Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšeni policajac i žandarm zbog šverca heroina sa Kosova!  (Pročitano 6009 puta)
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
То заправо и јесте слика и прилика наше државе... Полиција и тајне службе које сарађују са шиптарима, рађање шиптара по Нишу, Врању, куповина земљишта, додатно ширење које наша држава не спречава...

Игром случаја знам људе који су ономад кад је почело, били доле и ратовали, око осамдесете године (уствари тад је ескалирало, а почело је раније), ако узмемо колико је тад било њих а колико нас, и чињеницу да су многе ствари могле да се одиграју другачије, затим чињеницу да има срба колко хоћеш који су тад дали своја имања за актн-ташне пуне пара, онда имаш оне који су их дали касније за мање пара, и уједали се за усну што то нису урадили раније, и на крају имаш оне јаднике који су морали да побегну, и остали су без ичега, а то само зато што су они први уопште и узимали паре, у годинама кад су били вечина у свом селу...
А онда ту додаш нас као данашње војнике, који би себи прст одсекли, само да не одемо 6 месеци на обуку, али зато ћемо разглабати о Косову....

Citat
додатно ширење које наша држава не спречава...

Па јел треба ја тебе да спречим да скачеш у бунар, да нису можда већина и у Нишу...? и треба да нас подаве кад смо глупи...
« Poslednja izmena: 30. Dec 2010, 01:01:30 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Чода не можеш народу сваљивати кривицу. Нико није продавао имања јер му се хтело. Ја знам људе у Македонији рецимо који су исту ствар урадили са Кичевом. Градић је за 7-8 година од 70% македонског постао 85% шиптарски. И ја ту никог не могу да кривим, да ме је неко питао свима бих им рекао да беже одатле. То је последица, људе не можеш низашта окривити.

Нико неће отићи од негде ако држава акцијом стане иза њега. Кад људи виде да се држава бори за ту територију и они ће се заузети за тај циљ. Ако држава одустане ти људи су готови, резултат се зна па свако покушава да се пре краја снађе што боље може. То тако иде. Пусти народ, смеће је у Немањиној.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Клипе,  слажемо се делимично само, јер те продаје су почеле кад је однос био много више од пола Српског становништва  Smile
Дакле ти као већина треба да нађеш начин да се избориш, на крају крајева да кажеш не дам, па ме уби... ( Уосталом зар то није једини начин на који се територија брани), мислим ако већинско становништво не може да се избори са онима који их "гуше", а мањина су... онда нек иде све у вражју матер... ако мени сад неко дође у стан да ме малтретира, а то је један лик, а ту смо и ја и ћале, и можемо да га поједемо за доручак...
Друго, политика је крива, највише крива, јер та наша полиција и војска је тада могла то да заврши, исто као што је могла да заврши посао у Босни, али то многима није одговарало..

Citat
То тако иде. Пусти народ, смеће је у Немањиној.

С обзиром да смо га ми бирали ми смо једно 16 милијарди пута горе смеће, то је нажалост тако  Smile

Није нам неко послао ту власт,  и они су Срби, које су бирали други Срби...

и опет кажем, није само народ крив, више су криви политичари, али има их много који су криви, а то се вратити не може...  Smile
« Poslednja izmena: 30. Dec 2010, 01:18:37 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Дакле ти као већина треба да нађеш начин да се избориш

Па за то је директно задужена држава. Неће народ смиривати 30% становништа на некој територији, за то постоје полиција и војска. Разумеш? А кад људи виде да држава не користи ту полицију и војску јасно им је шта ће се десити па гледају како да се снађу. Логички след догађаја.

А што се тиче овога да смо ми још веће смеће.... нисмо. Може се рећи да смо глупи, ал да смо смеће - нисмо. Нико од људи који су гласали није гласао са лошом намером. Сви желе добро, ал су глупи па верују да тај за кога гласају хоће нешто да промени. Глуп да, смеће не. Смеће је онај који седи у фотељи и дрви курац док се остали муче.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
UNIX
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia C5-00
Ок слажемо се, погрешно сам се изразио, али глуп је благ израз, јер ми то радимо неколико пута, тј. јако дуго, не сви, али већина очигледно...

Народ није ту да смирује, кажем и ја највише су криви политичари, али кажем да су ти људи требали да остану, бар кад су били већина, мада је ту и осамдесетих било касно да тај народ нешто утиче, и не би било другачије, тј било би другачије да је другачија политика вођена...
« Poslednja izmena: 30. Dec 2010, 01:52:38 od gagijk »
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
било би другачије да је другачија политика вођена...

То ти причам све време Smile

И не ради се о већини, на изборе излази 40ак пошто становника, дакле нису у већини. Одатле излази да наш председник има подршку од мање од 20% грађана Србије Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Ovaj narod zasluzuje ovakvu policiju.

Za par dana ce biti neki naslov: "Posteni policajac vratio milijardu dolara", "Neustrasivi policajac iz Nisave izvukao klinca", itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Nemaju dokaze. Policajci su bili na tajnom zadatku. Nasa policija je postena.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ovaj narod zasluzuje ovakvu policiju.

Za par dana ce biti neki naslov: "Posteni policajac vratio milijardu dolara", "Neustrasivi policajac iz Nisave izvukao klinca", itd.

 Smile Smile

IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Nokia 
Citat
Новаку и компанији се деле милиони јер играју тенис, док Срби на КиМ умиру у хладноћи, без струје и комуникације...

Јел ти још нешто смета?
Смета ми,што сви пишу и говоре да су ''Новак и компанија'' понос Србије,најбољи амбасадори ове земље,а ти мислиш супротно!
У дилеми сам!
Citat
И не ради се о већини, на изборе излази 40ак пошто становника, дакле нису у већини. Одатле излази да наш председник има подршку од мање од 20% грађана Србије
А шта ради оних 60%?
Дувају,фиксају се,шмрчу...?
Citat
Друго, политика је крива, највише крива, јер та наша полиција и војска је тада могла то да заврши, исто као што је могла да заврши посао у Босни, али то многима није одговарало..
Ти неки имају имена? Smile Smile
« Poslednja izmena: 30. Dec 2010, 09:45:45 od Nksamsj »
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.