prepustim zločincima i ubicama. Moj David će dobiti pravdu, Dženan će dobiti pravdu i svi će dobiti pravdu – rekao je Davor.

– Ko god poziva na nemire taj nije član grupe “Pravda za Davida”. Mi smo roditelji – naglasila je Suzana, te poručila da će se večeras ponovo okupiti na Trgu Krajine, piše Srpskainfo.

Advokat Dragan Tolimir rekao je da ovo nije pravna procedura te da je sve politički.

- Išli smo u Prijedor u tužilaštvo, kako bi došli ovde. Cilj im je bila primena sile. Sve ovo ima političku pozadinu. Nije bilo potrebe da se neki zadržavaju u pritvoru. U nekoliko navrata Lukač je dolazio u PU da vidi se dešava – rekao je Tolimir.

On kaže da ima pretučenih i traži da svi budu pušteni.

Prema najavama grupe "Pravda za Davida" za večeras u 18 časova je planirano ponovo okupljanje na trgu Krajine u Banjaluci.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Убијена и силована само зато што је била СРПСКО дијете!

Зашто Давор Драгичевић и група страних плаћеника око њега не траже истину и правду и за ову малену дјевојчицу коју су мучки убили и силовали људи са којим он данас покушава рушити Републику Српску њене институције?

Подсјетимо на данашњи дан 1992. године припадници тзв. Армије БиХ пред очима мајке, силовали су, а након тога убили деветогодишњу Мирјану Драгичевић.

Силовање су починила три злочинца од којих су два били муџахедини!

Мала Мирјана је силована, па убијена у селу Доња Биоча у општини Илијаш. Мирјана је једна од две деветогодишње девојчице, српске девојчице, најмлађе српске жртве ратног насиља од 1992. до 1995.

Мирјана је била сахрањена на гробљу у Илијашу. Мајка је некако скупила новац и у септембру 2012. на њен рођендан пренела њене посмртне остатке на Соколац, на Мали Зејтинлик. Kроз сузе, за „Новости“, Рада сведочи како је преносила дете.

http://govorisrpska.net/%D1%83%D0%B1%D0%B8%D1%98%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B8-%D1%81%D0%B8%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%BE-%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D1%88%D1%82%D0%BE-%D1%98%D0%B5-%D0%B1%D0%B8%D0%BB/?fbclid=IwAR062XAGybz2UdxC8UKIo8Rm-4PiSkhPggRCG8NklApwXaFb8G4ZZW7jv4o
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
to je strasan zlocin koji nema veze sa ovom temom
niko vama nebrani da se organizujete i trazite pravdu za taj brutalan zlocin i ostale brutalne zlocine al ko ce dupe pomeriti iz tople sobice i sa interneta boze moj zima je  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Evo ih... izvukli se DB-ovci da spinuju pricu...

Bas sam se pitala kada ce ovo da se desi...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
И Јеремића убацили у причу, ко удари на прецедника број 2 ударио је и на прецедника број 1.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Slusam neke moje Bosance koji imaju podkast.. i kazu, eto.. sad Srbijanci komentarisu kako se tek sad Srbi iz RS pobunili protiv Mileta, a ne znaju da mi vec 15 godina kukamo na njega...

Doduse, tada je bio najdrazi prijatelj DS... pa nije smeo da se dira...

Druga zanimljiva opaska je da je ovo jedna od prvih situacija koja je ujedinila Srbe, muslimane i Hrvate... ubistvo necijeg deteta... i da to def. ne odgovara nijednom od vodja kantona...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Није ово никаква побуна већ ситуација гдје људи коначно виде да је цар го и беспомоћан. То о уједињењу шупља прича босанске верзије круга двојке.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Председници и премијери се смењују, а само један остаје српски председник број 1 !!!

Додик је председник бр. 1, јер не заборави да је он политички надживео Тадића и његов трећи ЕУ режим који је морао да служи интересима РС, као што ће и овај четврти ЕУ режим да надживи. Додик је једини смео да изађе на црту Шешељу и да се јавно похвали како је у РС поразио радикале, док Шешљ није смео да му узврати ... и на крају се и сам Шешељ приклонио председнику бр. 1, а то је био и остао Додик.

Имам пријатеље у дијаспори који су немилосрдно ударали и на Тадићев, а још више сада на Вучићев режим, али никада нису критиковали Додика, чак шта више Додик је остао једини стуб Српства.

Citat
Slusam neke moje Bosance koji imaju podkast.. i kazu, eto.. sad Srbijanci komentarisu kako se tek sad Srbi iz RS pobunili protiv Mileta, a ne znaju da mi vec 15 godina kukamo na njega...

Doduse, tada je bio najdrazi prijatelj DS... pa nije smeo da se dira...

Druga zanimljiva opaska je da je ovo jedna od prvih situacija koja je ujedinila Srbe, muslimane i Hrvate... ubistvo necijeg deteta... i da to def. ne odgovara nijednom od vodja kantona...

Исламска држава је већ смакнула вођу једног народа и подметнула Југословена/Босанца Комшића који је гори исламиста од Бакира, сада је остао још једино српски народ.

Како је могуће у РС, где живе ултраСрби, који нас називају Србијанцима латиничарима, да се појави такав један политички покрет који своје пароле пише искључиво на латиници ? Коме се они удварају ? Па убрзо смо сазнали, они се удварају муслиманима, јер су плаћени од стране Сороша и муслиманских лобиста, да сруше РС.
Сада њихов покрет предводи осведочени исламски ратни злочинац.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
Имам пријатеље у дијаспори који су немилосрдно ударали и на Тадићев, а још више сада на Вучићев режим, али никада нису критиковали Додика, чак шта више Додик је остао једини стуб Српства.
Smile

Ступ ваљда у вашем срБском језику.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.